Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedničku na Android tedy
  • já si to teď chtěl koupit na tablet na Android a tam máš v základu dvě rasy (lidi a orkové) a zbytek musíš dokupovat, hra je to dobrá, ale obchodní politika na pěst *4*
  • co tam chybi krome tech dalsich ras ?
  • njn holt se to posunulo ty nase milovane hry do doby kde se to kouskuje za penize,a rejzuje se co to de - blizz s Hs, Ubi atak...

    proto sem se pripravil :) 2 rasy sem mel za predobjednavku a az vyjde dlc s dalsima pockam si na slevicku a prodam karty co mam na steamu a sou stejne pro me naprd a budu to mit za euro jak s dlc pro TW...

    Ale jasny chapu, rozmanitost je vetsi, ted budu potkavat 9 ruznych...
  • já myslim že obdoby těch základních fukncí (lineman, thrower, blitzer, velká potvora) najdeš u většiny ras, druhá věc pak je, že jsou "bashing" rasy, jejichž hlavní strategií je dát soupeři hrozně přes hubu a tím se probojovat k touchodownu (Chaos, Dwarfové. Orci) a ty co hrajou passing game a vyhrávaj běhánim a dobrejma přihrávkama (to budou všichni elfové)
  • a ještě Mighty Blow, to ušáci taky nemaj rádi *4*
  • PS Wood Elfy považuju za hodně silný tým, když člověk nemá správnou taktiku (hodně Tackle skillů u hráčů, nakoupit bribes a co nejvíc jich zmasakrovat fauly) tak je hraní proti nim peklo
  • Dalsi pokracovani ve kterem chybi tretina funkci puvodni hry (o trictvrtinach obsahu ani nemluve).
    Ty hry jsou horsi a horsi a nema to nic spolecfneho s nostalgii.
    Jestli to tak pujde dal tak nam nakonec nezbyde nic jineho nez travit cas produktivne.
  • tj, ale aspoň hraješ proti nim, když hraješ nějakou kampaň či ligu, neni to taková nuda, jako potkávat 5 týmů pořád dokola a člověk musí dost měnit taktiku, když hraje proti Khemri nebo proti Vampírům

    mám teď rozehranou jedničku za Chaos Dwarfy a docela mi sedli, hezká kombinace trpoší tuhosti, velkých potvor (2x Bull Centaur a Minotaur v základní sestavě) a Chaos mutací, akorát to házení a běhání jim moc nejde (holt krátké ručičky a nožičky) ale na běhaní jsou tam zas kentauři :)
  • 23 ano, a ano nemrtvi chybi ale ruku na srdce za kolik jich clovek pravidelne hraje ? 3-4 oblibene ? Na mnoho znich clovek ani nesahne jako kdyz je ve Fife norska liga, hafo tymu ale stejne se pari za anglicke tymy, spanelske atd...
  • kovar.jakub
    Úplně stejně se to ale separuje i u jiných ras, nicméně těch výchozích mají některé rasy méně a proto mi připadají méně použitelné, resp. specializované, resp. odlišné.
  • pochopitelně, ale přeci je to v pořádku , normální a někteří z nás to rádi zaplatí :D
  • placenym a budou tomu rikat frajersky nepovinna mikrotransakce *5*
  • To bude v DLC.
  • Pethulla
    Tak on není problém s výběrem (pokud nejsi veterán, který hraje za rasu(y), která ve výběru není), ale spíš s tím, že proti tobě budou hrát stále stejní soupeři.
  • btw, u prvního dílu šly tahy AI soupeře urychlovat, naprosto nechápu, proč to sem nedali
  • a to ty nejvíc looserský strany jako Hobity, Gobliny nebo Ogry pro tentokrát vynechali, stejně jako "přihraju přes třičtvrtě hřiště, proskáču kolem 5 soupeřových hráčů a dám touchdown ve druhém kole" Wood Elfy, z opačného konce spektra *4*
  • Pethulla
    Tak ono se to separuje postupem času, jak jednotliví hráči zvyšují svou úroveň - pak už se od sebe můžou dost lišit i hráči, kteří začínali se stejnými vlastnostmi. Ale to je běh na dlouhou trať.
  • v základní hře je tedy ras 8 Ork, Dwarf, High Elf, Dark Elf, Human, Brettonia, Chaos, Skaven, Wood Elfové a Lizardmeni jsou jako bonus ke collectors edici..
  • za mě zatim ne, ve hře je 6 ras (8 s DLC pro collectors edition) a to je hrozně málo proti BB: Chaos Edition která jich má 23, úplně chybí nemrtví (nejúspěšnější rasa v tabletop BB) a to mi za těch pár nových animací a lehce předělaný interface nestojí, možná za rok dva, až dodělaj všechny rasy, zatim zůstanu u jedničky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit