Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice jsem to nikdy nehrál, ale podle obrázků to vizuálně vypadá mnohem lépe, než Skyrim. Že bych tomu přecijen dal šanci?
    • KIMCID
      troll
  • Hra je to výborna i po těch 15 letech. Dlouhá herní doba, dobrý příběh a příjemná grafika, to je to, čím se může pochlubit jen naprosté minumum her na mobilní zařízení (nebudeme si lhát do kapsy, i na PC). Neni to žádná arkádovka, je to řádná hra jak řemen. Hraju na galaxy s3 a téměř bez problému, stačí si přisvojit úpravu ovládání a odpustit někdy nereagující tlačítka v obchodě. Za mě na android galaxy s3 9.5/10 + nostalgie jak řemen :)
  • Popravdě, mám to na Samusung GT-S7560 a hratelné to je. Sice mě chvilku trvalo, než jsem zjistil, že si můžu zvětšit ty ikony (je to sice vždy o klik navíc ale co) ale teď to hrát jde. Grafiku komentovat nebudu. Je to patnáct let stará hra. Ale na delší cesty autobusem bude zábavná. Bohužel ale musím souhlasit, že je to převedené jednu ku jedné a to je prostě špatné. Spoustu zastaralých prvků (především se to týká navigace ve světě) a také jsem narazil na pár chyb. Je to škoda, protože stačilo pár úprav a hra to mohla být úchvatná. Ale darovanému koni na zuby nehleď je to hra zdarma.
    • Je to trochu zklamani. Je to funkcni, ale neohrabane a celkove to vypada jako spis nejaky prototyp. Ale hrat se to da.
  • To se porad nekdo boji, ze ho na Kickstarteru okrade Fargo, Shaffer nebo Obsidian, ale o tyhle akcicce kamaradu z mokry ctvrti, kteri pod rouskou nostalgie vysali naivni nebozaky se mlci. Klasika...
  • zaco to ma 7 ? ze je to ceska hra ? to by potom mali vsetky americke hry v amerike dostavat vysoke hodnotenie, co sa samozrejme nedeje. v cechach aj na slovensku nech uz vide akakolvek sprostost od domacich tvorcov, dostava dobre hodnotenia. za prve ludi tym neoblafnete, a za druhe sami si tym kazite povest, takze komu to ma vlastne pomoct ?
    • calwin
      tá hra by mohla mať 10 aj s takto posratým ovládaním pretože je to klasika... jeden z najlepších českých dungeonov ... ak to máš problém pochopiť tak je skôr smutné že nemáš rozhlad
      • Tilwaen
        Nezlob se, ale to je blbost. CoD A BF už dnes také můžeme považovat za "klasiku", to jim ale automaticky přeci nijak nezaručuje hodnocení, které dostanou. Je jasné, že když je hra z místních končin, tak k tomu má člověk o něco větší sympatie, ale také je blbost kvůli tomu zvyšovat hodnocení.
      • klasika ? u koho ? u par domacich hracov ? kym sa to nepresadilo vo svete tak stale plati moj prvy koment a to ze je to s**t a bol aj v dobe vydania
        • kennyB
          Takže kdyby se to prosadilo ve světě, tak by jsi s hodnocením souhlasil??? *8*
          • u dumb ? nie, keby sa to aspon hodnotilo vo svete tak by vyslo nezaujatejsie hodnotenie ktore by zodpovedalo realite
            • kennyB
              Za ufrflaného důchodce *1* To bylo dobrý *3* Piš si jak chceš, je to tvoje věc. Mě to ale vadí, což je zase jen moje věc *3*
            • chapes to spravne a pisat si budem ako chcem, rec a pismo je dynamicka ziva vec ktora sa neustale vyvyja a meni, neexistuje nieco ako spravny sposob reci, ide len o to ci mi rozumies alebo nie, ocividne ano a preto nebud za ufrflaneho dochodcu
            • kennyB
              Proč tu lidi sakra ke své řeči přidávají i angličtinu??? Piš buď svojí mateřštinou, nebo angličtinou (to jen na okraj).
              Je fakt, že tenhle port je totální sra.ka. Já se ani nedostal přez tvorbu postavy. Kvalitních českých her je velká spusta (Polda, Život není krásný atd.) a tenhle port mezi ně nepatří. Možná jsem jedinej, kdo to pochopil tak, že českým a slovenským hrám se dává vysoké hodnocení především proto, že jsou z našich luhů a hájů a pokud se neprosadí v zahraničí, tak je na tom něco špatného a hodnotit by se mělo jinak. Chápu to špatně???
      • frag.ment
        Na mobily to vyšlo teď a hry se mají porovnávát s momentální konkurencí. To, že si nostalgici vzpomínají, že to ve své době (15let?) byla dobrá hra, neznamená, že tomu tak je i dnes, kdy už jsou gamesky trošku někde jinde.
  • maros.goc
    Jj jasne sry... Samozrejme ze 4 :-) tak ci onak, uplne nehratelne, ako tu uz niekto spominal, je to fuserina.... Az ma zaujíma co presne stalo tych 100 000 českých korún...
    • Nic, Rohlik potřeboval na máslo a lidi mu to dali, konec příběhu.
  • KIMCID
    na mobilu nehratelné ana tabletech jak kterém.a to v tom dělám
  • Rýžové brýle dolů .... Konverze je to prasácká a páně Rohlík si díky ní koleduje o titul mobilní fušeřina roku ..
  • Gordar
    Pro mě to bylo nehratelní i na iPadu mini. Na tohle už sem asi moc malo hardcore, ale nervy mam jen jedny.
  • Keyz
    Divný, že se hra prodává bez zásadní informace o minimální palcích pro velikost obrazovky.
    Pak si to někdo koupí a čumí, že se to "hraje" naprosto zoufale.
    • To nebude jen úhlopříčkou. Ta hra má zásadní problémy v ovládání i na tabletech. Raděj Rake in the Grass a Undercroft než polovičatý Skeldal .
      • Undercroft je fakt vyborna hra :).
        • Koukám že Windows verze se někam z jejich stránek ztratila ....
    • MickTheMage
      Ako sa kupuju veci, ktore su zadarmo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit