Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemáte náhodou už někdo češtinu?
  • delO
    Dragon's Dogma: Dark Arisen je lepší hra než Gothic 2, jelikož to má vyšší hodnocení na Metacritic, Dragon Age: I je pak lepší než oba Gothicy, jelikož to má vyšší hodnocení a Skyrim si pak utírá zadek s Tormentem, jelikož to má lepší hodnocení.
    • del0
      A je to tady. GGGayovi už praskla žilka, tak vytáhl ukradený nick. *15*

      Tady je krásně vidět reakce hysterického tupounka, který nejdřív píše a pak přemýšlí. Nikde sem tu netvrdil, že DD je špatná hra. Jen že "bezchybné top RPG posledního desetiletí" (jak to tu ubozí funboys prezentují) by těžko mělo tak slabé hodnocení...

      Mimochodem, když už, tak rozdíl mezi Skyrimem a Tormentem je 3 body (94 a 91 - takový nepatrný rozdíl může za "vytření si zadku" označit jen mentálně retardovaný troll) navíc user score má Skyrim 8.1 a Torment 9.3. Holt řikám, tupounek si vybírá jen to, co se hodí do krámu. *15*
      • delO
        "Mimochodem, když už, tak rozdíl mezi Skyrimem a Tormentem je 3 body (94 a 91). Holt řikám, tupounek si vybírá jen to, co se hodí do krámu."

        Tak tomu říkám si krásně vykálet do úst, samozřejmě volím verzi hry, která má více recenzí, čili x360 - 89 recenzí a ne PC verze, která má 30. Takže X360 má 96% na MT a s Tormentem si doslova utírá zadek, taky možná proto, že se to dá hrát, že ano?

        Navíc nikdo tady nikde netvrdil, že je to bezchybné RPG, to je dle recenzí samozřejmě jen a pouze Skyrim, všichni jsme se shodli, že je to výborná hra, možná trochu nedoceněná, než jsi přišel ty hlupák a začal jsi psát srance o failstationu, funboyích apod. infantilnosti.
        • Torment vyšel na na X360? To jsou věci
          • tobě asi statistika nic neříká, co? Nemůže se brát v potaz PC verze, když většina světa recenzovala Xboxovou verzi, čili Xboxová verze má daleko větší význam pro nějaké hodnocení a statistiku a je úplně jedno, že se to srovnává s PC hrou, jelikož Skyrim na PC je totožný herně s tím xboxovým.
            • kdyby byl nakej takovej zavod, tak bys ho zarucene vyhral *1*
            • bože ty jsi debyl, v recenzích se určitě bere potaz mody, mám pocit že Reetard Race je den od dne více a více retardovaná.
            • Herně možná, technicky ani nåhodou viz technické problémy Skyrimu na konzolích, absence modů atd, konzolové a pc pubolikum se taky dost liší, v důsledku tak rozdílné produkty, že by je mohl srovnávatbjen hlupák, srovnatelna je pouze PC verze s PC a konzolová s konzolovou, try again
    • No a? Jako to je nějaký dogma ten "MegaCriplic" nebo co?
      • delO
        Samozřejmě, pokud to nemá vysoké hodnocení, tak to nemůže být přece dobrá hra, ne?
        • Dota 2 má na meta 90, něco na tom bude *4*
  • další anime pro pošahance?
    • Neběhaj tam pokēmoni ani obří roboti, tohle je takovej Skyrim řízlej Witcherem
      • Vidím, že o hře víš prd. Witcher a Skyrim mají naprosto směšný RPG systém a combat proti této hře a atmosféru ani nemá cenu řešit, tam Witcher 3 a Skyrim nemají atmosféru žádnou. Anime bys taky neměl komentovat. Ergo Progy, Texhnolyze atd a uvidíš, že je to lepší než většina mainstreamové produkce na co čumíš a nemusí tam být ani obři roboti.
  • TheGGG
    jak tady na to dřív všichni nadávali, že to je hra pro konzolovej póvl, ale teď když to má vyjít na pc všichni slintaj blahem... LoL
    • Hele to máš zkratku The Global Gigantic Gay co...já jim to právě záviděl teď už ne
    • To nevíš, že z původně konzolového titulu hraného na PC se náhle stává skvělá hra vhodná pro master race?
      • Tak občas se i mezi hrama pro peasanty najde klenot s promakanejma mechanikama, inteligentni, nepřipominající zbytek lowzolové produkce, bohužel některé neduhy jako hnusná grafika a příšerné ovládánì zůstanou vždy
        • TheGGG
          ano, škoda že mezi hrami na PC se najde jen tuna p2w slátanin pro děcka jako ty...
          • To je fakt, na PC a mobilech je spousta p2w slátanin pro děcka jako jsi ty ale taky spousta free to play klenotů jako je Dota, LoL, Planetside 2 a WarThunder pro borce a skillery *4*
            • ???

              tento příspěvek je 100% pravdivý, jakýpak trolling, nic než čistá prava v křšťálové podobě
            • aha. 100% Troll jsi nám mohl říct dříve *15*
        • *15* tvůj projev značí mindráka, který nesmočil. Lituji tě.
          • To má být pozvání na rande? Ale jen když mámu budeš dělat ty *14*
            • nepleteš si nicky Tome? Ty jsi ten jeblý Tom, co si myslí, že Otazník 3 je hra dekády? *15* *15* *15*
            • tak chtěl jsi smočit, já na kluky nejsem, ale přijdeš mi takový podrážděný, útočný a zoufalý svým projevem, tak jsem ti chtěl udělat radost *4*
            • Na mě anáál nevystrkuj, zkus ho ji vystrčit na hlavní nádraží, třeba tě tam nějaký bezdák fikne ty lowbraine...
    • Vsichni dva ?
      • del0
        Nech ho, chudáka. On si jen tak z nudy leští nad 4 roky starou hru, která spoustu PC hráčů ani nezajímá. Holt když FAILSTATION4 má jednu slušnou exkluzivku. Koupíš krabici za 10K, k tomu 2 hry za přepálenou cenu. Za pár dní nemáš co hrát, takže troluješ na Games.cz. Zdejší diskuze mají lepší hratelnost než PS4. Lidem jako haháček nebo GGGay se potom nelze divit. Ta frustrace z toho, že ti někdo nakálel do úst, musí být neúnosná.

        Navíc fakt, že Dragon´s Dogma má na Metacriticu 78 / 8.3, dělá ze zdejších jedinců prohlašujících tu hru za bezchybný klenot a nejlepší RPG (ve skutečnosti mlátička s vývojem postavy) za poslední roky, tupé fanboye, což mě samozřejmě nepřekvapuje, když vidím, kdo to tady prohlašuje.
        • del0
          Ano. Rage započal a anonymní nula mě tady vyzývá na fight. Kua, teď nevim, jestli se smát nebo brečet. Už jen ta logika, že průměr na Metacriticu nemá vůbec žádnou váhu (má ho jen když se to hodí do krámu, že ano), zatímco subjektivní názor nějakého MicktheMage z Horní Dolní je samozřejmě slovem božím, kterým bych se měl já a celý zbytek světa řídit. Od hry, kterou zdejší funboys prezentují jako bezchybnou top RPG posledních let (ten paradoxní fakt, že to je primárně mlátička a ne RPG pomíjím, jinak bych se tu musel vykálet smíchem) bych čekal větší hodnocení. Jestli to nebude tím, že ta hra bezchybná není, do kvalitního RPG má daleko a tento fakt jistým japanboyům (kteří mají neustále potřebu to všem cpát) silně trhá žíly. A to se mi líbí. A vůbec nejvíc mě baví ten anonymní trotl (haháček/GGGay), co furt plácá něco o brakovém textu (hlupák srovnává interaktivní dialogy ve hře s knihou), plete si mlátičky s RPG a gameplay s combatem. *15* Ten to má v palici pěkně pomotané.
          • delO
            http://www.hrej.cz/recenze/bloodborne-the-old-hunters-5299/
        • http://www.mickthemage.sk/2015/05/podme-si-pohovorit-o-dragons-dogma.html

          Debyyyyyyyle aspoň si o hře něco zjisti. Ty jsi fakt ultimátní pyyyyyyča, co si myslí, že hratelnost dělá kupa brakového textu. *15* *15* *15* *15* Ubožáček zamindrákovanej, to není možný, kam může klesnout pc troska.
        • píšeš jak desetiletý děcko tlustoprde a ohánět se metacriticem může jen tlustoprd, co mu vlezl tuk na mozek. Nesnáším tlustoprdy jako ty, nejraději bych tě dokopal tlustoprde.
  • ten pocit, když si pc hráči konečne zahraji 4 roky starou hru *1*
    • del0
      "...konečně..."

      Líbí se mi, jak automaticky předpokládáš, že na tuhle hru někdo čekal...
      • Já na ni čekám jako na smilovaní. Máš s tím nějaký problém?
        • del0
          Proč bych měl? Já mám akorát problém s tím, co píše maxík, což si očividně nepochopil.
    • Co ses to prosimte za trolla, vzdyt tenhle topic uz je na konci stranky. Bez se nechat vyskolit amatere.
    • Tak myslim ze vylepsena grafika, nepritomnost cernych pruhu nahore i dole, stabilni framerate za to cekani jiste PC hracum stalo. Xbox verze běžela lip a i o něco lepe vypadala, ale zase nemela vsync a docházelo k horizontálnímu trhani obrazu. PS3 verze mela pomerne velky problém s propady fps, diky zapnutému vsyncu. u obou verzi nektere textury byli vazne hnusne a doskaovani objektu taky nepotěšilo. Samozrejme to po case clovek prestal vnimat, pac hra je super, ale PC verze by tyhle nedostatky mit nemela, takze se je rozhodne na co tesit. Navíc by mela obsahovat všechny DLC, i ty které vysli az po vydani Dark Arisenu.
  • Další tip: Pokud zatoužíte po Darksouls na steroidech, běžte do dlc hned od začatku hry. Veřte mi je to velká zábava :-)
  • Jedno z nejlepších rpg za posledni leta. Genialni skloubeni stare skoly a moderny. Souboje , rozvoj postav, vybaveni..vse dotazene na 100%. Maniakalni smysl pro detail ve vecech které by vas ani ve snu nenapadly. Jo, a kdo si mysli ze zazil v nejake hre uzasne epickou bitvu s drakem, tak tady teprve uvidi jak to ma vypadat:)
    • určitě máš ve většině pravdu , ale ten maniakální smysl pro detail bych si asi ušetřil, protože je to zase na úkor jiných prvků, které hra naprosto pomíjí. Příkladem propojení hlavní postavy se světem, intereakce s postavami - což musíš sám uznat, že u rpg je trošku škoda. Hru sem si rozhodně užil a až vyjde půjdu do toho znova, ale rozhodně má tahle hra taky svoje ALE
      • ne nemá zadne ale, tvurcum o nejaky pribeh a vetveni vztahu postav vůbec neslo, nemá to tam co delat, byla by to pak uplne jina hra.. Samozrejme pribehove a narativne zalozeni hraci se v te hre moc nenajdou, ostatne to není hra pro ne. (i když zkusit to muzou, třeba se jim zalibi:)
        • Tak oco jim tedy šlo, ty s něma chodíš často na kafe tak povídej přeháněj.. :) nevím proč by se tam nějaká rozumnější zápletka nehodila a moje výtka nebyla tak ani k větvení postav, spíš čistě k uvěřitelnosti těch npc, ne jen statický sochy bez emocí a odlišností.
          Pokud to brali jako monster hunter, tak ti to srdce na začátku nemusel ani brát a mohl si to tam prostě kosit pro věčnou slávu svého rodu, dokud by sis to tam nevymasil všechno
    • mikezz
      Strašne rád by som hral Darksouls, ale proste je to na mňa ťažké, resp. nemám toľko času, ktorý by som bol ochotný obetovať učeniu sa herných mechanizmov atď. Zaklínač je zas na opačnej strane. Dragon's Dogma na mňa posobí niečo ako medzistupeň. Takž sa na to strašne moc teším.
      • ne ze bych te chtěl strasit, ale tady cas venovany tomu abys pochopil všechny mechaniky muze byt uplne stejny jako u Dark Souls. Ale uricte to zkus, stoji to za to:)
    • Kalameet je ještě možná o něco epičtější, ale jinak souhlas.
  • Je na x360 cestina na tuhle hru? pred par lety sem to nekde zahledl.-mozna uz nevim.
    Neoficialni.
    • Těch textů vtý hře moc není. A slova jako attackpower, magic, agillity a další pojmy už musí znát i hráč angličtiny neznalý :)
    • Jo, jen něco neoficiálního myslím existuje, ale nevím, jestli je přeložená komplet hra (myslím na YT bylo jen nějaký video jako ukázka překladu).
  • Vogon
    Další tip: V late game hrajte za Magick Archera, kombinace magie a fyzických útoků, a to jak na dálku tak i na blízko, je naprosto nepřekonatelná. V late game je to nejdůležitější, jelikož některé monstra jsou imunní vůči fyzickým či magickým útoků. Navíc má nejlepší mobilitu ze všech postav.
    • Hrat rpg s nejsilnejsi postavou je nejsilnejsi nuda.
      • Vogon
        Hele celou hru jsem hrál především za Warriora, Fightera a Rangera, za ty je ale hrát Dark Arisen strašná otrava, protože nemají magické útoky a warrior je na nic při šplhání.
        Nejedná se ani tak, o to že je nejsilnější, ale o to že je velmi všestranný. Takže se ti nikdy nestane, že bys čekal, až pawnové s magickými útoky(Pokud jste jako já, tak běháte jenom s jedním mágem, a to ještě navíc healerem), věř mi nic není větší nuda. To pochopíš až na Bitterblack Isle potkáš místnost plnou červených duchů, nebo nemrtvého biskupa, který je odolný vůči většině magickým útokům(myslím že je slabý proti ohni, už je to nějaký ten pátek co jsem DD naposled hrál). Vážně, dívat se na pawny jak bojují je naprosto zdrcující("Oni se tak pěkně baví, kéž bych si mohl hrát s nima").
        Nikdy se ti nestane že by ses někam nemohl dostat a to je v Dragon's Dogma důležité. Navíc v DA je část kde máš vodu po kolena, takže ti nesvítí lampa a nic nevidíš(Ta lokace je taky plná duchů, kterým neublížíš fyzickým poškození, a bílých Saurianů, jejichž slabina je useknutí ocasu a oheň myslím, v čemž MA vyniká.) a Magick Archer má kouzlo že vyvolá světlo, které ti celou lokaci projasní a ubírá duchům.
        Taky je dobrý jak při šplhání po příšerách, immolation+ hundred kisses, tak na zemi, hunter arrow+ sixfold arrow. A má nejvtipnější kouzlo ve hře, immolation.
        • Biskup se da s fighterem dat pomerne snadno, jen ho nejakej kouzelnik musí dostat na zem ( zkusenej pawn to vi a udela to) pak staci párkrát Dragon Maw a uz se nezvedne, zalezitost na 20 sekund. Ale samo když jsem k nemu prisel poprvé bylo to peklo:)
          V pozdejsi fazi se da vylootovat lampa, nebo snad prsten? ted nevim uz presne, diky kterym lampa ve vode nezhasne.

          Když se s fighterem nemuzes nekam dostat tak staci vyčistit lokaci, prehodit se na MA doskákat nebo delevitovat kam potrebujes, respawn lokaci chvili trva takze prehozeni na jiné povolani jde v pohode, ale samo to zdrzuje vic nez když za nej hrajes jako main. Za MA hraje hodne lidi, protože je takzvane nejvyhodnejsi, ja ho pouzival jen jako skakaci/levitovaci prostředek. Ale hodne jsem hral Assasina, ma asi největší vyber zbrani, akorát ta levitace mu chybi.
      • Ta hra je dost, dost těžká a nejtěžší obtížnost budeš rád za tu silnou postavu. Můj tip pro PC hráče - nehrajte to na K+M...
        • zalezi hodne na praxi a postavách, skutecne tezkych je par priser na hard v dark Arisen expanzi. Pokud jednou date final bose v expanzi, tak v zakladni hre zabijete vse pohledem pomalu. Ale zacatky jsou krusne, to ne ze ne:)
    • Jde to hrat s kymkoliv, jen MA je nejvic OP pro expanzi Dark Arisen, takovy easy mode to je s nim:)
      V zakladni hre to bylo nejsnazsi s Assasinem. Hrajte s kym vam to bude vyhovovat ja hru dohral několikrát a jde to v pohode i s Warriorem, jen to chce vic taktiky a srani s vybavenim. navíc pokud chcete vyvazenou postavu stejne budete povolani stridat kvůli rustu statu, hrat za MA od zacatku do konce není zrovna idealni reseni.
      • Vogon
        Jasně, proto jsem napsal v late game, kterým jsem samozřejmě myslel Dark Arisen a Everfall. Jinak většinou hraju za warriora nebo stridera/rangera, a obě tyto povolání mají nedostatky, které MA nemá, ale strašně mě to za ně baví i přesto(Útoky warriora mají bombastickou váhu).
  • Tak na tohle se těším, protože to má už ze screenshotů atmosféru jako ta sfině :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit