Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bomba JRC je klasika...pamatuju ty hodiny propareny na narodce:/:D
  • Hlavní je, aby měli vždy na skladě tu hru,kterou mají v akci. Nemám rád, když ty hry jsou nedostatkový přímo na prodejně, nechci nic objednávat, registrovat se. Prostě přijít a koupit.
  • MickTheMage
    JRC kedysi na Slovensku fungovalo. Este si pamatam predajnu v Auparku :) Ale samozrejme bol to taky minoritny a onicom obchodik :)
  • brloh bol v zaciatkoch perfektny - orientovany hlavne na FFaF knihy, neskor prisly hry a kamenna expanzia po slovensku. Eshop fungoval a funguje bezproblemov, predajne podla personalu - na BB sa nemozem stazovat. Skor by ma zaujimalo ako to bude s distribuciou a cenami knih napr. od laser-books. Hry sa daju kupit v uz spominanych obchodoch, na nete a par noviniek som kupil aj v T(r)escu za celkom OK ceny.
    • suhlas, ked este bol brloh pod michalskou branou (druha polka 90tych) tak som si tam chodil kupovavat knihy a bola to super predajna, a mal tovar co sa mi nedalo len tak zohnat v Blave ..karty Magic: The Gathering, knihy, plastove modely ST a SW atd.
      teraz take veci su uz bezne v obchodoch a na e-shopoch.
  • dúfam že brloh zostane brlohom a že nemienia to nejako premenovať na nejakú blbosť
  • kubi-wan
    Jupí! JRC! Tak to má bejt... "jdu se kouknout do gejmu" jsem vždycky řikal jen velmi nerad.
  • Preed
    Ja som mal rad ten brloh v Bratislave na heydukovej,to bol taky brloh doslova,clovek tam vosiel a uplny nerd paradise hry,knihy,karty,hore,dole vsade,neviem aku mali cenovu politiku vtedy ked ma to okuzlilo ale teraz je to katastrofa,ako tu uz niekto spominal,jedine,co sa mu dalo dat k duhu bol predaj knih,komixov a podobnych veci ktore inde na Slovensku az tak nedostat ale kedze som si nedavno kupil Kindle takze u mna uz ani to ale ten Brloh bol aspon slovensky(ked nic ine) a celkom ma fascinovalo ked si niekto vybuduje podobny obchod v podstate z nicoho,takto uz z toho brlohu,ktory som dakedy mal rad nezostane ani to meno. :)
  • Me nejlevneji v SK vychazi http://www.progamingshop.sk, aspon co jsem porovnaval co planuju koupit pro PS3
  • Tak předpokládám, že z převážné části to nebude mít vliv na provoz a pokud tím pozvednou důvěru vydavatelů i nadále dokážou do Čech dodávat různé speciálky jako dosud, jedině dobře. *4*
  • Tak neviem, mne sa Brloh vzdy pacil, taky uleteny obchod - tak ako ma byt :)... Je pravda, ze napr. predajna v Auparku 3x2 metre je vysmech najvacsi a obsluha je tam tiez nanajvis nesympaticka (s ksichtom ze "co chces moore?"), ale inak je Brloh paradny a rad nakupujem hlavne na ich stranke :)

    Tak som zvedavy co z toho JRC spravi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit