Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3 s z cele hry a to ještě jen reverzní leap of faith a už všichni remcají. A kritizuji věci jako by danou hru už hráli.
  • Kurni to se bude hrát za Herkula ? Takhle daleko a silně odkopnout chlapa? Za to by se nemusel stydět ani Zeus....
    • To bude Roberto Carlos :)
  • Už vidím to pre-order na ps, Kratos outfit.
  • Ja už AC vůbec nemůžu hrát. ty první byly super. ale teď už nepřekousnu celé to moderní UI, mapu s gps navigací, otagované nepřátele, atd atd. Připadám si jak techno bůh v (třeba) starým Egyptě. Dejte mi stejnou hru, kde budu mít jen prostředky té doby, mapu naškrtanou na kusu papyru, zádný blbý HP bar někde v rohu, ale viditelný poškození, místo navigace popis cesty od nějakého místního, kde budou popsaný reálný místa v tom světě, protože jen tak může působit živě a negenericky. Nepřítel ať nad hlavou nenosí červenou řvoucí značku. Při střelbě z luku, ať nemají hitboxy třikrát větší než sami jsou, Vávra to udělal skvěle. Potom si takovou hru rád zahraju. ale tohle přiteplený barevný pseudohrdinství.. asi patří mladším, s prominutím, casualům.
    • To mas blby, na neco takovyho by hrac musel pouzivat mozek ...

      Takze neco takovyho mozna vyjde v podobe nejaky indie gamesky, ale rozhodne to nevyda UBI. Nikdy.

      Bejvaly totiz casy, kdy sis jako hrac musel sam psat poznamky, sam kreslit mapu a musel si to co ti NPC rikaj opravdu poslouchat nebo cist. Protoze se ti nikde na mape nevyzlutila zona do ktery mas dojit a neotagovali mobove kterych mas 50 pobit.

      Podivej trebas do wow, chtel bych videt jednoho jedinyho cloveka, kterej cte zadani Qstu. Nikoho to nezajima, obehnes vesnici (qsthub) oklipes NPC, naberes qsty, a des to vybit. Pak si to zopaknes podruhy a potreti, a presunes se na dalsi qsthub.

      Posledni AC sem prosel, tan svet je graficky paradni, dohled je uzasnej, i kdyz je na tom znat ze vizualni vzdalenosti ani zdaleka neodpovidaji realite (realne vidis rekneme 50km kdyz ses na kopci, coz je rekneme 3h jizdy na koni), ale herne je to tragedie.
    • Ohledně hud viz kolegové výše, za sebe můžu doporučit nedávno dodanou obtížnost Nightmare + zapnutý autoscaling nepřátel. Díky prvnímu zmíněnému není problém narazit na enemy, který ti s klidem dají one shoot kill, pokud je jejich lvl výrazně nad tím tvým, druhá volba pak znemožní farmení tím, že se vrátíš do low lvl oblastí a budeš to mydlit hlava nehlava. A pokud i to je málo, má aco ještě Animus Control Panel, kde si můžeš klidně nastavit 800% hp i toho nejzákladnějšího vojáčka. Není tak problém si z toho udělat takové Dark Souls mezi AC hrami
    • MalyZeli
      Jo, de to vsechno pozvypinat...
      • A jdou tam zapnout ty popisy cesty? A zmensit hitboxy? A mapa na papyru je mod?
        • Ty hitboxy tam sou takovy jaky tam sou, ale papirova mapa a podobny picoviny… uvědomuješ si ze to není ciste "historicka" hra, ale celej koncept sedi na tom ze to je generovany pocitacem ktrej ti cte dna a vzpomínky? A cely UI jsou proste informace v Animu? Takze z jakyho duvodu by tam davali dobovy UI. Coz platilo od 1. dilu, takze co tady plives za nesmysly? Beru ze se ti hra nelibi, a je mi to celkem v prdeli, ale ty věci co pridali do UI jdou vypnout, takze je to potom skoro totozny s 1ckou a Eziovou trilogii.
    • Nejdou ty věci krom mapy vypnout?
  • Inquisitor
    Teda ty to sekaj jak Baťa cvičky.
    • radim.zaty
      Proč by nedojili, když jim hráči prachy daj :)
  • Origins byla kupodivu celkem příjemná záležitost po podivnostech Unity a Syndicate. Za mě trošku škoda dodatečného tour-mode, mně by se mnohem víc líbilo mít databázi přímo během hry, jako to bylo v prvních dílech AC, třeba s možností vypnutí v menu. V Origins jsem strávil skoro 100 hodin bez DLC a znova navštěvovat stejný místa se mi už pak nechtělo.
  • Firingo
    Velké překvapení, asi každý musel čekat, že bude další Řecko a trilogii završí v Římě. Každopádně Egypt mě nechával ještě celkem chladným ale na Řecko (i když tedy ne klasické Řecko z 5. - 4. stol př. n. l., to je škoda) a Řím se sakra těším *1*
    • Řím byl přece AC2:Brotherhood
      • Antický Řím
  • Magister_Peditum
    Pokud se to bude odehrávat ve stejné době jako Origins, tak je to docela zbytečný recyklát provincie Kyrenaika.
  • Dohrál jsem první dva díly + nadstavby ke dvojce které me opravdu bavily, pak to pro mě nějak ztratilo šmrnc, řecko je zajímavé, ale osobně bych rád viděl Assassina z nějakého feudal Japonska/Čína to bych si zahrál rád :)
    • Ristoro
      Čína/Japonsko je podle mého jen otázkou času :). Jednou na to dojde, toho bych se nebál.
    • Krescz
      jo nejsi sám, tak to má hodně lidí :)
  • cumpi3
    proc jsem myslel, ze to chteji vydavat jednou za dva roky?
    • Protože to nedává z ekonomického hlediska smysl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit