Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Asi jste měli recenzovat bez čísla. Je to přece jen 15 let stará hra.
    • Ale na mobilech ne. Ber to tak, že v konkurenci Angry Birds a spol. to dostalo 7/10, což je slušné.
      • MickeyMutant
        Právě proto, že to tak beru, by možná bylo vhodnější se numeru vyhnout. To se dost dobře nedá porovnat.
        • Jack1947
          Mozna by to stalo za zvazeni, ( ale mluvit za zdejsi Autory nebudu).
          • MickeyMutant
            Proč ne? Už jsi taky zdejší Autor, když jsi byl na hlavní stránce.
            • Jack1947
              Jo ale ja myslel autori Recenzi , redaktory.
  • ta hra je absolutne OTRASNÁ! Nuda nuda nuda, a vypadá ako keby to kreslil 5 ročný chlapec. ale jasné pepici si nedajú na svoju hru dopustiť, je to české tak to musí byť super! *11*
    • Tak šupem k PC a rozjeď poslední Call of Duty. To je hned legrace, když vyplázneš litr a pak jen držíš W + levé tlačítko myši a za 2 hodky si na konci.
    • MickeyMutant
      Vieš, prečo Jánošík prepadal len bohatých?

      Lebo chudobní nič nemali.
  • maros.goc
    Mam Huaweii Ascend g300 a hrat sa to na tom telefóne vobec neda kvoli ovladaniu. Velkost displeja takmer 5"... Ja neviem ale podla mňa sa to dalo spravit omnoho user-friendly :( skoda, tesil som sa, no to ovládanie...
    • MickeyMutant
      Huawei Ascend G300 má 4'' displej.
      • no vždyť jo, psal skoro 5 palců, což 4 palce jsou :D
      • jj ale nic to nemeni na tom ze to je nehratelne :D
        • MickeyMutant
          Je to možný. To bylo jen pro upřesnění.
  • Khanemis
    Když jsem slyšel spoustu názorů o tom, jak se konverze Bran Skeldalu nepovedla, tak jsem se rozhodnul si ji také stáhnout a vyzkoušet jak to jde na moderních zařízeních. Zřejmě jsem měl štěstí, jelikož u mě funguje vše jak má.
    Ovládání je možná poněkud těžkopádnější, nicméně s navigací a trefováním do tlačítek nemám větších problémů - a to prosím jsem hrál na 3,25" displeji:) Což je opravdu malinké. Nicméně jediná věc, která mi na tak malém mobilu činila problémy, byl text, který je takto přeci jen poněkud hůře čitelný. Po ránu ve vlaku bych do toho rozhodně zírat nechtěl. Po čase trošku i z toho věčného ťukání do displeje za každý krok začne poněkud bolet ruka (klávesnice je holt pohodlnější, ale to není chyba konverze ale formátu).

    Celkově se mi zdá přepracování Skeldalu na mobilní zařízení vcelku v pohodě. Je to staromódní, to ano, ale k takové hře to pěkně sedne. A na mobilech vypadá i taková stará vykopávka stále opravdu moc pěkně:)
    • Musím jen souhlasit, já to hraji na 4" a nemám nejmenší problém s čímkoliv. Asi je to nostalgií, protože jsem již dospělým pamětníkem těchto počátků na pc a asi nejsem taky zhýčkán různými "optimalizacemi" ovládání. A jelikož si dám ve volném čase tak vždy 30 minut, tak mi to asi vydrží věčně :o))
      • Nebo holt nekteri potrebuji tlacitka pres tretinu obrazovky, aby se trefili :))
  • Brany Skeldalu se mi v ramci prokrastinace behem zkouskoveho podarilo pred par dny dohrat. Mam-li hodnotit jenom konverzi:
    imho byla chyba neprizpusobit velikost UI - nektera tlacitka se trefovala dost spatne, a na dve zmacknuti u uz tak pomale hry jsem nemel chut (hral jsem na 7" tabletu), asi by nebyval problem trechu zvetsit vrchni listu, klidne na ukor portretu, spodni ruzice klidne mohla byt take vetsi(zvlast otravne v boji)
    smlouvani mi na rozdil od autora recenze fungovalo bez problemu
    za to mi blnul denik, nektere zaznamy mizely a objevovaly se v nem divne retezce pri kliknuti na stranku
    vsiml jsem si problemu s prechylovanim v konverzacich, ukazovaly se obe verze zaraz
    v mobilni verzi take narozdil od predchozi verze nebylo mozne zahajit souboj jinak nez kouzlem - otravne napr. u Tworgu.

    Jinak jsem ale rad poznal oldschool klasiku (i kdyz na muj dnesni vkus to bylo, zvlast v soubojich, docela zdlouhave a stereotypni) a priznam se, ze bez navodu bych rozhodne hru nedohral, takze cest vsem, kteri to zvladli.
    • Tak na 7 palcovem tabletu jsem to take zkousel (Nexus 7 2012) a tam uz vetsinou na poprve trefim puvodni rozhrani, natoz overlay tlacitka. Asi sem fakt divnej :)
      • Tak prave o tom mluvim. Overlay zbytecne zdrzuje - jsou potreba dve tuknuti a vetsinou na poprve znamena, ze ne vzdy (coz by se pri mirnem zvetseni velikosti menu/ruzice dalo lehko napravit).
  • takze je to o dva body lepsi hra, nez fail jmenem beyond two souls, a navic zadarmo, souhlasim *5*
  • Dryády, první prsa mého počítačového dětství. *1*
    • fallanga
      Mé také *1* Nádherné to časy.
  • MickTheMage
    Skoda, ze ta konverzia nie je dokonala. Nejdu robit poznamky do mapy, clovek si nemoze pomenovat svojich hrdinov, tak ako to islo v original hre atd. Normalne by som povedal, ze je to trochu odflaknute, ale... je to zadarmo. Zakladna funkcnost hry tu je. Len je fakt skoda, ze ta pokrocila tam chyba.
  • Sama o sobe je hra mozna fajn, ale na jakemkoli smartphonu je proste nehratelna - a to ani na velkych 5.5" padlech. A kdyz je hra na primarni platforme prakticky nepouzitelna, je dost divne ji omlouvat jako ze "zrovna v tomhle pripade se to nepocita..." Pocita - na cokoli mensiho nez 10" hru vrele nedoporuju, bohuzel.
    • Nesmysl, hraju to na 4palcovem displeji.
      • Máš nervy z ocele, můj synu.
        • Jedine co mi opravdu vadi je maly text v deniku, byt to prectu. Vsechno ostatni je me v pohode dostuplne pres overlay tlacitka. Ale mozna sem prece jen trpelivejsi, co ja vim. Jsem ostatne zvykly hrat na mizerne porty starych PC her, emulatory atd.
    • Na iPadu mini se mi hraje uplne bez problemu. Jen nemoznost poznamek v mape zamrzi.
    • Pilgrim66
      Souhlas, zkoušel jsem na Galaxy S2. Nehratelný. Škoda, rád bych si zase osvěžil dětství.
      • Amylee.Anderson
        Zkoušeno na ZTE Blade V a taky nehratelný, ani na menšim tabletu by to možná nešlo. Prostě moc malý.
  • fallanga
    Možná si nyní kopu hrob, ale pro mě je to nejlepší česká hra.
    • davidBray
      nesouhlasím, ale neberu ti to :)
      • fallanga
        Ok, vím, že hodně lidí má rádo Mafii, ale u mne tohle vede.
        • Pro většinu lidí je to spíš těžká srdcovka, ale to neznamená že to není sakra dobrý Rpg. Pokud jde o mafii ta nemusela sednout každýmu, paradoxně první díl mafie považuju za lepší než druhý.
          • fallanga
            Nemám moc v lásce hry ve stylu GTA a to, že je to česká hra, na tom moc nezmění.
    • Nejlepsi je samozrejme Mafia, Vavra to prece rikal!
      • fallanga
        Mafii 1 jsem nehrál a Mafii 2 jsem nedohrál. Ale souhlasím, že je to nejlepší česká hra, ale mne se více líbí tohle a OP Flashpoint.
      • No pominu-li, že to říkal Vávra.... je stále Mafia nejlepší česká hra *14* *1*
    • Jindro?
    • Hra je to perfektni hral jsem ji kdysi na PC.
      Jenom konverze na mobily a tablety se nepovedla *9* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit