Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    Ja morrowind miluju, jendo z mych nejoblibenejsich RPG, Overhaul sem hral tusim ve verzi 3.0 a uzil jsem si to jako poprvy.

    Proste ten pocit kdy musis hledat v journalu, poslouchat co ti NPC rikaji, zadny fast travel, zadny sipky.

    Neduhy to samozrejme melo, treba melee combat je ze zacatku totalne na palici, to ovsem nic nemeni na tom ze je to nejlepsi TES hra a ta dumb down kravina co te tahne za rucicku jmenem Skyrim si ani nezaslouzi TES ve jmene.
  • Mě přijde, že za zloděje je to většinou příliš těžké, protože zloděj bývá nejslabší postava a pak jsem pořád mrtvá. To je snad ve všech hrách, takže zloděj je asi pro ty, co chtějí trochu výzvu. Jinak na romance jsem zvědavá, ale slibovali, že forma dárků se konat nebude, tak jim v tom docela věřím.
  • já hrávám zásadně za zloděje, mágové mě moc nebaví.
    Jinak myslím že i postavu Flemeth by měli trochu víc rozpracovat, protože tahá nitky v pozadí každé hry.
    Ten systém romancí by mohli taky změnit, tj. vypustit dárky, neměli by vůbec ukazovat, kolik bodů plus nebo mínus jsem získal u dané postavy atd.
  • Divinity byl zas opačný extrém. Občas jsem byl nucen podívat se do návodu, protože mne nebavilo hledat, kde jsem přehlédl malinkaté tlačítko.
  • Morrowind byl užasný. Koupil jsem si ho v USA o letních prázdninách (jako student na výměnném programu). 5 týdnů těžkého paření to jistilo, nakonec jsem zabil i Viveca :-)
    Souhlasím, že Morrowind byl nejlepší, ale myslím že už tenkrát trpěl těmi neduhy, co i pozdější TES hry - ten svět byl sice obrovský, ale svým způsobem dost prázdný, a taky člověk si mohl vycvičit všechny vlastnosti na maximum, tj. stát se šéfem guildy válečníků, mágů, zlodějů atd. Kdyby ty skilly byly omezené, tak ta hra by měla lepší replay value.
    Oblivion byl lehce nadprůměrná hra a Skyrim už mě vyloženě nudil, takže jsem ho ani nedohrál.
    Přitom ty hry mají promarněný potenciál, mají totiž většinou parádní svět, parádní grafiku, parádní engine. Jen ty RPG prvky, příběh, systém skillů, herní mechaniky většinou stojí za houby. Kdyby Bethesda skombinovala svůj technický skill s herními návrháři z Bioware, tak by vznikla dokonalá hra

    BTW, on existuje mod Morrowind Overhaul. S tím vypadá Morrowind naprosto skvěle, uplně jiná hra. Mění jen grafiku, ne hru.
  • Také se na hru těším. Co se týče Morrigan, tak ta bude mít ve hře zřejmě významnou roli. Jinak podle mě návaznost na oba předchozí díly bude, vzhledem k tomu jejich programu, kde si budeš volit, co jsi dělal za rozhodnutí v předchozích dílech. Proč by si s tím jinak dávali vůbec práci? Já jsem trochu na vážkách jestli budu hrát za ženskou postavu nebo za chlapa. Třeba v ME jsem zvolila chlapa a bylo to jednoznačně lepší. Ale tady si lze postavu docela hezky graficky vypiplat, takže si ji možná udělám podle sebe a budu ženská postava. To pak ale romance vychází pouze s Cullenem, protože Solas je nesympatickej a Blackwall je škaredej. Mužská postava tam má Cassandru a Josephine a obě jsou skvělé. I když Cassandra je trochu mužatka, ale i tak se mi líbí:) Ale Josephine je hezká a moc zajímavá. Se mi zdá, že pokud si vyberu hrát za chlapa, tak mám fakt problém , kterou z nich:) Takže uvidím, jakou postavu si nakonec zvolím. V každým případě hraju za mága:).
  • All HAIL Fluffy... Time traveling god from future.... He who knows all that is and all that will be....BOW and gaze upon his glory and divinity.
  • tento trailer se jim poved, hezký:)
  • ty krávo, tak ten dabing je něco opravdu otřesného
  • species
    Takova hra ale uz existuje, rika se ji Morrowind. Skyrim je nejhorsi hra TES serie a to pocitam i 1-3 kde dvojka nesla prvni pulrok ani dohrat.
  • dobrej byl ještě ten co přidával to že hráč venku v noci ve vánici mrznul, nebo když nedej bože spadl do vody tak se musel rychle běžet ohřát, takže už žádný koupačky v Solitude *4*
  • Ty jsi to už hrál?
  • Treba v Divinity original sin je to, jak pises a to je nova hra. Mi prijde, ze nekdy v tom qestovym okne je napsany to, co sem udelal. Ale uz ne to, co mam udelat *1*
  • Nemozem inak ako absolutne suhlasit... Skyrim som hral potom bez mapy, bez fast travelu, bes enchantingu, bez companionov a mal som par pravidiel, ktore este hre pridavali trochu na obtiaznosti...
    Niesom zase taky magor aby som kazdu hodinu pil, a by som musel ist kazdy vecer spat ako v "reale" ale aj tych par pravidiel spolu s iron man modom hre pridali na atraktivite... Pre mna bohuzial ale stale hra len mierne nadpriemer, kvoli strasnemu mnozstvu bugov, ktore nielenze nicili ponorenie sa do sveta ale casto priamo hratelnost alebo funkcnost... Umrel som mnohokrat uplne nie mojou vinou, mnoho perkov nefungovalo a kedze som to hral na x360 community patchu sa nikdy nedockam....a okrem toho vzdy ked si to chcem zahrat mam v hlave jedneho jaka, ktory sa prechadzal po dome BOKOM vo whiterune na ktoreho si spomeniem a to ma vzdy odradi...
  • ve Skyrimu na to existuje mod, jmenuje se No GPS Map nebo tak nějak a máš pravdu, je to s ním hned o dost lepší
  • možná tak v herním světe....
  • Tak ono defakto téměř vše sleduje podobný triplet- rasa založená na kultuře a harmonii, rasa založená na vědomostech, a rasa založená na síle.
  • Pochybuju, protoze spousta lidi to koupi uz kvuli znacce a ocekavani. Malokdo si pocka na poradnou recenzi a rekne si do toho opravdu nejdu.
  • to co popisuješ byl naprostý zabiják Skyrimu. Kdyby udělali Skyrim bez těch šipeček, tak by ta hra byla o dvacet procent zábavnější
    Pokud jde o DAI, tak nesud noc před večerem. Nikdo to tu zatím nehrál.
  • Mam plne zuby systemu tychto questov. Ja ked si predstavim quest tak niekto povie, ze ma nejaky problem a je na mne ako ho vyriesim alebo trebars este zhorsim... Ked mi niekto povie ze dedinu zuzuje nejaky netvor, tak je vcelku logicke ze si niesu isti co zabija, nevedia kde to je a ani ako to vyriesit... PRETO MAJU PROBLEM a JA MAM QUEST...
    V hrach v poslednej dobe ale taky "quest" vypada tak ze vam kazdy povie PRESNE co je to za potvoru, kde ju najdete, rovno do mapy krizik, ako GPS suradnicu presne na meter a do toho este OOO ANOOO NEMA RADA OHEN A JE NACHYLNA NA STRIEBRO... tak z mojho questu sa stava poslickovanie.... viem kde PRESNE mam ist, ze to je VELKY MEDVED a ze ho zabijem nejakou striebornou kudlou alebo usmazim fireballom... a ked to spravim vsetci su happy... akoze sorry a o tieto questy nemam zaujem.... CHCEM OBJAVOVAT, TRAPIT SA TROSKU kym nieco najdem, pripadne ako situaciu vyriesim... ale toho sa v tejto hre ocividne nedockam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit