Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Proč tě to uráží ? :) Prachy jsou poskytovaný dobrovolně a pokud lidé s něčím nesouhlasí mohou podporu ukončit. Jestli někdo vleze do sekty nebo do letadla, což tohle k tomu docela inklinuje je to jeho vlastní volba. Další věc jsou rizika crowdfundingu. To, že nikdy neuvidím např. Sui Generis jsem se smířil a těch pár USD asi stálo za risk i když refund bych uvítal.
  • Ještě dodám. Lituju, že za ty prachy neudělali jen singleplayer nabušenou hru / trilogii. Mohli jsme už hrát místo sledování trailerů na prodej lodí...
  • Už to Roberts fakt přehání. Lidi chtějí hrát a ne technologie a tech-dema.
    Na GC 2017 neukázali nic ze SQ42, o kterým víme pořád naprosto kulový. Hlavně, že už na GC 2016 mělo být demo, ale kvůli "nedoladěným" animacím to prej stáhli heh. Uběhl rok a kde to je? Ho*no, jediná zmínka, jedinej blbej screenshot - zklamání a přestávám jim věřit. Hlavně mi netvrďte, že si to schovali na CitizenCon - to tvrdili apatičtí fans s nekonečnou trpělivostí už před rokem a samozřejmě velké lejno. Navíc teď ukázali prakticky to samý jak minulej rok, mínus AI, mínus pouštní bouře, mínus pouštní lidi s červy, mínus stealth killy - protože tam není koho zabíjet!, nejsou tam pořád žádní enemáci ani fauna, prostě jen hráči a ještě to bylo nechutně zabugovaný, že museli opakovat prezentaci. Celý to bylo tragický, postavy se cukaly - netcód vypadá ještě horší, než předtím, dokonce mi některý věci přišli naskriptovaný (jak ho sundal tím railem, přesto, že se vůbec netrefil). Jediná novinka - jedna velká loď, vznášedlo a railgun.
    To ale přece nevadí. Hlavně, že ukázali cool naleštěný 4!!! trailery na prodej lodí za reálný prachy a tuhle kravinku, která samozřejmě slouží jako reklama k prodeji toho snímače od Faceware - s logem RSI. No není to cool? Nekup to. Co na tom, že ve hře není co dělat a je to totálně zabugovaný. Celý to začíná pěkně smrdět. Roberts se začíná chovat jak Romero. Prodává technologie a nějaké přísliby budoucnosti, kterých do hry cpe čím dál víc. Zaměřuje se víc na udržení setrvačnosti přísunu peněz přes prodej lodí, než na dokončení hry. Ti lidi by mohli dělat na hře místo modelování nových lodí, už tak jich tam je přehnaně dost. Poslední věc, která mě uráží - to, že crowdfudingový developeři se chovaj jako multimiliardovej Blizzard a maj vlastní "Con" je minimálně na zamyšlení, ne-li na refund.
  • alien5
    Pro vsechny co neradi zpozdeni doporucuji precist : https://www.svethardware.cz/mikrotransakce-a-dlc-pokrok-ci-zahuba-herniho-sveta/44992-6
  • ne, naopak. meli dokončit multiplayer a do singlu se vubec nepouštet. melo to byt v první rade mmo
  • shrnut pro ty co se jim to nechce koukat celé:

    1:40 po peti letech mají hotovou pouze jednu planetu a tri mesice
    24:15 ani tohle ale nemusíme dostat celé a nemusí to fungovat protože pro vyvojare je to "neprobadane uzemi"
  • zase vymyjslej novy blbinky, misto toho aby dodelali aspon ten singleplayer

    aspon maj dalsi duvod, proc to odlozit
  • alien5
    O verzi 3.0 : https://www.youtube.com/watch?v=-x5RmeSPhMY&t=3s
  • alien5
    Spravne umi to 2 veci zaroven a podle me jeste neco dalsiho pribude.Zatim je to prvni faze.
    Tady je videt jak unikatni je Star citizen protoze prinasi veci o kterych ostatni hry ani nesni.Ovsem samozrejme ma to dan v podobe dlouheho vyvoje.
    Nejdulezitejsi ovsem je aby dodelali sq42 tohle je jen jedna ze 2 casti na ni se ukaze ceho je team schopny aspon ve sing playeru.Scenar je 10x vetsi nez ma prumerny holywoodsky film tak uvidime..
    Obrovsky benefit je chrisova filmova zkusenost s cit pro vypraveni deje, ikdyz je perfekcionalista az moc :))
  • Proc ne, ale tohle patri mezi featury, ktere by spravny manazer vyskrtnul, kdyz dochazi k tak masivnimu casovemu skluzu. Je treba si stanovit priority a na tomhle at klidne delaji az ta hra vyjde.
  • Chtěl jsem hru z vesmíru. Místo toho pracují na jakémsi dalším fejsbůku...
  • no v tom videu ukazuje i to ze ten system zvladne snimat i pohyb hlavy takze vpodstate muze simulovat i TrackIR je to nekde ke konci videa ale asi to nebude fungovat ve stejnym rozsahu jako TrackIR.
  • Blue.Shark
    Mohlo být...konkrétně FOIP už je podle všeho funkční, viz prezentaci :)
  • Prijde mi ze nejvetsi kouzlo Star citizen je v tom cist co vse by tam mohlo byt kdyby to nekdy opravdu vyslo.
  • Z hlediska posouvání technologie je to dost dobré. Hlavně, aby to nějak rozumně fungovalo, nebylo k tomu potřeba 5 kamer kolem PC, nebo to nedělalo nesmysly v neočekávaných případech a spol. Za mě supr.
  • kdyby tahle technologie dokazala zaroven nahradit TrackIR bylo by to urcite mnohem praktictejsi a navic by to nevypadalo tak divne kdyz ta postava mluvi a krome obliceje se nic jinyho nehybe :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit