Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LEGO total war
  • slavek.skara
    Dle mého jde o Warhammer na který získali licenci.
    • smejki
      Total Warhammer... Proč ne.
    • To bych snad měl i zájem. Nejsem sice nějaký fanda universa, ale co hra to většinou kvalita a zábava.(Dawn of War 1 a 2, Space Marine) a pak taky to nové mmo se zatím rýsuje dobře.
    • Bojím se toho... Neříkám, že to bude přímo špatná hra, ale celý pojetí je na můj vkus až příliš fantasy...
      • slavek.skara
        Ty čeče já ani ne. Divej jako taohovou strategii která se přepne do real time modu si Warhammer dokážu představit vzpomeňme si na Dark Omen nebo Rat hornet. Tam ikromně strategické stránky si měl přesně real time bitvy které byli velice zábavné. Pokud tomu dají dobrou ekonomiku a vyváženost jednotek tak to nemusí být vůbec špatné.
      • Magister_Peditum
        Tak já bych se tomu nebránil. Ostatně poslední díly TW byly tak trochu taky fantasy s těmi buffy, hrdinskými jednotkami atd. Víc bych bral Warhammer 40k, ale to už je věc vkusu.
        • To nepopírám, ale třeba pro mě je snesitelnější hrdinská jednotka, před mágem.. navíc si myslím, že bude problém mít vývážené jednotky, díky tomu, že se tak liší u jednotlivých národů a tak bude např jeden národ silnější než ostatní, nebo budeš mít jiný model a v pozadí jiná čísla...

          Ale celý jsou to jen dohady uvídí se...
          • Lotr
            Pokud můžu doporučit tak zkus mód pro Medieval 2 s názvem Rage of Dark Gods. Battle for the Empire Total War.

            Ukazuje že balanc není nic těžkého. V tom problém zas takový nebude. Ono i v deskové hře neexistuje žádná strana která by dominovala.
    • Magister_Peditum
      Taky si myslím.
  • ne raději knihu
    • to nehrozi, svate GW zrusilo vydavanie knih v jazykovych mutaciach
      hail to the GW *16*
  • Warhammer total war?
    • Morraw
      Doufám. To by pro mě osobně strčilo všechny předchozí díly do kapsy.
  • Toi bylo reci jak si daj ted od Total War pokoj *5*
  • Nech ta hra bude akakolvek jedno je iste..ze Aleš Smutny tomu da hodnotenie10/10 :))
    • A. Smutný je člověk, který proti proudu nepůjde. Kdyby se s recenzí počkalo týden nebo dva myslím, že by p. Smutný neměl strach tomu dát 7 nebo méně, jelikož by měl oporu ostatních recenzentů a nespokojených fanoušků. Takhle si pouze splnil svou recenzentskou povinnost a udělal to, co se od něj očekávalo ještě před vydáním hry. Takový AngryJoe se do hry na youtube nebál pustit.

      Dnes se v honbě za nejrychlejšími recenzemi a možná i jinými skutečnostmi jako strachem, že vydavatel nad tím kterým periodikem či webem zlomí hůl a příště nenabídne přístup do alfy atp. dělají recenze dost často podle očekávání a né podle toho, jak skutečně hra dopadla.

      V nějakém podcastu tuším buď p. Dobrovský nebo p. Poláček řekli, že profesionální recenze mají větší váhu než recenze hráčů, tuším snad to bylo s odkazem na metacritics. Věc se má tak, že dnešním zpravodajům ze světa her se už nedá důvěřovat a proto když se rozhoduju, jestli si nějakou hru koupit nebo ne, vždy přečtu jak pozitivní tak negativní recenze jak na steamu, tak i na metacritics a ještě se podívám na nějaká amatérská review na youtube, abych hru viděl v chodu. Na games.cz a PCGamer.com chodím jen kvůli novinkám a zajímavostem ze světa her. Recenze zde už nečtu.
      • Naprosto ve všem s tebou souhlasím a recenzím věřím už jen od AngryJoe :)
  • slavek.skara
    Šlo by Vážení přestat s tím hate na Aleše co se týká recenze? Kriste pane já vím že je strašně módní na každého plivat a když se jede tak se jede ale je to trochu už unavné a docela se divím že vám těch pár sekund za to stojí (ač kdo by neudělal něco pro pár secund pomyslné slávy nebo se přidání k něčemu). Tak udělal Recenzi a dal ji 9/10 fajň neberete to? Ok měl a má na to právo. v TWR2 mám nahráno tolik hodin že mě žena regulerně může obvinit s nevěry a ne jen že toho nelituji ale dokonce to považuji za velice dobrý titul ( a ano pamatuji si prvni Rome a patřim k TWCZ komunitě). Pakliže se mu zdála ta hra na tolik dobrá že ji dal takové hodnocení tak nechť tak jest. Co se týče toho že Assembly se rozhodla předvést jinou hru nechápu kde je tady problém? Jasně řekla že to nebude ze stávajicích značek takže to bude asi nový titul...V tom případě nelhala a v tom případě většina tady Hate na firmů je zbytečná...pakliže předvede třeba Warhammer tak je vše naprosto v pořádku. Jako chápu že potřeba vyjádřit se je silná, ale potřeba vyjádřit se za každou cenu s myšlenkou, že se přidávám k něčemu nebo se svezu na vlně mě příjde ubohá. How
    • Llour
      Nerecenzoval Rome 2 Aleš Smutný?
      • slavek.skara
        Jop dík *3*
        • Llour
          No ale sám uznej, že Rome 2 (hlavně první měsíce po vydání) rozhodně nebyla hra na 9, zvlášť v porovnání se staršími díly *3*
          • Byla.
          • slavek.skara
            Koho chleba jíš tu píseň zpívej. Prostě tahle stránka dává čísilka ke hrám nemusí se nám líbit nemusíme souhlasit ale kriste pane hatovat někoho kvůli jeho rozhodnutí když na to má právo? Tak sem lidi nechoď te když se Vám nelibí jeho rozhodnutí ( nebo nečtěte jeho recenze) a je to. Já s TWR2 neměl čeče žádný problém dojel jsem to za většinu národů a nevím prostě zázrakem se mě grafické bugy vyhli. To že Ai je blbá jak tágo to bylo vždy a na to jsou mody. A mé ranaření že už to není jak v TWM2 třeba je bohužel zbytečné neboť je jiná doba vše se zjednodušuje a ač me to sejří nemohu nic dělat. Prostě někdomu se ta hra líbí tak že ji dává vysoko někomu že by nejraději autory podříznul ale prostě má každý právo na svůj názor...ještě nejsme porád v Rusku...ač..
            • slavek.skara
              Llour- že té slušnosti teda tady je..... *3*
            • Llour
              A ostatní mají právo hodnotit jeho hodnocení. A pokud píší kritiku slušně, neměl by s tím mít nikdo problém.
            • Hele já si z celé té situace dělám trošku pr*el. Tak nemusíš sakra hned být na mne ošklivý. Vnitřně to bolí... Fňuk... Aleš je samozřejmé kvalitní recenzent o tom žádná.
  • Po posledním znásilnění Říma snad ani nemusí...
  • Doufám, že to nepodělaj jako ROME II, ale bohužel si myslím, že to bude ještě horší. Dnes už stačí narvat velký prachy do marketingu a všichni hned kupujou ...
    • Paulcz
      a herní média tomu ještě přitakávaj :)
      • Ale ani marketing ani herne media nenarobia taku paseku a nie su pre seriu Total War taka katastrofa ako tý nerdi a náctiletý blbeckovia co tie rozbite hry za burliveho potlesku hraju a este k tomu ich aj obhajuju rovnako ako obhajuju zjednodusovanie a klesajucu kvalitu tychto hernych titulov. vid zopar jedincov v tejto diskusii..
        • Red Eagle jestli si hrál nějaký Total War tak jsi podle toho co píšeš taky nerd a náctiletý blb.
        • Tahle pokroková dedukce mě zajímá, kossuthtský příteli. Jak takoví nerdi a náctiletí blbečkovíjaaiaa nadělá tu paseku? Že bez problémů hrají hru, která je baví a bez problému jim funguje? Že jim ony pravý inteligentní vkusy nějakých erudovaných šulínků nebrání v hraní toho, co je dobrý? Jak to vlastně chodí?
  • No v Aha a v Blesku jsem četl, že předají Aleši Smutnému šek v hodnotě 250 000 liber za jednu z nejobjektivnějších a nejnezávislejších recenzí, co kdy byla napsaná. Taky dostane dárkový koš a frkačku, aby si mohl vesele frknout. *1* *2*
    • slavek.skara
      To mělo být vtipné?
      • Magister_Peditum
        No, je pravda, že release verze měla do hodnocení 9/10 celkem daleko.
        • slavek.skara
          To je taky pravda....8/10 bych tomu dal max.
      • Jj už se můžeš začít smát. Ale nepřežeň to...
        • Toho bych se nebál
      • Ale jo, trosku jo. To mu zase musite priznat *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit