Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašně rad bych si zahrál něco z Řecka, ale zrovna ne Assassina...
  • Jsem hracem od casu Mechnerova Prince of Persia. Kricel jsem blahem pri PoP: Two Towers za riffu Godsmack - I Stand Alone. Hral jsem prvniho Assassina - sklamani ze stereotypu a nezazivnosti. Tak jsem si dal par let pauzu, a az Origins s egyptskou tematikou mne nalakal to znovu prubnout. Uprimne? Nechapu jak to muze nekdo hrat. Absolutni nuda, zadna dynamika, repetitivnost.
  • ... aneb jak nám prodat "datadisk" za plnou palbu:-)
  • Jack1947
    No vida že se Assasín zpamatovává , ted už to můžou zkazit jerdině tím že tam hodí rojál a nebo nutnost připojení + výhradně online hra... tím by to fakt odepsali *11* *12*
  • Lukass
    A jeste bych dodal neco k politice Ubisoftu, za 2 roky vydali uplne stejnou hru jako 5krat predtim, ale tim ze to trvalo 2 roky tak hra dostavala devitky, Origins byl uplne stejnej jako vsechny novy Assasiny, soubojak, tupy nudny questy, dialogy apod. to je klasicke brak od Ubi. Akorat ze to trvalo 2 roky tak to vsichni hodnotili dobre.
    Ubisoft zjistil ze se to prodavalo jak rohliky (nechapu) a tak to ted zacne zase hrnout ve velkym, ale co ikdyz to bude po desaty to stejny stejne to tady a i jinde zase bude dostavat osmicky.
    Me nejde o to ze ve hre delam stejny veci, ale jak je delam a jake pribeh questu me pohani. V Assasinu je to 8 let to stejny.
    I ten nejhorsi quest v Elexu ktere delalo 20 lidi , je na urovni toho nejlepsiho v Assasinu ktere dela stovky lidi a stoji stovkymilionu dolaru pritom hra dostava 8-10, proste hnus.
    • Je vidět, že jsi tu hru vůbec nehrál. Prootže to je úplně něco jiného než assassins creed unity nebo syndicate. Nudné mise to opravdu nebyli a každá mise úplně jiná. Podobné jako u zaklínače. Elex jsem nedávej jo to je úplně jiná hra. V zaklínači taky děláš sem tam stejné mise.
    • Draken69CZ
      Tak zrovna souboják je dost jiný, jinak v čem jsou ty questy v Elex tak jiné?
      • Lukass
        Dialogy, vic nez jedno reseni, umi prekvapit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit