Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak AT byla puvodne mirena hlavne na mobily ne? Tam to jinak neslo, to by jim z toho prask vedvi kdyby meli svuj engine jeste nutit behat na mobilech. :D
  • A ve finale dost mozna levnejs. Kdyz zapoctes clovekohodiny utopene ve svem vlastnim vyvoji a rozvoji engine a navic na UE dnes mimo jine mraky lidi umi a nemusis je ucit proprietarni technologie (coz se nekomu ani nemusi libit neb mu to v budoucnu jinde moc k nicemu nebude).
  • tak to zkus Warhammer Martyr a napis jak te to bavilo :) sice jeden komentar tvrdil, ze to diablovka neni, ale ja vidim cistokrevny aRPG potazmo diablovku
  • Unreal to zvládá už teď - opravdu je to celé jen o tom, umět s tím dobře zacházet. UE4 je každopádně k dostání s veškerými zdrojáky, takže pro schopného programátora není problém si cokoli dopsat,
  • good for you zes tam nechal 240 hodin a jsi se stavem hry spokojeny... ja treba nechal 560 v EA Space engineeru, to ale neznamena ze mne nese*e (resp. nema vliv na kvalitu hry) ze to stale neni finalni produkt (a ze jim to netrva zdaleka tak dlouho jako Dayz)... uz kvuli tomu ze zasahy do hry uspesne rozbijeji jak me vlastni vytvory tak ruzne mody a scenare komunity... takze pokud to nekdo kupoval s tim ze za 2 roky to bude v mezich moznosti plnohodnotna hra na kterou se tesi tak se neni co divit ze to lidi se*e kdyz vidi ze delaji kde co, jen ne to co slibili.

    Jasne ze to je plne legalni a legitimni chovani ze strany Bohemky, ale rozhodne to neni dobrej PR napad ve vztahu ke komunite jak DayZ tak fanousku Bohemky jako takove.
    Nebavime se tady o nejakem indie studiu co ma 5 vyvojaru na pul uvazku, ale o pres 20 let fungujicim velkoformatovem studiu ktere timto chovanim dava svym zakaznikum pocit jim se*e na hlavu.
    Co na tom, ze realne hromada vyvojovych pozic jako designeri, modelari atp. na DayZ uz k nicemu neni a tudiz tezko mohou pomoct s produkci. Co na tom, ze kdyby realne nedelali jine hry ktere jim vynesou nejaky prijem tak uz dnes mozna neexistuji natoz aby meli z ceho sypat do dnes uz s nejvetsi pravdepodobnosti znacne ztratoveho projektu jako je DayZ.
    To zakaznik nevidi, zakaznik vidi ze "hele to moje uz zaplaceny jeste neni hotovy a vy uz delate 5 dalsich, to si ze mne delate p*del".

    Osobne povazuju celou vec kolem DayZ primarne za brutalni selhani vedeni produkcniho teamu, protoze meli uz pred X lety vsechno freeznout, vydat klidne v oskane podobe jako full a pak to dolepovat do podoby v jake to chteli mit, nehlede na to ze kdyz by za rok zjistili ze uz to netahne a dal nevydela tak v tom nema smysl topit penize.
    Tady totiz davno nejde o realny stav veci, tobe to nebranilo v tom 240 hodin nechat i v polovicnim stavu a takovych lidi bude vic, ostatne ja si celkem uzil par desitek hodin uz v puvodnim modu a to zdaleka nebyl dokonaly. Tady jde totiz o stav mysli kdy uz proste "racio" uplne nefunguje, jenze tady uz je po 6ti letech slibu kazda rada draha.
  • no kdyz sel Cryengine modifikovat tak, aby zvladl v podstate neomezeny dohled, tak s Unrealem by to slo nejspis taky
  • homeles8
    Máš tu Hitmana, Xcom2, GTA, DOOM, Wolfenstein, Pillars Of Eternity, Rayman a teď jsem si znovu rozehrál Fallout 4 s tím, že objevím a vyčistím všechny lokace. Pak si občas zahraju Dirt Rally a nebo NBA 2k18 . To jsou pro mě momentálně tituly, o kterých můžu pořád říct, že jsou to hry na hraní. Nakonec i to jedno dohrání Far Cry 5 jsem si s kamarádem užil. Možná i proto že to bylo moje první (a dlouho poslední) Far Cry K dokonalosti mi chybí nějaká diablovka.
  • Není podstatné, kdo nebo co nese vinu na tom, že hra nedojde úspěšného dokončení. Jde o princip, který jasně říká, že autor není povinen hru v EA někdy dokončit
  • Lukyz
    Mno, nevím, zda byli někdy před krachem, ale dotace rozhodně (nejednou) čerpali. Tady je jen shrnutí, ale lze to dohledat na stránkách Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

    Každopádně tohle mi přijde jako jasnej kontrakt od MS, která chce na svoji platformu nějakou "originální" survival akci, proto asi taky ten UE4 *15*
  • Azzz.ass
  • Survival...všude samej surviva, realistická hra, nebo zombie apokalypsa. Ach jo.
  • Ako sorry, ale ked raz mam cely team a dostatocne zdroje, ale napriek tomu tu hru nedorobim, tak to je znak arogancie a neschopnosti. V tomto pripade sa vyhovarat na to, ze to nikto negarantoval je hlupe. Cele maslo ma na hlave neschopna produkcia.
  • sukovf
    UE4 bez problémů zvládá násobně vyšší dohlednost, než by kdy Bohemka mohla vůbec teoreticky potřebovat, jde jen o to s tím enginem umět. Když si koupíš auto, ale nebudeš vědět, že musíš točit volantem, aby ti to jezdilo doprava či doleva, nejspíš půjdeš, a napíšeš recenzi ve smyslu "to auto je blbý, ono vůbec neumí zatáčet." Asi tak.
  • Máš pravdu, že to jsou pitomci a je strašná škoda, že tě nenajali, abys jim vysvětlil, co mají správně dělat.
  • Finální verze enginu? Parafrázuju tím, že "jen mrtvý engine se dočkal finální verze" ;)
  • Vypada to ze finalni verze enginu pro DayZ je v nedohlednu a protoze bude asi slouzit i pro Arma4, tedy pokud je vubec jeste v planu, bylo nutny Arma studio nejak zamestnat. Donekonecna delat DLC asi nejde, Arma3 je uz notne za zenitem a zajima pouze uzkou cilovou skupinu.
    Nevim, mne tato avizovana hra pripada fakt jako casova zaplata. Zanr ktery jiny delaji lepe a ktery je dost nasycen.
    Uprimne reknu ze politika Bohemky mi prijde zvlastni. Zbytecna expanze do mnoha zbytecnych studii, ktere vydavaji zbytecne hry. Kdyby delali pouze Armu a DayZ a delali to kvalitne, udelali by lip. Asi je jednodussi sehnat pro hromadu studii hromadu prumernych a podprumernych zamestnancu za prumerne a podprumerne platy, nez postavit dve kvalitni studia s dobre zaplacenymi talentovanymi profesionaly. *7*
  • ucho
    chápu, že jestli se někde lítá a vidíš terén z výšky, je to problém. pokud jsi ale na zemi, UE umí nekonečně velké mapy díky funkci World Composition: https://docs.unrealengine.com/en-us/Engine/LevelStreaming/WorldBrowser
  • zdroje
  • Tahle firma a i ostatně její název přesně demonstruje obraz naší země... Nic nefunguje, neví co dělají, tak vymýšlí kraviny pak jim dojdou peníze a zase lepí, recyklují, lepí pořád dokola. Já opravdu nestačím zírat, že ještě existují, njn Češi ty si najdou vždy kličku... CliffyB by se měl učit jak se drží nad vodu studio... *1*

    Prostě jsou to pitomci, kdyby udělali nějakou raději singl FPS v UE ve vážnějším stylu. Mohli se přiučit trochu od přístup jako byl Hellblade. Místo toto udělají generickou hru kterých už jsou desítky a o to víc smutný, že udělají svojí vlastní konkurenci, ty lidi tam jsou opravdu na drogách.
  • Jejich Enfusion engine budou nadále používat tam, kde to dává smysl (DayZ, s největší pravděpodobností další Arma).
    Oni hlavně delší dobu využívají i další enginy, takže tohle není žádná novinka (viz Arma Tactics postavená například na Unity před pěti lety).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit