Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kovar.jakub
    Tak nějak ke všemu: všichni jmenovaní mají na můj vkus hrozně málo "typů" hráčů, kdy se moc nedá taktizovat. Uznávám ale, že zrovna chaos jsem až tak do hloubky nezkoušel a mutace jsem sice odhalil, ale nešel u nich zrovna daleko.
  • Na nemrtvaky se tesim...deset ras staci bohate zezacatku pro me nez to vse vyzkousim.
    prvni zapas trval hodku - potes :) bavilo,vyhra,super komentatori, spokojenost zatim...
  • Pethulla
    Tak je pravdou, že hrát za Chaos v počátku není to pravé ořechové - zábava začíná až jak máš nějaké ty mutace. Takže pokud autor spíš každou rasu jen zkoušel a nehrál za ni déle, tak se zas až tak nedivím, že mu to moc nešlo a tudiž ho to nebavilo.
    Spíš mě překvapuje, že do kolonky "nepoužitelní" zařadil lesní elfy - je fakt, že to za ně není až tak přímočaré jako za trpoše nebo orky, ale sákryš, vždyť mají wardancery - s těmi musí na počátku dominovat.
    Bretoňce nekomentuju bo BB2 nemám, počkám na nějakou kompletní edici, protože to množství ras je momentálně směšné. Chaos edice prvního dílu jich měla 23. Snad v tu dobu už bude zkrácena ta rozvleklost zápasů.
    A fakt nechápu proč v základu není aspoň jeden tým nemrtváků.
  • Tak s Bretonmi sa este suhlasit da, ale chaos a nepouzitelny? Ved za nich hra snad polovica hracov ;-)
  • Rozjizdim zrovinka dnes, sem fanousek NFL a jednicka me taky bavila takze me to bude patrne bavit vice nez autora ale nez si udelam nazor sam a dopidim se ktomu tak bych chtel vysvetlit podrobne a na prikladech vetu : protože z nějakých 10 národů přítomných ve hře se dá ve výsledku rozumně hrát jen za šest, sedm (nepoužitelní jsou například lesní elfové, bretoni a překvapivě i chaos). Na bretonce sem se tesil...
  • tak už konečně někdo napište.. že ta nevyváženost je tam naschvál.. že to vychází z pravidel.. atd.. já tomu nerozumím.. nejsem recenzent

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit