Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    No takhle Ponzi funguje, zainteresovaná skupina čeká a čeká.. :)
  • Blue.Shark
    V tomhle smyslu vidím dvě skupiny "jelit", jak říkáš. Jedna skupina podporuje vývoj a trpělivě čeká. Druhá podpořila vývoj buď zlomkem nebo vůbec a brečí ze všech nejhlasitěji. Vtipné. Nelogické, ale vtipné *4*
  • Muzes si koupit RSI snimac (kameru) v hodnote 500$(€), kterou si instalujes dovnitr VR.
    Nebo levnejsi moznost, za 200$(€) si koupis RSI omalovanku ksichtu, ktery si nalepis na VR
  • Tohle mne opravdu zacina sr*t... Kdyz jsem hru zacatkem roku 2013 podporil ne uplne malou sumou, jednalo se o spacesim pro milovniky (mrtveho) zanru. Dnes je to prohlidka novych technologii, planovaneho obsahu je snad 10x tolik, na hernich mechanikach se teprve zacina delat a k verzi, kterou vyvojari zamysli na launch se dobereme v horizontu mozna 7-10 let, jestli vubec...

    Kdyby radeji sostredili sily na vytvoreni funkci, i kdyz mensi hry, byl bych daleko spokojenejsi, protoze i jesli se doberou nejake finalni podoby, bude trvat mrte dlouho, nez se to odbuguje do pouzitelne podoby...
  • Pekne, pekne... tak a ted jsem zvedavej jak se popasujou s tim aby to fungovalo s VR narazenym na palici. *1*
  • Protoze se jeste porad najdou jelita co jim ty nehorazny penize za ty virtualni lode poslou. Ponziho schema taky dokaze fungovar par let ale jednou ty jelita dojdou. Pak to jde rychle a uz se vsude ozyva jenom brekot jelit.
  • Rejsek
    Na SC se těším, ale tohle mi přijde jako hrozná ho*adina. Já vím, revoluční technolgie a blá blá blá. Ale jsou prostě věci, které jsou hráčům mmo totálně u zadku a tohle je jedna z nich. Stačí se podívat na libovolné mmo. Hráči kolem sebe skáčou, nikdo neposedí, všeci lítají kolem. Nacraftit, prodat a zase farmit. Stačilo to co jsem viděl v prostém GW2. I když dělalo GW2comunity organizovaně nějakého bosse, stejně na ten pitomý TS došlo tak 20% lidí z mapy. Dřív to bylo možná jiné, ale dnes se z mmoček stal celkem casual asoc, farmení blbých achievmentů a podobných věcí. Prostě honba za ho*nama. Co se týče postav, tak na těch jsou zajímavé pro ostatní tak možná skiny armorů a kvérů, rozhodně nikdo nebude studovat ničí ksicht. Na tohle se mohli s klidem vys*at. Můj názor.
  • alien5
    98 procent jde na vyvoj TULDO :) *1* *1*
  • alien5
    A pan chytrak je tady a rika nam co chceme a co mame delat :)) HAHA
  • protoze mezitim nalovi dalsi kafky

    chvili trva, nez prozeres 150mega dolaru a pokud ti jeste pribejva...
  • A nenapadlo tě, že možná právě proto se to tam snaží přidat? Aby trochu vzájemnou interakci přiblížili reálu?
  • Blue.Shark
    Stejné prognózy se objevují rok co rok, jen se v nich vždycky mění datum, když to opětovně nevychází *15*
  • Jak já to vidím: studio vyhlásí v príštím roku/dvou bankrot a všechno pujde do prodeje (značka, to co zatím mají). Kdo to koupí? Asi nejaký gigant, nejspíš Ubisoft nebo Activision. Seškrtají hru na naprosté funkční minimum a vydají to. Nejdrív v roce 2021 to budem hrát, ovšem jako early acces.
  • Paulcz
    V Ultima Online to bylo normální a na RP shardech povinnost :)
  • Blue.Shark
    Jo, přesně to jsem viděl. V době, kdy nefrčel teamspeak, stáli dva domlouvající se hráči proti sobě a dopisovali si přes chat. S hlasovou komunikací je to to samé, jen rychlejší. Pro imerzi, když zrovna neběžíš do boje, je mimika postav dost významná.
  • Ja myslim ze hra bude detekovat ze tvyho lejna co si prave zblajznul a tomu prizpusobi reakce okoli ... sesle s dirou a detektorem za pouhych $9999 ...
  • Presne takhle to funguje. Budou tam jakoze pridavat kazdej technologicky nesmysl aby to vypadalo, ze to chteji mit dokonaly. Pritom funkcni je jenom par technologickych dem = z celkoveho pohledu hry nulanulanic a jenom oddaluji nevyhnutelny. Nejvetsi herni scam za stovky milionu $. Jenom slepy nevidi co se tu deje a porad jim ty dalsi a dalsi pridavane featury a technologicky dema vydavany za progres v hre zere. To neni jako stavet po castech z lega a pak to dat par klikama dokupy a mame uceleny, funkcni projekt.
  • Videls zcela libovolnou online hru? Videls nekdy v nejaky jak hraci stojej proti sobe a bavej se? Aha, takze jen plkas, protoze tos vzivote videt ani nemoh...
  • Soudruzi totiz nechapou ... ze pokud chci delat gamesku postupne, tak v pripade vesmirny gamesy udelam jednu, mozna dve lode (a nebudu se ani moc delat s vizualem), a du resit funcionalitu a funkcnost ... a az mi to bude vsechno uspokojive fungovat, tak to zacnu lakovat.

    V tomhle pripade je postup presne opacnej .. .muzes si za prachy koupit desitky lodi ... ktery si muze prohlizet v hangaru a to je asi tak vsechno ... kdyz si sosnes blender, a 1/2 roku si v nem budes hrat, budes pak schopnej takovyhle kravince sekat jak bata cvicky ...
  • Hosicku, MMO to NIKDY bejt nemelo, to az v pribehu toho privalu penez si vymysleli ze teda multak udelaj. A dodneska neni vubec nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit