Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viz můj komment :D
  • Musíte mít trochu nadhled, firma ktera jede na dotacich, fiktivnich projektech pro EU apod. rozhodně nebude mít fungující morální kompas. Vsadim se, že jim zase došli peníze, což už se na několika jejich projektech stalo, tak se to snaží zalepit novou záplatou. A je ve hvězdách, jestli se někdy dočkáme DayZ v plný verzi. *1* *1* *1*
  • to jsou furt kecy tvl. Pořád dokola to stejne, jak ohrany gramofon... já v DayZ standalone strávil dohromady nějak 240 hodin a nelituju toho. Dneska už to nehraju, vyhrálo se mi to a je uplně normalní, že něco po takové době prostě odložíte. Ten hate vláček už mě ale fakt vytáčí.. .ale co vyčítat, jízdenky tam jsou přece zadarmo, mámo!
  • No záleží na tom, jak se to vezme. Na většinu her/prvků je to pravda, ale někde (myslím, že na yt videi Indian TV) šéf vývoje z Bohemky říkal, že stále Unreal nedokáže vytvořit tak velkou plochu/tak velký dohled jako bohemácký engine *3*.
  • sukovf
    Hodně mě překvapuje, že zrovna Bohemka přešla na UE4. Je to rozhodně dobře, protože jejich domácí engine už dávno ztratil dech, ale i tak je to trochu šok. V každém případě musí autoři ještě hodně zabrat - předvedená ukázka neždímá UE zrovna do dna.
  • sukovf
    Proč by to mělo být nelegální? Každý, kdo si koupí hru v EA, bere, mimo jiné, na vědomí riziko, že hra nebude nikdy dokončena. Není žádný problém mít na Steamu klidně deset her v EA a začít dělat druhý den na jedenácté.
  • Co je to dayz?
  • a to bylo kecu a plane obajoby jak je videt proc DayZ delaji na vyjetym enginu... jinac to vypada paradne
  • ucho
    Unreal Engine... fajn volba. je vidět, že i když tolik let vyvíjeli něco svojeho, jinde to udělali prostě líp.
  • Co nejdriv dokončit dayZ? Je to vubec legální že mají early acces na steamu za který mnozí zaplatili a ted vyvíjejí současne novou značku aniž by dokončili nejdrív to? navíc podobnou značku která logicky zmenší komunitu dayZ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit