Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud mě paměť neklame tak po vydání Rome II se studio vyjádřilo že další TW nebude pouze DLC pro Rome II. Najednou tu máme další díl. Že by nějakému manažerovi došli peníze?
  • Zapomněli jste napsat, že DLC budou zadarmo!!!!!!!!!! *1* *1* *1* (Aniž by o tom Sega věděla, to má pod palcem místní redakce ;) )
  • Takže můžeme očekávat jak análně ojebou teď značku Warhammer? Ne že by to předtím nikdo už neudělal.
  • Po posledním znásilnění Říma snad ani nemusí...
  • fallanga
    Další TW? Po zklamání jménem Rome II do toho už nejdu.
  • Nech ta hra bude akakolvek jedno je iste..ze Aleš Smutny tomu da hodnotenie10/10 :))
    • A. Smutný je člověk, který proti proudu nepůjde. Kdyby se s recenzí počkalo týden nebo dva myslím, že by p. Smutný neměl strach tomu dát 7 nebo méně, jelikož by měl oporu ostatních recenzentů a nespokojených fanoušků. Takhle si pouze splnil svou recenzentskou povinnost a udělal to, co se od něj očekávalo ještě před vydáním hry. Takový AngryJoe se do hry na youtube nebál pustit.

      Dnes se v honbě za nejrychlejšími recenzemi a možná i jinými skutečnostmi jako strachem, že vydavatel nad tím kterým periodikem či webem zlomí hůl a příště nenabídne přístup do alfy atp. dělají recenze dost často podle očekávání a né podle toho, jak skutečně hra dopadla.

      V nějakém podcastu tuším buď p. Dobrovský nebo p. Poláček řekli, že profesionální recenze mají větší váhu než recenze hráčů, tuším snad to bylo s odkazem na metacritics. Věc se má tak, že dnešním zpravodajům ze světa her se už nedá důvěřovat a proto když se rozhoduju, jestli si nějakou hru koupit nebo ne, vždy přečtu jak pozitivní tak negativní recenze jak na steamu, tak i na metacritics a ještě se podívám na nějaká amatérská review na youtube, abych hru viděl v chodu. Na games.cz a PCGamer.com chodím jen kvůli novinkám a zajímavostem ze světa her. Recenze zde už nečtu.
      • Naprosto ve všem s tebou souhlasím a recenzím věřím už jen od AngryJoe :)
  • LEGO total war
  • WTF???co to ma do kokota znamenat,,,TW:R2 je poslední dil serie-na hoooodne dlouhou dobu,,,nebo tim myslej warhamer???
  • Není t tak dlouho co jsem četl, že po vydání TW2 si studio na delší dobu dá od TW pokoj, mimochodem bylo tam také psáno, že TW2 bude to "top nejlepší" co kdy v této sérii vyšlo, jaká je realita všichni bohužel víme ... za mě RTW2 jednoznačně nejhorší díl série co kdy vyšel. No nic nechám se překvapit s čím přijdou, nicméně jedno vím jistě, již žádné pre-order objednávky od tohoto studia dělat nemíním, jednou mi to stačilo a spálil jsem se pořádně. A také jsme zvědav na exkluzivní recenzi na tiscali to bude panečku počteníčko, že pane Smutný.
    • nesouhlasim, nahral jsem tam 200h, a bavil me dost, minimalne vic nez Napoleon a Empire. Lidi vzdycky nadavaj na ten nejnovejsi TW a pak na nej po par letech v dobrym vzpominaj
      • wenceslaus
        Nenadával jsme ještě na žádný... krom ROME 2. Nehrál jsem jen ty z novověku.
      • fallanga
        Nesouhlasím. Pokud si vzpomínám, tak Medival II byl přijat hodně dobře.
        • tak to byly trochu jiny casy. ale pokud si ja vzpominam spravne tak uz i Medieval 2 byl ve srovnani s Rome docela kritizovanej kvuli bugum.
          • fallanga
            Trochu kritizovaný neznamená, že byl špatně přijat.
    • Co bylo kakastrofálního na recenzi? Rome 2 se líbil, fungoval, o tom, že jako předchozí díly se nevyhne dolazení taky bylo řečený, 9/10 pohoda. Nebo co se u toho má vymýšlet za intelektuálnosti?
      • První měsíc po vydání to bylo zatrest hrát, člověk si mohl zajít na kafe, než uběhlo jedno kolo po dokončení tahu, chyby kdy lodě místo aby se vylodili tak pluly dál krajinou, AI ,která vám zaútočila na město bez obléhacích zbrani a tupě stála pře hradbami a člověk mohl leda tak čumět jak pomalu ubíhá těch 60 minut na nejvyšší rychlost přehrávání. A o tom, že se jakákoliv formace shlukne v jedno klubko ani nemluvím. A jakmile jste měli největší říší, než jakákoliv AI, nikdo na vás už neutočil. Atd., atd, a tomuhle dali 9/10? Mohl bych pokračovat.
        • Rezenzent se s těmito chybami nesetkal, a znovu hra se mu líbila a fungovala, dostala 9/10. Nevím, co je na tom tak konspirativního.
          • Ty seš dobrej pacient
          • wenceslaus
            Recenzent tedy nejspíš hrál jedničku :-D
            • Magister_Peditum
              he/he: Když recenze nevypovídá o hře, tak k čemu pak je? A jinak klid. *15*
            • Vidíš a já měl podobnou zkušenost s Rome 1 a dneska? Takže nějakej start a jestli se p*čo trefila recenze nebo ne o hře už ho*no vypovídá.
            • wenceslaus
              Kdepak - dvojka měla jeden z nehorších startů, co pamatuju.

              Navíc jsem spíš reagoval na to tvrzení, že se recenzent nesetkal s bugy, které trápili snad všechny ostatní.
            • Magister_Peditum
              Rome 1 jsem měl release verzi a hrál jsem ji v pohodě ihned. Zato dvojka bylo jiný kafe. Vlastně, když vynechám podobnou katastrofu v podobě Empire, tak mi každý díl už od dob Shoguna 1 šel dobře od začátku. U Empire i Rome 2 jsem musel počkat několik měsíců, aby se to už bylo v pohodě.
            • Jednička, když vyšla ve stavu v jakým vyšla, a vyšla by teď, tak by to v těchto momentálních všeobecných měřítkách byl neoptimalizovanej kus lejna taky. Jenže, protože se to pěkně na svou dobu jevilo a bylo to něco žužu-novýho, tak se na podobnej startovací incident nějak rychle zapomnělo. Do jistých patchů a modifikací byl Rome 1 kakastrofa. Ale přesto si odnášel v prvních recenzích čísla jak řiť a chválu plnou p*dele. Tak nevím....
      • Hra vyšla velice nedodělaná plná bugů a dostala hodnocení 9/10 já si pamatuji jak jsme jí nemohl ani hrát, jelikož nepodporovala mojí grafickou kartu a to nepočítám další obrovské bugy a naprosté zjednodušení včetně ohyzdného interface atd. Také za to v jakovém stavu se nacházela dostala pěkně slíznout smetanu najdi so na YT a uvidíš jen na tiscali hra dostala 9/10 a Smutný mlčel pročpak to a vlastně za co dostala tak exklusivní hodnocení a bylo toho mnohém více.
        • Hra recenzentovi fungovala (není jeho problém, že si někdo nepohlídá svůh HW) s tím, že se zmínil o tom, že doladění zřejmě potřebovat bude a že už v době recenze se fungování liší od uživatele k uživateli. Sám však hru jako takovou považoval za zábavnou, interface se mu ohyzdnej nezdál, zjednodušování se nekonalo. Hra se mu líbila a přes její jisté nedostatky s příslibem budoucího doladění (jak u všech dílů, včetně slavnýho prvního) ho bavila a splnila to, co se od TW očekává, tím ji taky doporučil a dal svých 9/10. Kde ale vidíš ten problém?
          • Panáčku můj HW na tuhle hru byl je více než dostatečný a já opravdu nemohu za to, že CA vede tichou válku s Nvidia na které doplácí obyčejný koncový zákazník, tudíž já.
            Problém v hodnocení vidím v tom, že hra která je nedodělaná, zabugovaná atd. dostane takřka ultimátní známku, kdežto jiné hry které se nehonosí takovou značkou dostanou s bídou 7/10 a to jsou daleko více optimalizované a mnohdy i zábavnější než nepovedený patvor zvaný RTW2, takže si odpověz sám, pročpak pán Smutný uděluje takové hodnocení a myslím, že jsi natolik inteligentní, že ten důvod rychle zjistíš.
            • Dospěláčký Lexx

              Evidentní další věta s evidentním vztažným zájmenem a významem, takže čárka před a bude, ty vydlabanej kantore. Nech mě cucat dudel a neotravuj zbytečná špíno...
            • to: he/he u té tvoji poslední odpovědi bych vyloučil slova cituji : Jen střízlivě uvažující človíček, kterýmu funguje vše, jak má, konec citátu. Se zbytek věty bych i souhlasil, protože ty krom pozdravování gumídků v té tvé malilinkaté hlavičce nic jiného opravdu nemáš. Ale co každému bylo 12 a byl největší king jako ty, tak pozdravuj tatínka.

              P.S. nezapomeň zase před A napsat čárku gumídku.
            • Jen střízlivě uvažující človíček, kterýmu funguje vše, jak má, a který pozdravuje gumídky....
            • wenceslaus
              hehe: ty jsi fakt hardcore zaslepenej fanboy, jen co je pravda :-D
            • Nevím, proč by mi to měl vyvracet kdejakej panák na Games, ale ještě exkluzivně jednou - se hrou nic není a nebylo a zábavná je jako jinej díl. Jestli se někomu jebe, jeho problém. Tady fakt probíhá myšlení jak u zmrzlé ryby, až to pěkný není...
            • wenceslaus
              hehe: Což právě nebyl případ Rome 2
            • Jsem vypatlanej jak vrata, cucám si palec a do sfér obálkových detektivů jsem neproniknul. Takže mi to je jedno, jaký hodnocení někdo uděluje. Navíc, když je hra dobrá a funguje, tak nevidím důvod proč to oprávněně neocenit...
  • Uvítal bych středověk, případně čínu v kterémkoli období...
    • Třeba Čína v období třetihor....
    • Magister_Peditum
      Třeba v 19. století, kdy dostávala nakopáno doslova od všech? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit