Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bo bo bo booooooooooooooooooring
  • Ja by som prirovnal CoDko k bulvarnemu "spravodajstvu" v TV a inych mediach. Ludia to chcu, pozeraju a pritom je to vrchol primitivizmu. Myslím veci ako kriminoviny, noviny na jojke, novy čas, bleskovky a pod., neviem ako to máte v čechách. A tým teraz nemyslím príbeh kt. sa im možno výnimočne podaril. všetci čo hrajete tento výplach a žumpu, a hlavne mulťák ste nuly a úbožiaci.
    kto chce kvalitnú zábavu siahne po niečom inom, napr. Ghost recon future soldier, online, warhammer space marine a pod.
    • Zrovna space marine je docela bulšit
      • mluvím o multiplayeru ten neni bullshit
  • Fajne dil cod. sp jsem jeste moc nehral ale mp je rozhodne ok! na hodnoceni s cislem na konec nedam .mohw je mp taky skvelej!
  • Co já nechápu proč tolik lidí hraje multiplayer CoD a ne mnohem lepší Future Soldier. Jinak nový Black Ops me láká kvuli pribehu ktery kazdy vychvaluje ale kouknul jsem enjaka videa na youtube a co me odrazuje je grafika obličeju v cutscenach, ktere vypadaji jak z umele hmoty nebo plasteliny. Fakt hnus malem jsem se pozvracel.
    • Haha...takovyhle jelimani pres tu grafiku na sebe sami bonzujete ze vam je max 14 let...u takovyho Wolfensteina 3D byste se obesili... Ale pokud chces dobry obliceje, zapni LA Noire...zbytek se buds nudit ale supr obliceje!!!
      • ZvacA
        Co LA Noire, ať si zapne bundu a jde ven, tam má kolega realisticky ztvárněných obličejů dostatek.
      • pro me za me nech je grafika jakakoliv ale proč to proboha musí vypadat jak z plastu ty obličeje
  • Mahcake
    I don't want to live on this planet anymore.
    • And guess what, we don't want YOU to live on this planet.
      • nenapsal bych to lepe *1* *1* *1* *1*
    • Hrál jsi?
      • Nehrál, ale je to CoD, tak už je z principu musí tihle borci napsat nějaký žvást.
  • Trapny,ubohy,hnusny.... tohle hodnoceni nechapu,by me zajimalo kolik bylo v obalce.Grafika sto let za opicema ale dalo se tohodnoceni tusit je to prec CoD.Fuj.Zlatej Medal ten vypada aspon pekne po graficke strance..
    • Předpokládám, že Half-Life 2 jsi vypnul ve chvíli, kdy jsi zjistil, že nepodporuje DX10.
      • Ne, podstatná je přece teselace, takže je potřeba DX 11 a možná ještě .1, aby to bylo zajímavější *3*.
    • Ladislav_Loukota
      Protože grafika je to jediné, o co přece jde!
    • Ocelot
      Hru si nehrál a recenzi celou nečetl co? :D
    • Tohle uz neni trolling decka...to je proste ubohost
  • A nezapomeňte na závěrečný koncert *3* .
  • Mato1987
    som niekde čítal, že na záver sp kampaňe zahraje avenged sevenfold spolu s ostatnými hlavnými postavami z kampane :D
    • Odulin
      ty jo, tak tohle jsem nemel cist....A7X muzu..mohl jsem bejt kua mile prekvapenej!:))
    • Hlavni zaporak a nejaci random typci (clenove opravdove kapely?) tam hrajou nejakou divokou pisen... To je vse co jsem pochopil (ocividne tenhle styl neposloucham :D ). Je to takovej ten after credits filmecek (neco jako v prvnim dile Kennedy a spol.)
  • Odulin
    Souhlas s recenzí. Jsem teprve někde v 5. misi SP a spokojenost. Btw. docela mě dostalo hned úvodní video se skladbou Night Will Always Win. A taky konečně zajímavej záporák.:)
  • Nejsem vylozene CoD hater, ale od Black Ops 1 jsem tu serii nemel rad. Tenhle dil jsem risknul a koupil a musim rict, ze si tu osmicku zaslouzi... Singl ma vynikajici soundtrack a i presto, ze nemam rad scifi ci cokoliv i z takle blizke budoucnosti jsem si ho uzil a casem zahraju znova abych mel jinej konec...

    Mimochodem taky tu nekoho primo SRAL Harper? Jak vzhledem tak jeho hlasem, toho herce co ho dabuje vylozene nesnasim (Walking Dead)
    • Toho jsem okamžitě zastřelil... vůbec se mi nelíbil.. =-D
      • Ja taky, doslova jsem se na to tesil (a jsem rad ze jsem mu zapalil oblicej) a jakmile jsem dostal pistoli a na vyber, vystrelil jsem driv nez me zacali premlouvat :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit