Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narvat reklamu i pred 5 sec video ... svet je zvracenej.
    • raisen
      Kdyby ty reklamy alespoň tak šíleně neřvaly.
    • tak jim pošlete donate a bude to bez reklam
    • tak ono je tady těžké najít nějaké místo, kam reklamu ještě nenarvali *1*
      • Tak komentáře jsou ještě v bezpeč.. *** Nakupte za třetinu ceny a zbytek doplaťte do třech měsíců. Více na Al... ***
    • kdyby jenom pred...

      Jako obvykle vetsinou tady ty narky na reklamy nekomentuju, koneckoncu games z neceho musi zit, ale co je moc je moc...

      jako u 5sec videa dostat 2 reklamy po 30sec...to je fakt drzost
      • Ja obecne proti dobre umisteny a dobre zacileny reklame nic nemam. Ale pokud reklama obtezuje, tak ma spis opacnej ucinek.
      • tak musí žit, maj nejvíc reklamy ze všech herních webů co jsem kdy kde viděl
        • Je to smutná doba, když kvůli pár odstavečkům textu a malému obrázku u videa, musíte udělat cca 300 požadavků na server a stáhnout 2.5-5 MB dat. 90% reklama
        • asi nemají obranu proti adblocku ty ostatní :D
  • Starověký řecko miluju a věřím že vizálně to bude super, ale jakmile vidim logo AC a Ubisoftu a představim si tu jejich umělohmotnou hratelnost podle šablony.. tak se mi rolujou ponožky.
  • Morraw
    Hm hm. Origins je nádherná hra a myslím, že velmi dobrý restart série, byť trpí některými neduhy jako předchozí hry. Bohužel jak jsem předpověděl, vše bude záviset na dalším díle. A vypadá to, že jdem do starých kolejí. Využítí většiny předchozí assetů, nový díl každý rok ?
    Já doufám, že to letos nevyjde a když, tak že vypilují ještě souboje a animace a rozšíří herní prvky. Obavám se, že jinak dostaneme úplně to stejné jen v trochu jiném kabátě. A nepochybuju, že další díly už jsou ve vývoji a ve fázi konceptu.

    Na druhou stranu jsem rád, že zůstaneme v podobném klimatické pásu a zachová se tak i vizuální stránka Origins, která je nádherná. A asi bude i více námořních bitev. Tolik možností s řeckým tématem.
    • Jack1947
      Výjde...
  • Super, to chci. *3*
  • neni to trochu smutný, když přesně víte, jak bude ta hra vypadat, jak se bude hrát, jaký tam budou mise, to vše ještě před tím, než z ní cokoliv ukážou?
  • Super!! Origins hraju ještě teď se oběma DLC, dám si ho minimálně ještě jednou a ani se nenaděju a už je tu další díl? Super!

    Hrál jsem všechny díly a právě Origins mi sedl nejvíce, pokud tohle bude ve stejném duchu, tak to bude ještě víc super *1* *1* *1*
    • MalyZeli
      Jojo, taky me origins bavilo, ovsem snad neudelaj cistej copy past v jinym prostredi, a trochu vylepsej combat, animace apod.
  • To po úspěchu Origins bude teď každej rok novej AC?
  • Tak, assety už jsou z větší části hotový - stačí vzít Alexandrii z Origins a překlopit ji mezi jiný kamení a křoví.
  • Pomalu začínám litovat otoh, že se vůbec na internet podívám. Tolik potvrzených úniků ještě před E3. Zatím to ve mě budí dojem, že tahle E3 bude na překvapení hodnou skoupá vzhledem k tomu co se v posledních dnech na těch internetech děje. Je to škoda, protože takhle vyprchá to nadšení z oznamování nových titulů a myslím si, že AC byl jedním z nich. Hlavně po té, co se UBI loni nechal slyšet, že sérii roční pauza prospěla a tak by v ní chtěli pokračovat. Co se dá dělat. Rychle do nějaké díry pod kamenem a vylézt z ní až na E3 :-)
  • Lukass
    Ja osobne se divim ze lidi v Ubisoftu ty hry vubec bavi delat, to je jeden kopirak pres druhe, neskutecny.
    Far Cry, AC, Watch Dogs, Crew 2, bordel vedle bordelu, tuny nudnech aktivit, radoby open worldy, hlavni mise nuda za nudou. Ne hry od Ubisoftu sou hrozny a ze se prodavaji je ukazka stupidniho konzumu.
    • ACOrigin je podle me nejlepsi AC. Mozna jeste 2. Nechapu jak muzete hodnotit neco co jste nehral. Hral sem na xbox one a vizual, soubojovy system i mise jsou velmi velmi dobre. Pokud nekdo mysli ze AC bude jako dark souls tak je jenom najivni a nepochopil ze AC je proste urceno pro jine hrace, ne HC hrace. Ale nuda to neni ani nahodou. I dlc byly ok. Hlavne druhe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit