Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukázala by se tu nějaká dobrá důše z pokročilých hráčů nebo s angličtinářů kdo by udělal třeba český návod nebo nějaký překlad pravidel z - http://guide.bloodbowl-game.com/en/game ? A přiblížil tak hru nováčku ne-angličtinářům?
  • :D hra je to dobrá .. ale za mně 1/10 ... tahle hra vás donutí cítit se jako nejvíce smolné bytosti na světě :D malí příklad : GFI fail ... reroll.. GFI fail ...výsledek dead reroll dead nebo dead .. spočítejte mi pravděpodobnost :D .. a to byl můj vymazlený nejlepší hráč
    • rozjel sem si solo ligu ale haze me to tam random tymy, je mozne si tymy do vlstni ligy vybrat ? pac kdyz mam v lize 16 tymu a z toho 5 je lizardmenu a nektere rasy nemaji ani jeden tym je to skoda...
    • já kvůii tomunle srabácky loadoval o hru dozadu, tady to aspoň na rozdíl od stolního blood bowlu jde *4*
  • Nevyvazene rasy? Eho wut? Kazdy tim ma svoje pro a proti a s kazdym sa da vyhrat. Ale treba pri hrani pocitat s ich vlastnostami. Jop, s niektorymi to ide jednoduhsie a u niektorych sa to treba poriadne naucit, ale ze by boli nevyvazene? Zaklad je jednoduchy: a) dobre poznat svoj tim, b)donutit supera riskovat viac ako vy (viac hodov kockami) a c) modlit sa aby o velky Nuffle mal dobru naladu a bol vam nakloneny :) Ak jedno z toho nestimuje, potom je na ihrisku veselo.

    Btw. pocet timov (resp. ras) je slusny - tak akurat aby neodradil novacika a skuseny hrac si zahral. Samozrejme, ze tam nemozu byt vsetky timy z predchadzajucich edicii - nova hra, nove modely, nove vsetko. Sims tiez nededia vsetky vlastnosti kompletnej hry. Budu, ak sa bude hre darit. A tentoraz dufam, ze to bude vo forme DLC a nie "edicii" ako v pripade prveho dielu. Pretoze TO bolo na hlavu.
  • americký fotbal >>> soccer
    • kdyz uz soccer tak teda : football > soccer...
  • Dalsi pokracovani ve kterem chybi tretina funkci puvodni hry (o trictvrtinach obsahu ani nemluve).
    Ty hry jsou horsi a horsi a nema to nic spolecfneho s nostalgii.
    Jestli to tak pujde dal tak nam nakonec nezbyde nic jineho nez travit cas produktivne.
    • co tam chybi krome tech dalsich ras ?
  • btw, u prvního dílu šly tahy AI soupeře urychlovat, naprosto nechápu, proč to sem nedali
    • To bude v DLC.
      • placenym a budou tomu rikat frajersky nepovinna mikrotransakce *5*
        • pochopitelně, ale přeci je to v pořádku , normální a někteří z nás to rádi zaplatí :D
  • za mě zatim ne, ve hře je 6 ras (8 s DLC pro collectors edition) a to je hrozně málo proti BB: Chaos Edition která jich má 23, úplně chybí nemrtví (nejúspěšnější rasa v tabletop BB) a to mi za těch pár nových animací a lehce předělaný interface nestojí, možná za rok dva, až dodělaj všechny rasy, zatim zůstanu u jedničky
    • 23 ano, a ano nemrtvi chybi ale ruku na srdce za kolik jich clovek pravidelne hraje ? 3-4 oblibene ? Na mnoho znich clovek ani nesahne jako kdyz je ve Fife norska liga, hafo tymu ale stejne se pari za anglicke tymy, spanelske atd...
      • tj, ale aspoň hraješ proti nim, když hraješ nějakou kampaň či ligu, neni to taková nuda, jako potkávat 5 týmů pořád dokola a člověk musí dost měnit taktiku, když hraje proti Khemri nebo proti Vampírům

        mám teď rozehranou jedničku za Chaos Dwarfy a docela mi sedli, hezká kombinace trpoší tuhosti, velkých potvor (2x Bull Centaur a Minotaur v základní sestavě) a Chaos mutací, akorát to házení a běhání jim moc nejde (holt krátké ručičky a nožičky) ale na běhaní jsou tam zas kentauři :)
        • Pethulla
          Tak proti Khemri je taktika hodně jednoduchá: nepustit si ty ***** k tělu. A proti Vampírům v podstatě taky: doufat že budou házet jedničky *2* .
          • když hraju proti Khemri s elfy, taktika je "neni důležité vyhrát, ale nenechat si zabít/zmrzačit půlku týmu" *1*
            • Pethulla
              já mimo jiné právě za Khemri v jedničce hrával a zápasy proti elfům a skavenům byly pěkný maso - na druhou stranu, pokud proskočili přes mumie, byl z toho skoro jistý touchdown. I proto jejich jediná taktika byla pokusit se nějak ubránit první a taky jediný útok soupeře, sebrat balón (což byl často ten největší problém) a nějak se pokusit v posledním tahu zaskórovat. Není tedy divu že většina zápasů skončila (bez prodloužení) 0:0, 1:0 nebo 1:1 vyjímečně pak 2:1. Jaký to rozdíl oproti přestřelkám, když proti sobě hráli elfové.
            • touchdown v prvnim kole, když padnul event na bonus pohyb *1*
            • jj, za Wood Elfy jsem hrál kampaň pár let zpátky, ale ke konci byli tak OP, až to byla nuda *1*
            • No napr wood elfy sú schopný dognut pol súperovho teamu v jedbom ťahu a poslať prihrávku cez celé ihrisko ;-) alebo zdvihnúť loptu v obkluceny a zdrhnut, samozrejme zas ich obrana je v celky zalostna a big guy Ent robí snáď len dekoráciu pre team :-D
        • Chaos dwarf sú stavaný práve na kentaurach ktorý sú vrhaci,chytaci a runnery v 1, bohužiaľ nič nevydržia, takže ostatok im robí support
          • jj, kenaurům to chce dát Block jak nejrychleji to jde, naštěsí se s nima dobře skóruje, takže rychle nabíraj expy, většině trpošů jsem nacpal Guard, takže si pěkně pomáhaj ve skrumáži a semelou každýho kdo se jim připlete do cesty *1*
        • PS Wood Elfy považuju za hodně silný tým, když člověk nemá správnou taktiku (hodně Tackle skillů u hráčů, nakoupit bribes a co nejvíc jich zmasakrovat fauly) tak je hraní proti nim peklo
          • a ještě Mighty Blow, to ušáci taky nemaj rádi *4*
            • jedničku na Android tedy
            • já si to teď chtěl koupit na tablet na Android a tam máš v základu dvě rasy (lidi a orkové) a zbytek musíš dokupovat, hra je to dobrá, ale obchodní politika na pěst *4*
            • njn holt se to posunulo ty nase milovane hry do doby kde se to kouskuje za penize,a rejzuje se co to de - blizz s Hs, Ubi atak...

              proto sem se pripravil :) 2 rasy sem mel za predobjednavku a az vyjde dlc s dalsima pockam si na slevicku a prodam karty co mam na steamu a sou stejne pro me naprd a budu to mit za euro jak s dlc pro TW...

              Ale jasny chapu, rozmanitost je vetsi, ted budu potkavat 9 ruznych...
    • v základní hře je tedy ras 8 Ork, Dwarf, High Elf, Dark Elf, Human, Brettonia, Chaos, Skaven, Wood Elfové a Lizardmeni jsou jako bonus ke collectors edici..
  • Rozjizdim zrovinka dnes, sem fanousek NFL a jednicka me taky bavila takze me to bude patrne bavit vice nez autora ale nez si udelam nazor sam a dopidim se ktomu tak bych chtel vysvetlit podrobne a na prikladech vetu : protože z nějakých 10 národů přítomných ve hře se dá ve výsledku rozumně hrát jen za šest, sedm (nepoužitelní jsou například lesní elfové, bretoni a překvapivě i chaos). Na bretonce sem se tesil...
    • kovar.jakub
      Tak nějak ke všemu: všichni jmenovaní mají na můj vkus hrozně málo "typů" hráčů, kdy se moc nedá taktizovat. Uznávám ale, že zrovna chaos jsem až tak do hloubky nezkoušel a mutace jsem sice odhalil, ale nešel u nich zrovna daleko.
      • Pethulla
        Tak ono se to separuje postupem času, jak jednotliví hráči zvyšují svou úroveň - pak už se od sebe můžou dost lišit i hráči, kteří začínali se stejnými vlastnostmi. Ale to je běh na dlouhou trať.
        • kovar.jakub
          Úplně stejně se to ale separuje i u jiných ras, nicméně těch výchozích mají některé rasy méně a proto mi připadají méně použitelné, resp. specializované, resp. odlišné.
          • já myslim že obdoby těch základních fukncí (lineman, thrower, blitzer, velká potvora) najdeš u většiny ras, druhá věc pak je, že jsou "bashing" rasy, jejichž hlavní strategií je dát soupeři hrozně přes hubu a tím se probojovat k touchodownu (Chaos, Dwarfové. Orci) a ty co hrajou passing game a vyhrávaj běhánim a dobrejma přihrávkama (to budou všichni elfové)
            • Wood Elfové maj catchera i throwera, blitzer je u nich Wardancer, u Chaosu máš pravdu, tam jsou Beastmani takové holky pro všechno co se týká míče, ale zas maj navíc mutace, Bretonci netuším, že se týmy od sebe liší je fakt, ale podle mě je to dobře, každý si v tom najde ten svůj, za který se mu hraje dobře no a některé týmy, jako třeba Goblini, jsou pověstně slabé a jsou v podstatě jako výzva pro zkušené hráče
            • kovar.jakub
              Právěže zmiňované rasy ekvivalent throwera a catchera nemají
    • Pethulla
      Tak je pravdou, že hrát za Chaos v počátku není to pravé ořechové - zábava začíná až jak máš nějaké ty mutace. Takže pokud autor spíš každou rasu jen zkoušel a nehrál za ni déle, tak se zas až tak nedivím, že mu to moc nešlo a tudiž ho to nebavilo.
      Spíš mě překvapuje, že do kolonky "nepoužitelní" zařadil lesní elfy - je fakt, že to za ně není až tak přímočaré jako za trpoše nebo orky, ale sákryš, vždyť mají wardancery - s těmi musí na počátku dominovat.
      Bretoňce nekomentuju bo BB2 nemám, počkám na nějakou kompletní edici, protože to množství ras je momentálně směšné. Chaos edice prvního dílu jich měla 23. Snad v tu dobu už bude zkrácena ta rozvleklost zápasů.
      A fakt nechápu proč v základu není aspoň jeden tým nemrtváků.
      • Vidim ze se vtom vyznate tedy...muzete okomentovat pro me rasy z dvojky a vhodne pro ne postupy a taktiky a na co si dat bacha ? ja hral chvilku jednicku jen a jen za nordy...

        diky
        • Pethulla
          já bych ti doporučil stránky bbtactics.com. Tam těch strategií najdeš spoustu. Jen tam zatím nenajdeš ty bretonce.
          • diky, vytiskl sem si lidi a ma to 11 stran tak do vlaku dobry :) mam co cist...
      • Na nemrtvaky se tesim...deset ras staci bohate zezacatku pro me nez to vse vyzkousim.
        prvni zapas trval hodku - potes :) bavilo,vyhra,super komentatori, spokojenost zatim...
        • Pethulla
          Tak on není problém s výběrem (pokud nejsi veterán, který hraje za rasu(y), která ve výběru není), ale spíš s tím, že proti tobě budou hrát stále stejní soupeři.
    • Tak s Bretonmi sa este suhlasit da, ale chaos a nepouzitelny? Ved za nich hra snad polovica hracov ;-)
  • tak už konečně někdo napište.. že ta nevyváženost je tam naschvál.. že to vychází z pravidel.. atd.. já tomu nerozumím.. nejsem recenzent
    • a to ty nejvíc looserský strany jako Hobity, Gobliny nebo Ogry pro tentokrát vynechali, stejně jako "přihraju přes třičtvrtě hřiště, proskáču kolem 5 soupeřových hráčů a dám touchdown ve druhém kole" Wood Elfy, z opačného konce spektra *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit