Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je to hezká na pohled i hratelná. Autoři však vesele a bezostyšně vykrádají nápady z jiných her. Kdo hrál sérii Crysis, ten pozná některé úrovně, které jsou téměř totožné, stejně tak protivníci (a to nemluvím o speciálních schopnostech jako neviditelnost, turboskok apod.). Další prvky a úrovně si vypůjčili z Wolfenstein new Order (závěr hry) a Battlefield 4 (droni, tank). Pokud si někdo vzpomene na hru Borderlands a její DLC Secret armory of general Knoxx, tak si někdy bude připadat že se posunul v čase - (Atlas Coorperation, Pandora, Droppody, dokonce i jeden voják se jmenuje Knox).
    • KIMCID
      her a filmů...
  • Tohle je opravdu vtipne. Temer u kazde druhe hry vidim narazky na "cod decka" atd. Az by si clovek rekl, jak moc musi byt tahle serie za ty roky nesnasena. Ovsem v momente, kdy vyjde novy dil, tak se vsichni mohou pos....
    Jakto, ze se o to zajima tolik lidi. Vzdyt to je preci sra*ka, kterou hrajou jen decka a hloupi amici, ne .).
    • protoze tou hrajou trubky i bubaci bez rozdilu narodnosti *5*
  • thesibep
    Single dohrán a musím říct, že je to od začátku do konce jízda na plné obrátky. Dlouho jsem se tak nebavil jako u téhle hry. Co mise to nové udělátko, jen škoda, že si je člověk užije jen na chvilku. Každopádně doporučuji! Rozmýšlel jsem se do jaké verze jít, po pročítání na steamu, jsem se rozhodl pro PS4 verzi. Na YT, bylo spoustu ukázek s kolísáním FPS na PS4, každopádně jsem to měl pouze u první mise, den na to vyšel patch a už jsem nic nezaznamenal.
    • KIMCID
      Taky dohráno.Hrá dobrá,zklamání u mne jen délkou hry a opět závěr nepřinesl nic nového.Jsem ale rád že jsem měl pouze zapůjčeno.Ty prachy bych za to nedal A pokud takhle hodlají pokračovat ani nedám.
  • KIMCID
    COD bylo dobre jen pokud se týkalo 2.sv.Ale musim říct ře tohle diky tomu SF nádechu mě celkem zaujalo.
  • Tak co jsem si četl komentáře na Steamu, tak je tam neskutečně mnoho palců dolů. Problémy s optimalizací, v MP malé mapy a lagování, zatím pochroumaný matchmaking apod.
  • Ty vase komentare jsou kazdy rok stejne jako CoD. Stejne jako predchozi rok a nascriptovane ve velkem poctu
  • Zapojím se do této plodné diskuze :-D. Hraju prakticky jen FPSka a to už asi nějakých 15 roků a troufnu si říct, že jsem jich hrál poměrně dost, abych mohl srovnávat. Samozřejmě na mojem piedestálu slávy jsou tituly jako Deus ex, Stalker, Sytem Shock 2 apod. teda hratelnostně a příběhově náročnější tituly, ale COD proto nehaním ne? Je to jak s hudbou, většinou poslouchám hudbu kvalitní, ale občas si v autě pustím nahlas nějaký stupidní laciný dance a i ten si užiju. COD je ten samý případ. Některé kritiky v týhle diskuzi mi připomínají takový ty pseudointelektuály z csfd, kteří se pohoršujou nad vším co není dostatečně artové a pokud je to artové, tak to může být stupidní jak chce, ale pět hvězd si to odnese. Každá hra je jiná a na hráče klade jiné nároky a nevím jak vy, tak já jsem hodně náldový člověk a jsem rád, že si můžu zvolit hru vhodnou ke své náladě. Jako třeba dneska. Po týdnu v práci a při dnešní kocovině mi to COD sedlo. Dneska bych těch strategií, promyšlených postupů a příběhových voleb moc nevymyslel a zrovna dneska by se mi ani vymýšlet nechtěly :-D Takže tak :-)
    • Ja tiez milujem fps zacalo to far cry 1. Tiez si zahram fps podla nalady a mozem povedat ze tieto fps su dobre na odreagovanie. Ja beriem fps hry z ineho hladiska proste nech je hra akakolvek ak dobrw padne v danej chvíli neni ocom. Moje najoblubenejsie su far cry 1 obcas far cry 3 coop ,cod black ops 2 a dufam ze aj tato mi sadne.Len sa mi nepaci to skakanie to je ako v titanfall.Ale najviac som zvedavy na far cry 4 ta zas prinesie nieco nove. Viem ze je to smutne ale ja hravam vsetky hry len multiplayer hrac proti hracovi. To je na rozmyslanie pretoze nikdy neviete co ten druhy hrac v danej chvíli urobi. Asi tak.
    • Jo tak nějak. S CoD 2, MW a MW3 jsem propařil stovky hodin. Ideální věc na odreagování. A hlavně co se multiplayeru týče, záleží na lidech a na módu. Takovej search and destroy je parádní záležitost, u kterého se musí přemýšlet a člověk má stažený kaťata, když zůstane sám a má něco bránit, či odpálit. Rozhodně to neni jen o tupém střílení, jak spousta lidí tvrdí. A to s tim čsfd si trefil přesně. Například komedie jsou toho jasným důkazem. Tolik dobrých komedií tam má hodnocení sotva 60%. A proč? Protože pseudointouš, byť pžizná, že se u toho bavil, tak tomu prostě těch pět hvězd nedá, protože je to přeci jen kravina a bylo by pod jeho úroveň to hodnotit dobře.
    • illy
      hezky řečeno!
    • +++1!! *3* Přesně tak, přesně táák.

      S tím že Cod se musí trochu přemýšlet např se správně schovat hehe aby vás nezabily. *4*
  • Press X to pay respect. To me dostalo.
    • species
      Ja to videl v nejakym web comicu a uprimne sem si myslel ze je to vtip, bohuzel nebyl.
  • Krátky singl, stokrát omletý multiplayer jasná GOTY a 20 z 10. *15*
    • Ronox
      Stokrát omletý multiplayer? Ale jdi ty brepto.
  • Proč jsou lidi takový nenažranci a nedokážou ocenit snahu vývojářů? Buďte rádi, že máte vůbec co hrát ;)
    • Dokazu ocenit snahu vyvojaru, koupil se Alien Isolation a Legend of Grimrock. V COD zadnou snahu nevidim. Mam byt rad ze mam co hrat? I kdyby byla CODAW posledni hra na svete tak to ani nestahnu, je to brak, a to pudu radci ven do prirody nez hrat tuhle blbost pro juu es ej publikum

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit