Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • T.e.o
    Vypadá to, že dopadnu stejně.
  • ja se divím že to ještě někdo vubec čte v době internetu :-)
  • po zlavneni to tu stoji stale viac jak pred zlavnenim u vas:)
  • jj to je dost extrem. dufam ze si to ziaden slovak nekupuje. oj*bat ich do riti
  • DVD mozno pouzit aj opakovane *1*
  • Kdysi jsem zkoušel prodat Score a Levely, od 1. čísla až do nevím kolikátého. Výborný stav. Nikde jsem kupce nenaše,l a tak šlo těch X desítek kilo papíru do sběru, protože už to zabíralo moc místa :)
  • jooo to byly časy.... jak rád vzpomínám na doby, kdy jsem jako malý kluk běhal každý měsíc(pokud teda zbylo kapesné) na benzinku pro nové číslo levelu. Články nabité, vtipné a obsah CD většinou velmi hojný. Rybka, Průša, Honza Herodes... ti tomu dávali hrozný náboj. Level jsem čítal od prvního čísla a pořád mám doma celou kolekci a sem tam si i jdu zavzpomínat a pár čísel si přečtu. Měl jsem i Score, ale to už nebylo tak dobré. Sem tam jo, ale Level byl Level. Ach jo... staré časy nevrátíš....:-(
  • Ked sledujem to ako su ceske ceny casakov prepocitavane na eura tak neviem ci sa smiat alebo plakat...
    SCORE - 199kc - 9,92€ (299sk)
    LEVEL - 200kc - 11,29€ (340sk)

    *7*
  • T.e.o
    Kdybyste měl někdo zájem o stará čísla časopisů Score (1 - 37), Level (první dva ročníky) a Excalibur (11 - konec), napište. Je to kus poctivé historie ve skvělým stavu. Na ceně se určitě domluvíme.
  • Gorkan
    trolle diskuzni aspon se prezentuj pod svým jmenem ok ?
  • mate uz v cechach dialnicu?
  • Ale oproti klasickému tolik neprosakuje *1*
  • Pořád moc drahej hajzlpapír...
  • Robotron3
    Z party ti tam zbyl Pavel Dobrovský ;)
  • Robotron3
    Oni by ti novináři i byli, ale muselo by je vydavatelství náležitě zaplatit.
  • :) No jo ale Modrák má svůj blog ,Rybka je sám a Vávra těžce vyvíjí .... Podle mne chybí víc skutečných herních novinářů , nerdů a insiderů v českých herních časopisech . Recenze v papírovém médiu nemohou konkurovat online zpravodajství . Obsah herních časopisů se musí změnit jinak budou stále paběrkovat a upadat .
  • Vitekb
    Většina byla řečena v té krátké části diskuze, kterou jsem přečetl a mě nezbývá než přitakat, ale fakt je "vtipná" ta cena na Slovensku. Takže po zlevnění to tam stále stojí jako v ČR před slevou? To musí mít Slováci radost. *7*
  • Vitekb
    Zrovna nedávo jsem jeden LEVEL pročítal. Myslím z 99 nebo 2000. Byla tam recenze na HDD a propagovali tam kvalitní 80GB za pěkných 23 tisíc. Před 2 roky si nabral několik takových (80GB, Seagate) táta v práci, kde je vyhodili jako nepotřebné. *4*
  • za 200 vlastně mužu mít mesični internetové připojení :) Což něak nemá konkurenci s recenzemi které stejně jsou subjektivní a né přimo zaplacené ale samozdřejmě na plno hubu to nikdo říct nemůže.

    Papirovy časopis se musí uplně změnit. Musi se jednat o zajimavá temata. Předevšim o rozhovory o pořádná zamyšlení o něco co bude autorsky hodně originalní :)
  • Jenže ten časopis co tu většina popisuje nedělal název LEVEL ale lidé kteří tam psali. Byla era Fridricha pak delší era Drakena a pak tam přišel rybka a tady Polačkova parta a Level byl na svém vrcholu.

    Jak odešli tihle lidé tak zustal v podstatě jen název a nezachráni to ani Dan Vávra. Holt kdo měl rád level kolem roku 2000- asi 2006 tak se musí smiřit stím že se přejmenoval na GAMES.cz


    A je to dobře internet nabýzi daleko více možnosti viz. videa gamescom...ano na DVD level byli taky videa a hlavně magy (sám sem tam jeden dělal sice vyšli jen 3 čisla...mag se jmenoval Jizva) samozdřejmě stalici byla Bazooka. Jo to byli časy ale v té době byl ještě dial-up a dostat se k informacim o hrách nebylo tak snadné...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit