Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No mě to bude zajímat pouze v případě, že by to byla nějak upravená verze jelikož ta starší bohužel na mém počítači nefunguje jelikož nemám podporovanou grafickou kartu *10* .
    Dneska když si chci svoje KOtor zahrát tak musim ze skříně vytahovat svůj starší počítač, který je ovšem o dost slabší a hru rozjedu jen na co nejmenší detaily.
    Tak mi nezbývá nic než doufat *4*
    • Anal.S
      No já nevím. Momentálně mám nainstalovaný KoToR 2 na WinXP 32-bit SP3, grafiku mám HD4850 a všechno jede bez jakýchkoliv problémů.
      • Na xp ide aj mne s hd4770. W7 musim skusit.
      • No já taky normálně nemám s žádnou hrou problém, Kotor je vlastně jediná, i když už třeba chci od Biowaru nainstalovat Jade Empire, tak to taky hlásí chybu, ale nakonec to nainstaluju a spustim v pořádku, zatimco kotor už ne. *10* A přitom mě tak strašně baví, že sem já zoufalec začal hrát SW:Tor.
        • patch it! :) také jsem měl ten samý problém.
  • Hele a co ten remake Baldura jedničky a dvojky? To už mělo vyjít teď někdy, ne? *4* Jinak u KOTORů bych ocenil taky spíš remake, už mají svoje léta. *4*
    • Cahir
      http://www.baldursgate.com/news/language/en/

      http://twitter.com/#!/TrentOster
    • Taky by mě zajímalo jak to vypadá s BG.
    • Cypri
      Remake by byl dobrej.
      Na grafice si nezakládám, ale tuhle pecku dát do trošku lepšího kabátku by nemuselo bejt špatný, feeling už z tak dobrý hry by to jen podpořilo.
      Určitě bych ale rád, aby vydali nějaký opravy na KOTOR1 protože hrát to s X let starejma Nvidia ovladačema aby to na tý první lodi (tutorial vlastně) nepadlo se mi nechce...
  • Honze
    Super, tak snad už to bude chodit na všech woknech bez problému, já mám první díl ze Steamu a mám na sedmách problémy s padáním... Snad to doladí
    • EuroSamurai
      Já mám xpčka a od doby co mám novej komp mám u kotoru šílenej pokles fps a žádný zaručený rady z internetu nepomáhaj .
    • Mi druhý díl nejde na 7 vůbec, resp. jede myslím zvuk, ale vůbec obraz. Naopak jednička mi jede bez problémů.
  • Bioware asi tazko moze nieco chystat.. Ked nie je vydavatel ani jednej hry a tej druhej dokonca ani vyrobca..
  • KOTOR je pecka ale oba díly už mám... leda že by si trochu pohrály s enginem ;)
  • Hlavně doufám, že provedou nějaké úpravy, konrétně pak na dvojce. Je tam spoustal obsahu, který nakonec není v konečné verzi "odemknut" (továrna na roboty atd.), resp. se tento obsah dá "otevřít" pomocí různých fan patchů.
    • Pak mi ještě nejde do hlavy, jakožto jednička jede na win7, kdežto dvojka ne (resp. jak komu), přitom se jedná o ten samý engine.
    • Btw. http://arstechnica.com/gaming/2009/10/after-four-years-volunteers-restore-missing-kotor-ii-data/
  • Honze
    To je právě ono chlapy, jednomu jde to a druhému ono ale nikdy oboje naráz bez řešení problémů.

    Snad už to tedy doladí, byl bych opravdu vděčný za funkční edici obou dílů, je to můj sen. Nainstalovat to a hrát...a neřešit žádné problémy s optimalizací pro ty či ony wokna.
  • Začínám se těšit! Bude Kotor 2 obsahovat restored content?
    http://www.youtube.com/watch?v=IjTw8qexs8c&feature=plcp

    Pro připomenutí starý trailer na Kotor 2
    http://www.youtube.com/watch?v=7EaTWlh-mLA

    Kreio, brzy se znova setkáme! *5*
    • USER47
      Ten trailer je z toho starýho vaporware modu, ne? Nakonec se to povedlo relativně slušně obnovit jinýmu týmu v podobě TSLRCM...ale na 99% to součástí oficiálního EA releasu nebude. Celkově si nemyslím, že se s tím budou nějak hrabat, kdyby to mělo obsahovat nějaký dodatečný patche či úpravy, určitě by to patřičně zdůraznili v oznámení.
      • Jde o re-release. Tiše doufám, že bude kotor 2 obsahovat vše, co zůstalo nedoděláno. Nemyslím si, že Lucasarts potřebuje všem připomínat, jak odstřihli Obsidian a Kotor 2 byl vydán předčasně. Oznámení, že po tolika letech konečně dodělali konec hry, HK factory aj. by bylo kontraproduktivní.
        • Kotor II novy obsah obsahovat takmer na sto percent nebude.
  • Kotor 1 je na steamu odnedávna pokud se nemýlím, funguje na 7kách? protože když jsem před časem nainstaloval ještě ze starého CD tak to vůbec nejelo.
    • Nedávno jsem oba díly zfouknul na Win7 64-bit . Takže by to mělo normálně jít.
      • Jak tak pročítám ostatní příspěvky, tak jsem měl očividně docela kliku.
    • Větší jistota rozjetí starších her je u verzí na GOG.com, ale teď si nejsem jistý jestli tam vůbec tato hra je.
    • ta steam verze funguje perfektně i na 7kách, dokonce i odstranili tech nekolik crashu ktery byly v puvodni hre (napr. na Mannanu u artefaktu a tak)
    • Je to prostě loterie. Mi např. jednička (instalovaná z CD) jela bez sebemenších problémů, naopak dvojku jsem nespustil vůbec. I co jsem četl na zahraničních fórech, tak to tak ztrátka je, někomu se to rozjet podaří, někomu prostě ne.
  • Kruci, a já si asi před měsícem koupil oba díly zvlášť. Tohle vědět, tak bych si počkal.
    • USER47
      Tipuju, že jsi stejně o nic nepřišel. Prostě to nacpou do jedný krabice a opatřej společným instalátorem s pěknou titulní obrazovkou, o moc víc bych od toho nečekal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit