Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    jak tady na to dřív všichni nadávali, že to je hra pro konzolovej póvl, ale teď když to má vyjít na pc všichni slintaj blahem... LoL
    • Hele to máš zkratku The Global Gigantic Gay co...já jim to právě záviděl teď už ne
    • To nevíš, že z původně konzolového titulu hraného na PC se náhle stává skvělá hra vhodná pro master race?
      • Tak občas se i mezi hrama pro peasanty najde klenot s promakanejma mechanikama, inteligentni, nepřipominající zbytek lowzolové produkce, bohužel některé neduhy jako hnusná grafika a příšerné ovládánì zůstanou vždy
        • TheGGG
          ano, škoda že mezi hrami na PC se najde jen tuna p2w slátanin pro děcka jako ty...
          • To je fakt, na PC a mobilech je spousta p2w slátanin pro děcka jako jsi ty ale taky spousta free to play klenotů jako je Dota, LoL, Planetside 2 a WarThunder pro borce a skillery *4*
            • ???

              tento příspěvek je 100% pravdivý, jakýpak trolling, nic než čistá prava v křšťálové podobě
            • aha. 100% Troll jsi nám mohl říct dříve *15*
        • *15* tvůj projev značí mindráka, který nesmočil. Lituji tě.
          • To má být pozvání na rande? Ale jen když mámu budeš dělat ty *14*
            • nepleteš si nicky Tome? Ty jsi ten jeblý Tom, co si myslí, že Otazník 3 je hra dekády? *15* *15* *15*
            • tak chtěl jsi smočit, já na kluky nejsem, ale přijdeš mi takový podrážděný, útočný a zoufalý svým projevem, tak jsem ti chtěl udělat radost *4*
            • Na mě anáál nevystrkuj, zkus ho ji vystrčit na hlavní nádraží, třeba tě tam nějaký bezdák fikne ty lowbraine...
    • Vsichni dva ?
      • del0
        Nech ho, chudáka. On si jen tak z nudy leští nad 4 roky starou hru, která spoustu PC hráčů ani nezajímá. Holt když FAILSTATION4 má jednu slušnou exkluzivku. Koupíš krabici za 10K, k tomu 2 hry za přepálenou cenu. Za pár dní nemáš co hrát, takže troluješ na Games.cz. Zdejší diskuze mají lepší hratelnost než PS4. Lidem jako haháček nebo GGGay se potom nelze divit. Ta frustrace z toho, že ti někdo nakálel do úst, musí být neúnosná.

        Navíc fakt, že Dragon´s Dogma má na Metacriticu 78 / 8.3, dělá ze zdejších jedinců prohlašujících tu hru za bezchybný klenot a nejlepší RPG (ve skutečnosti mlátička s vývojem postavy) za poslední roky, tupé fanboye, což mě samozřejmě nepřekvapuje, když vidím, kdo to tady prohlašuje.
        • del0
          Ano. Rage započal a anonymní nula mě tady vyzývá na fight. Kua, teď nevim, jestli se smát nebo brečet. Už jen ta logika, že průměr na Metacriticu nemá vůbec žádnou váhu (má ho jen když se to hodí do krámu, že ano), zatímco subjektivní názor nějakého MicktheMage z Horní Dolní je samozřejmě slovem božím, kterým bych se měl já a celý zbytek světa řídit. Od hry, kterou zdejší funboys prezentují jako bezchybnou top RPG posledních let (ten paradoxní fakt, že to je primárně mlátička a ne RPG pomíjím, jinak bych se tu musel vykálet smíchem) bych čekal větší hodnocení. Jestli to nebude tím, že ta hra bezchybná není, do kvalitního RPG má daleko a tento fakt jistým japanboyům (kteří mají neustále potřebu to všem cpát) silně trhá žíly. A to se mi líbí. A vůbec nejvíc mě baví ten anonymní trotl (haháček/GGGay), co furt plácá něco o brakovém textu (hlupák srovnává interaktivní dialogy ve hře s knihou), plete si mlátičky s RPG a gameplay s combatem. *15* Ten to má v palici pěkně pomotané.
          • delO
            http://www.hrej.cz/recenze/bloodborne-the-old-hunters-5299/
        • http://www.mickthemage.sk/2015/05/podme-si-pohovorit-o-dragons-dogma.html

          Debyyyyyyyle aspoň si o hře něco zjisti. Ty jsi fakt ultimátní pyyyyyyča, co si myslí, že hratelnost dělá kupa brakového textu. *15* *15* *15* *15* Ubožáček zamindrákovanej, to není možný, kam může klesnout pc troska.
        • píšeš jak desetiletý děcko tlustoprde a ohánět se metacriticem může jen tlustoprd, co mu vlezl tuk na mozek. Nesnáším tlustoprdy jako ty, nejraději bych tě dokopal tlustoprde.
  • Ta hra má bezkonkurenční combat v otevřém světě, doufám, že si to CDP zahraje a uvidí, kolik jde zvládnou stylů a animací pro combat, když oni samí nezvládli jeden meč.

    Jinak si to můžou užít i PC retrofilové, znamý retrofil Mick the Mage to považuje taky za skvost...
  • Tak na tohle se těším, protože to má už ze screenshotů atmosféru jako ta sfině :))
  • Perfektní RPG, pokud jste s japonskými RPG doteď nezačali, tak Dragon's Dogma je dobrá příležitost, to napravit.
  • Jedno z nejlepších rpg za posledni leta. Genialni skloubeni stare skoly a moderny. Souboje , rozvoj postav, vybaveni..vse dotazene na 100%. Maniakalni smysl pro detail ve vecech které by vas ani ve snu nenapadly. Jo, a kdo si mysli ze zazil v nejake hre uzasne epickou bitvu s drakem, tak tady teprve uvidi jak to ma vypadat:)
    • určitě máš ve většině pravdu , ale ten maniakální smysl pro detail bych si asi ušetřil, protože je to zase na úkor jiných prvků, které hra naprosto pomíjí. Příkladem propojení hlavní postavy se světem, intereakce s postavami - což musíš sám uznat, že u rpg je trošku škoda. Hru sem si rozhodně užil a až vyjde půjdu do toho znova, ale rozhodně má tahle hra taky svoje ALE
      • ne nemá zadne ale, tvurcum o nejaky pribeh a vetveni vztahu postav vůbec neslo, nemá to tam co delat, byla by to pak uplne jina hra.. Samozrejme pribehove a narativne zalozeni hraci se v te hre moc nenajdou, ostatne to není hra pro ne. (i když zkusit to muzou, třeba se jim zalibi:)
        • Tak oco jim tedy šlo, ty s něma chodíš často na kafe tak povídej přeháněj.. :) nevím proč by se tam nějaká rozumnější zápletka nehodila a moje výtka nebyla tak ani k větvení postav, spíš čistě k uvěřitelnosti těch npc, ne jen statický sochy bez emocí a odlišností.
          Pokud to brali jako monster hunter, tak ti to srdce na začátku nemusel ani brát a mohl si to tam prostě kosit pro věčnou slávu svého rodu, dokud by sis to tam nevymasil všechno
    • mikezz
      Strašne rád by som hral Darksouls, ale proste je to na mňa ťažké, resp. nemám toľko času, ktorý by som bol ochotný obetovať učeniu sa herných mechanizmov atď. Zaklínač je zas na opačnej strane. Dragon's Dogma na mňa posobí niečo ako medzistupeň. Takž sa na to strašne moc teším.
      • ne ze bych te chtěl strasit, ale tady cas venovany tomu abys pochopil všechny mechaniky muze byt uplne stejny jako u Dark Souls. Ale uricte to zkus, stoji to za to:)
    • Kalameet je ještě možná o něco epičtější, ale jinak souhlas.
  • Na PS3 jsem si to pořídil hned po vydání a pamatuji si, že mě strašně zaskočila hudba v úvodním menu, která mi vůbec neseděla k zasaní a stylu hry. Jinak to ale byla skvělá zábava a vizuálně moc povedené, např. procházení jeskyní s lucernou...
    • Vogon
      Ta hudba byla asi inspirovaná(jako mnoho věcí v Dragon's Dogma) legendárně vtipným intrem seriálu Berserk, ten totiž "proslavil" západní fantasy v Japonsku. Jinak japonská hudba se k fantasy hodně hodí(doporučuji si poslechnout něco od Susumu Hirasawy).
      Pro srovnání:
      Hudba z DD: https://www.youtube.com/watch?v=8XBlBPtQW6g
      Berserk https://www.youtube.com/watch?v=ocQ6PDiP014
      • V Dragons Dogma.Dark Arisen uz ta hudba není, byla jen v zakladni verzi. Takze pocitam ze nebude ani v PC verzi.
        • Vogon
          To je škoda, co znám lidi, tak všem ta písnička časem přirostla k srdci, i přesto že japonský rock nikdy předtím neslyšeli. Otázkou je zda ji odstranili kvůli vypršení autorských práv, nebo protože si z ní dělali lidi srandu. Jinak i v Dark Arisen je hudba podobná hudbě z Berserka, ale té dobré od Susumu Hirasawy.
          https://www.youtube.com/watch?v=hVZ6nxAGJZU
          • me to osobne dost nastvalo ze ji tam nedali, působila tak kontrastne k celému vyzneni hry az to bylo bozi. Ale mozna bude něco pravdy na tech pravech, stava se to u japonských her často, ted naposled na to doplatilo intro u Tales of Zestiria, neziskali prava pro vydani ve svete, takze intro nemá vokál..

            Ale myslim ze v pripade PC verze DD nebude problém ji tam nejak dostat
            • Vogon
              B'z jsou prý velké terno nejen v Japonsku ale po celé Asii, takže bych se nedivil.
      • Jak moc je to Berserkem inspirovaný? Přiznam se bez mučení, že Guts je můj oblíbenec, takže pro mě další důvod se na DD pro PC těšit.
        • Vogon
          Některé scény jsou přímo jak z Berserka(Např. Čarodějka, co se ukrývá v lese v chatě, kterou ochraňují golemové). Jsou tam přímé repliky(myslím, že jsou dokonce licencované) Golden Age zbrojí a zbraní od Griffitha a Gutse a nepřímá kopie zbroje berserka. Jinak některé postavy jsou přímé odkaz, například jedna z hlavních ženských postav je hodně inspirovaná Caskou(nejen vzhledem). Některé příšery vypadají a chovají se jako příšery z Berserka(nejsou ale tak falické *3* ), například jeden z bossů je proměněný Nosferatu Zodd. A když se budeš snažit tak si v pohodě vytvoříš Gutse/Griffitha/Casku.
          Takže pokud chceš tak můžeš bez problému roleplayovat za Golden Age Gutse, stačí si vybrat warriora(bojovník s dvouručním mečem), a budeš se cítit jako bys hrál hru Berserka.
          • V tom případě už vim, co budu v lednu dělat, dík za info. Jasná day one koupě.
  • Na tohle se těšim opravdu hodně, zdá se, že herní rok 2016 začne vážně dobře.
  • Nemáte náhodou už někdo češtinu?
  • Jedna z mala lowzolovych her co jsem na pc skutecne postradal
    • Proč byste je ale postrádal? Dobře víte, že jak pro naše klávesnice a myši tak zároveň i gamepady nejde udělat hra, která je hodná master race.
      Jestli tuto hru zakoupíte, nepatříte mezi nás, pravé hráče. Prosím, jako odčinění vašich hříchů po vás budu chtít, abyste si zakoupil PC exkluzivní hru nezničenou konzolema. Předobjednávka Star Citizenu s lodí aspoň za 2 litry anebo simulátor chleba/šutru/trávy bude stačit.
      • stačí novej xcom *5*
        • To v žádném případě, předchozí díl byl zničen konzolema, takže rozhodně neriskovat koupi pokračování, které sice zatím je oznámeno jen pro PC, ale šance na konzolovou verzi tu vždycky je. Simulátory chleba/šutru/trávy jsou již vydány a jsou tak ukázkovým příkladem toho, co master race dokáže nabídnout. Nějakej bladobrny a unčártedy se můžou zahrabat.
  • další anime pro pošahance?
    • Neběhaj tam pokēmoni ani obří roboti, tohle je takovej Skyrim řízlej Witcherem
      • Vidím, že o hře víš prd. Witcher a Skyrim mají naprosto směšný RPG systém a combat proti této hře a atmosféru ani nemá cenu řešit, tam Witcher 3 a Skyrim nemají atmosféru žádnou. Anime bys taky neměl komentovat. Ergo Progy, Texhnolyze atd a uvidíš, že je to lepší než většina mainstreamové produkce na co čumíš a nemusí tam být ani obři roboti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit