Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tikov
    Jen si říkám jestli to s tím "záporákem" nepřehnali, já mu začal tak po půlce fandit a očividně zaslouženě podle konce.
    • Ladislav_Loukota
      To bude snad dokonce asi možná i záměr... :-)
      • Tikov
        "...snad... asi možná..." :D Ale jo, taky mne napadlo, že se s ním ještě setkáme.
    • ZvacA
      Souhlasím, ve sféře Modern warfare a Black Ops dílů snad ten nejcharizmatičtější a nejnepředvídatelnější antagonista. Makarov nebo Zakhajev momentálně vypadají oproti němu jako jen takoví suší pantátové na odstřel...
  • Nejlepší je jak to nikdo z vás ani nehrál. Uznávám, že gameplay je prostě skriptovaný řežba, ve který kraluje jízda na koni držíc v jedné ruce RPG. Ale ten příběh pánové. To je prostě nádhera. Je zde naprosto úžasný záporák, kterého mi bylo doopravdy líto a fandil jsem mu pomalu víc, než těm klaďasům. Navíc má hráč možnost ovlivnit děj, což se promítá do šesti různých konců. Jako, co víc sakra chcete? Osmička je naprosto adekvátní hodnoocení a to jsem ještě nezmínil super soundtrack.
    • Jelikož jsem fanoušek Bo, tak tohle jsem měl hned po vydání... jasně ta jízda na koni je přehnaná, ale jinak záporák lepší než nějaký zkorumpovaný Makarov. Menezovi šlo především o osobní pomstu, což se mi hodně líbí. Když jsem to dohrál poprvé, nechal jsem ho z lítosti žít, podruhé jsem ho už zastřelil...:) A co se týče úvodního Intra? Úžasné a hudba u toho nádherná..=-)
  • U série CoD většinou nechodím pro nadávky a kritiku moc daleko, ale musím říct, že tohle se fakt povedlo. Chvilema jsem se vrace do menu a dival se na ikonu na ploše jestli doopravdyhraju CoD, a Black Ops k tomu :D.

    Takže se musím omluvit, že jsem tu hru odsuzoval před vydáním a to jen kvůli názvu. (v pozadí zvuk padajícího popele co si teď sypu na hlavu)
    • Snažim se, ale nejak si nemuzu domyslet ten soundtrack...to mas popel zředěnej s železem že vydává nějakej zvuk? *15* *15* *3*
    • jindra.veliky
      Omluva přijata
  • Na tebe si nikdo nevzpomene uz zejtra *15*
  • Magister_Peditum
    No je pravda, že v SP je to na poměry CoD série docela solidní zlepšení. Zombíci jsou celkem zábavní, zbytek MP stejná bída, jako u předchozích dílů. 8/10 bych tomu sice osobně nedal, na desítkové stupnici by to byla spíš 6 (ale já bych obecně byl v udílení bodů v recenzích mnohem přísnější), ale v rámci zažitého hodnocení, kdy pokud hra není vyloženě odfláknutá, tak se dává 7 a víc, bych to u té 8 asi nechal. Škoda, že se pořád drží zastaralého enginu, který scénáristům občas podrývá jejich úsilí.
  • smejki
    Je to nádherný paradox. Activision vytvoří CoD, koncept, který mnoho lidí považuje za primitivní a špatný. Přijde EA, ze svých slavných značek udělá kopírku CoDu a ještě se jim daří nalézt nové dno konceptu. Nato vyjde CoD BO2, který zavádí novoty, čímž znatelně ujede jak své minulosti tak svým kopírkám. Fukken pwned, Activision! *1*
    • Viktor_H
      Já myslím, že kdyby ostatní onen koncept zpracovali kvalitně, problém by nebyl. Důvodem fiaska je podle mě to, že z jednotlivých her přímo čišela povrchnost, rychlá jehla a vypočítavost... tím chci říct, že inovací by ani nebylo třeba.
    • Řekni mi, čím, čím EA kopíruje CoD?! =-D Jeslti narážíš na BF... tak se podívej na vývoj BF od začátku a na vývoj COD od začátku a pak něco říkej o kopírování...
      • smejki
        v singlu je BF3 koncepčně shodná s CoD a poslední dva díly MoH taktéž.
      • Magister_Peditum
        Poslední díly MoH, třeba?
        • Poslední MoH bylo fiaskem, ale nevidím v tom žádnou kopírku cod...
          • smejki
            to je dobře. aspoň se nemáme o čem dál bavit.
          • Tak si choď na pol hodinu zabehať na čerstvom vzduchu a skús sa na to pozrieť znova (no offense) *2* .
        • residentevilfans
          skoda ze tady neni tlacitko zajimave komentare *5*
        • Prvni CoD zase prebralo koncept z prvniho MoH ( i kdyz se na nem podileli i nekteri tvurci MoH pokud se nepletu) a ted je situace zase obracene.
          Takze si nemaj co vycitat. *1*
          • tvůrci MOH:AA jsou de facto tvůrci COD 1, takže kopírovali koncept sebe sama.
          • Magister_Peditum
            Smutné je, že zatímco CoD byla nová série, tak MoH byla už zavedená značka. Něco, jako když se sedmdesátiletá důchodkyně rozhodne na sebe vzít minisukni a vyrazit na diskotéku, aby byla za každou cenu IN. *3*
            • Ano je to trapne, aby se zavedena serie opicila po jine, ale to uz je holt EA . *1*
  • Nechtěl bych se jmenovat Tomáš Marný.Recenzi jsem ani nečetl, Black Ops je jen další hovadina,na kterou si za pár let nikdo nevzpomene.
    • jo jméno sedí.. Vážně Marnej...
      • My se ti taky nesmějem za jméno Pepa Pinďour...
  • CoD mělo někdy nějaký příběh? Možná si matně vzpomínám, že něco takovýho bylo ve dvojce, ale že bych si pamatoval jakoukoliv postavu z jakéhokoliv CoD, o co tam šlo apod. to fakt ne. Může to tu někdo sepsat pro případ, že opravdu příběh existuje? Pro mě to vždycky bylo jen dementní nahánění teroristy a střílení všeho co se hýbe. A ono hýbe, dokud se nehýbu já...
    • nevím jak mw, tam je příběh mišmaš a jedinej koho si pamatuji je Ct. Price, které ho si spíš pamatuji z CoD 1 a 2 v ostatní je jen komerční loutkou... Co se týče WaW,Bo a BO2, příběh je tu zajímavější...
    • Hru jsem zkusil a smazal, je to celá komedie, už na začátku Rambo stylem postřílíte celou armádu, která se na Vás hrne a vtip je v tom, že nemusíte ani střílet, protože díky skriptu nepřátelé umírají sami (ano, když se trochu lépe schováte, tak můžete jít afk a nepřátelé umřou bez Vaší pomoci (asi díky zábavnosti hry) *1* a taková hra má 8/10? V tom případě ostatní hry mají dostávat přes 10/10
      • To si delas srandu ne? S tim umiranim? *1* *1*
        • Nedělám 1* , kámoš si toho všiml a napsal mi to, tak jsem to hned vyzkoušel a potvrdil jsem si to *1* , nemluvě o té komedii na koni, kdy jezdíte na koni s RPG (nebo tedy Stinger) a ničíte APC, helikoptery z hřbetu koně... no připadal jsem si jak moderní indián *1*
      • Co to meleš za debilitu... je vidět, že jsi prd hrál..;-) ty joudo z tramtárie.. :D K smíchu tvůj komentář je...
  • osmička? Trololo, autor je doopravdy Marný *1*
  • Spades
    CoD ma 8 a AC3 jen 7 ? WTF?!?
    • smejki
      tzn. že CoD BO2 je jepším CoDem, než je AC3 ACčkem. *3*
      • residentevilfans
        jo ale srovnavat AC a BO proc ?
        • smejki
          ? O_o
          • Spades
            Ja neporovnavam hry, ale obecne CoD je celou redakci hromadne pomlouvano, tak se divim, ze dostalo 8, kdyz AC, ktere vsichni chvali jen 7... To si musim zahrat
            • Spades
              Boha takove lidi fakt nenavidim. Kdyz te zajima kde, tak si to najdi. Ja tu nejsem od toho, abych cokoliv co reknu dohledal a potvrdil linkem. Proste CoD je v kazdem druhem clanku hatovano a kdyz se zmini AC, tak proti nemu nikdo nic nema...
            • smejki
              "ktere vsichni chvali"
              kde? to celkem chválil akorát recenzent (Aleš Smutný), nebo se rozplynul ještě někdo, někde?
        • On nesrovnava hry ale adekvatnost hodnoceni.
    • residentevilfans
      jabka a rajcata wtf ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit