Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zas bych ten svět DA tak nepřechvaloval, svým způsobem zas nic extra není. Lore v DA se nemůže vůbec rovnat lore ve Forgotten Realms, kam patří zminovaná hra Neverwinter Nights 2 a kam patří i všechny starší hry od Black Isle Studios (Balury, Icewind Dale, Planescape Torment).
    Můj názor třeba je, že NWN2 + Mask of the Betrayer byly lepš hry než oba DA, a pravděpodobně i Drakensang byl lepší. Drakensang je zase založený na německém světě Das schwarze Auge, který má taky obrovský lore a několik předhozích her - Stíny nad Rivou

    http://www.arkania.cz/

    jinak jsem četl tu první knihu od Gaidera (Dragon Age - Ukradený trůn) a byla to hodně podprůměrná fantasy. Na Salvatoreho knihy o Drizztovi z prostředí Forgotten Realms to vážně nemá
  • Které z nich dosáhli tak obrovského lore (11k stránek na wiki, 4 komixy, film a několik knížek) jako má Dragon Age .. tady nejde jen o hru ale o celý lore proto to hraju a hrát budu zajímá mě co se v tom světě bude dít dál co se mění co jak dopadne (proto to dohraju i kdyby ta hra byla fakt hrozná což si nemyslím) a podobně to mě moc nezajímalo ani u jednoho z těch rpg který si vypsal (hrál jsem všechny až na Dragon Knight Sagu) .. Dragon Age umí fakt zaujmout a hodně toho záleží i na tom co uděláš ... to Dragon Age dělá Dragon Agem .. myslím si že hra bude opravdu přeplněná contentem a bude co dělat a bude luxusní :)
  • zas tak jedinečná ta hra není. Nevím kolik RPG už jsi odehrála, ale takových fantasy her je spousta. Jen z doby posledních pár let uvedu hry co jsem hrál a co jsou na PC
    Drakensang 1
    Kingdoms of Amalur
    Dragon Knight Saga
    Risen 1
    Neverwinter Nights 2

    některé z nich jsou na 100 hodin herního času
  • Ty fakt nejsi normální :D .. přestaňte lidi soudit hru, kterou jste nehráli je to trapný a pokud se ti hra nelíbí tak to jde vyjádřit slušně a normálně a nebo vubec nepsat :D .. z gameplaye poznáš akorát to jak vypadá grafika a jak vypadá bojovej systém nic víc .. nejdelší gameplay je snad hodina ... a i tam je vidět prakticky nic ... tak fakt netuším co soudíš ... grafiku? soubojovej system? stylistiku hry? nebo prostě jen chceš hejtit? Nechápu fakt nechápu suď hru až si ji zahraješ a až vyjde ... protože nic nevíš bez toho prostě :D nevíš jakou bude mít atmosféru jak na tebe bude pusobit prostě nic
  • On ten Solas je ruzny ... na některých screenech vypadá fakt hrozně (http://38.media.tumblr.com/43ec76cc4c49cfe7b5a4a93e74be3437/tumblr_ne2imzzOBN1r5f630o1_500.jpg)
    ale nedruhou stranu na některých vypadá dobře
    ( http://38.media.tumblr.com/50cd770064ea3bd43afa994c3eecf63e/tumblr_neivdhJoLi1sip22jo1_500.png
    a
    http://33.media.tumblr.com/ebc916cfb6f193c5a493291605c7ad55/tumblr_nedaz6evQs1r5f630o1_500.png )
  • Když si vezmeš, že v Americe hrají RPG o trochu víc než 50 % ženy - nedávno o tom byly nějaké statistiky, tak se nediv, že ve hrách tohoto typu cílí i na naši hezčí polovičku:) ...a vkus je prostě různý. Mě teda Varrick vůbec teple nepřipadá. Ale máš pravdu, že některé postavy jsou divné. Solas je prostě hrozný. Tuto postavu mohli udělat líp. A škoda, že blackwall vypadá spíš jako nějakej trpaslík, rozhodně to není žádný archetip mužnosti... Takže částečně s tebou souhlasím. Ale jinak třeba to, že je to barevný, mi vůbec nevadí. Naopak. Mám pocit, že temných, šedých a hororových her je jako máku. Ale hra jako je DAI s propracovaným příběhem, pohádkovým fantasy prostředím je jedinečná. On line hry mě nebaví, tam se takové asi najdou, ale mluvím tady o singleplayeru, takže ty nepočítám.
  • He7he
    či-li ho*no...
  • Na otázku co nás čeká a nemine bych jednoduše odpověděl šeď a nuda. *5*
  • tak když to vesnici neco terorizuje tak asi vedi co to je ne? jinak to co popisuješ tu bylo pred 20 lety jmenovalo se to fallout 2 ale dneska by to už nikdo nehrál, takové principy jsou prekonany a je to zastarale. dneska když ma nekdo realny život, tak chce quest vyrešit za chvilku a ne se s tim trapit hodinu
  • mne na tom vadí ty homosexualne vypadajíci charaktery (i ten trpaslík vypadá jak gay) a megatrapný príbeh a dialogy. ale jinak by to mohla být dobrá hra, souboje by mohli bavit. tak nevím budto tam mají same teploše nebo to ridi žena jinak nevím... *7* treba ten účes toho inkvizitora, čím by to asi delali když v te dobe ješte nevynalezli holící strojek a ta obnažena trpaslíčí hrud

    https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
  • DA2 dostávalo taky 6/10 a nakonec jsem si tu hru užíval. Takže ať už bude recenze jakákoliv, tak já si tu hru zahraju
  • totot dostane 6/10 a budete rádi.
  • Magister_Peditum
    Tak s tímhle by si třeba v Malazu nepochodil. *3*
  • :D funny, ak hra bude dobra nic som nepovedal, ale vela veci vidno z gameplayov... a ak dobra nebude, ani sa mi nebude chciet povedat... HOVORIL SOM TO :D
  • Promiň vůbec mě nenapadlo že mužeš být holka :DD moje chyba ... souhlasím s tebou ohledně homo vztahů atd jen si myslím že u nás jich bude stejně jako někde ve španělsku a podobně jen tady si nikdo moc netroufne říct že je gay nebo lesbička společnost to ještě tolik nebere .. ale jsou lidi který to dávaj dokonce už i značný počet puberťáků se toho nebojí a řeknou to .. i na socialních sítích což mi přijde jako paráda že lidi mužou začít bejt sami sebou .. a co se týče toho že to svadí hrát za holku ... tak protože mi přijde že když půjdu chlapa (a budu chtít aby byl hetero) tak mám jen dvě možnosti zatím co holka má tři heterosexualní a stejně jako tobě mi iron bull přijde ,,nevhodnej'' ... a svádí mě to taky z důvodu že v předchozích dílech jsem hrát homosexuální vztahy s chlapem (nevím proč by to nemohlo bejt seriozní) a ted mám na výběr jen knírkaře (je v pohodě podle toho co jsme zatim viděli ale nevím není to to pravý) a pak není nic kdybych chtěl hrát homosexualní vztah za chlapa .. přijde mi to takový nevím ... chlapa jsem hrál vždycky abych se do role mohl vžít .. tak snad se vžiju i do holčičí :) :D a ještě jednou promiň vubec jsem nepochytil že jsi holka :D
  • Tak Iron Bull u mě v romanci nepřipadá v úvahu, jako parodii to hrát nechci. Jinak nic proti homo vztahům, osobně si myslím, že ve společnosti je mnohem víc gayů, než uvádí statistiky. Alespoň u jižních národů, jako Španělé, stačí si zajet do Madridu a člověk se nestačí divit. Mezi francouzama a italama je zase hodně lidí bi, a teď už to ve společnosti není takové tabu. Ale Sera nebo Dorian? NE, díky:) Já to chci hrát za klaďase a seriózně, takže žádný holky s holkama a kluci s klukama. A nepochopila jsem proč to jako svádí hrát za ženskou? ..asi jsem trochu natvrdlá. Ale je fakt, že se dá udělat parádně postava. Já většinou hraju za chlapa, ale jsem holka!!, což jsi asi nepochopil, vzhledem k tomu jak mě oslovuješ. Za chlapa hraju proto, že si prostě můžu vytvořit svého hrdinu, kterého můžu mít ráda. Tak možná tak jsi myslel, že to svádí, že budeš hrát za ženskou, že?
  • Jack1947
    Co potom ten TESO, ten si zaslouží mít ve jméně? *15* *4* *5*
  • Toto je presne moj nazor... do bodky...
    Vela ludi vyhlasilo SKYRIM za hru roku, RPG 10rocia... podla mna je to fail... ako hovoris PREMARNENY POTENCIAL... bolo by to naj hra na svete ak by sa odladili veci co si spominal...
  • Zloděj byl rozhodně těžký v Origins .. ale v DA2 to byla jiná písnička no .. to za lučištníka jsi byl schopnej sundat těžkou příšeru na 4 skilly sám .. v tomhle ohledu mi to přišlo trochu nevyvážený tak snad trojka bude lepší .. a jak si psal že nevíš jakou postavu a koho romancovat .. tak tě chápu mam stejnej problém .. vždycky jsem hrál chlapa ale teď to vypadá že budu ženská ta hra to skoro volá abych byl a myslim že ne jen u mě jediného :D .. a za ženskou mužeš ještě Iron Bulla a tu elfku jménem Sera :D .. a za chlapa Doriana a též Iron Bulla :D
  • Systém romancí skrze dárky a podobně už není .. to bylo v origins a bylo to takový moc umělý .. a Flemeth se určitě ještě vybarví ani bych se nedivil, kdyby byla jedna z hlavních záporáků nebo hrdinů těžko říct

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit