Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rekni to do oci tem co si koupili Diablo 3
  • Hehe, docela jsem se na tu hru těšil a zajímalo mě jak získat klíč, ale teď když vidí komentáře, že je hra po čase nudná, tak nakonec asi ani nebudu zkoušet a ušetřím svůj drahocený čas :)
  • Zayl
    Doufám že nečekáš nobelovku za svůj úžasný objev.

    Ti lidé kteří konstantně hrají 6+ výher jsou asi magikové, zasvědcení do tajemné kabaly Heartstonu.
  • Shania
    staci ti to jednou za tri dny.
  • Samozřejmě že tě dobré karty zachrání stejnak v každém kole jde udělat jen pár správných akcí 90% té hry stojí a padá s balíčkem karet!
  • Zayl
    No máš holt smůlu. Ale jestli si myslíš, že tě legendární karty zachrání když neumíš základy ... musím tě zklamat. Mít Ragnarose nebo Yseru je pěkné, ale vítězství to nezaručí.

    Když budeš trochu víc hrát, zjistíš, že mít class karty je daleko důležitější než nějakou legendary, která je akorát tak pěkný bonus.

    Pokud si kamarád s angličtinou, zkus třeba tuhle stránku http://ihearthu.com/vivafringes-guide-to-arena/ a potom se podívej na nějaké streamery jak hrají arénu. Uvidíš že i 9 winů není tak hrozné (můj rekord).
  • Stormangels
    Jakto že v Aréně maj proti mě furt Legendárky a cenné karty a já z těch 20 a arén neměl na výběr ani jednu.
  • Zayl
    No hlavně kolega by si měl stěžovat na to, že musí vybírat ze 3 class a ne na karty. Takový hunter bez pořádných karet, nebo rogue bez tempo karet jsou prostě k ničemu, kdežto třeba paladin nebo priest najdou uplatnění vždy.
  • Tak nevím, jestli být rád, že mi konečně klíč před pár dny došel, nebo být naštván, že došel takto těsně před zkouškovým :)
  • Blizzard je jedno z mála studií, kde se čekání vyplácí.
  • eStar
    U mě jsou to naopak questy co mě úplně odradilo od hraní. Bez nich je progress nulový, ale abych je den co den farmil to se mi opravdu nechce.
  • Rovnako aj mna hra hnevá keď prehrávam, ale nemôžem ju prestať hrať
    Arena je cela o nahode a o tom ako skombinovať náhodné karty aby bol deck hratelný. Je asi tak 15 základných kariet ktoré sa uplatnia vždy. Na youtube napr day9 má novú sériu videi, kde rozobera karty a rôzne decky.
  • God-of-War
    Blizzard nekdy stiha? O.o
  • Odulin
    Čoveče jsem na tom asi podobně. Jediné co mě trochu drží jsou questy, které vždycky splním a čekám 3 dny na nové.
  • Asharak
    Přesně, taky mě to po asi 100hrách přešlo *9*
  • smajdal
    Hele nic proti té hře, je dobrá, ale po pár hrách proti hráčům jsem nenašel moc, co by mě bavilo, abych to hrál dál. Nevadí, snad příště Blizzarde.
  • presne arena je jen pouho pouha loterie vse zalezi na tom jake karty vam padnou a v jakem poradi hrac to muze pramalo ovlivnit, kdyby aspon treba na zacatku dostal vygenerovano 90 karet a z tech si hrac musel postavit balicek melo by to smysl, ale takhle je to na pikacu
  • Zayl
    Mana curve, card value, board control.

    Draft je někdy lepší, někdy horší, ale pokud nezvládáš ani 5-3, pak je to tebou, ne arénou.
  • Stormangels
    Tahle hra me už pěkně se*e!
    V Aréně kdy mám náhodné karty tak jsem tam nikdy neměl nějaké hodně vzácné ani normálně ale když pak hraju tak proti mně nepřátele takové karty maj, vzácné a Legendární.
    Přijde mi to jako pěkně neférová hra když tam někdo má na výběr takové karty jako Ragnaros 8/8 a po skončení kola udělá Random DMG do nepřítele a navíc se mu nic nestane. Pokud si člověk nešetří spelly co dokážou dát potvoru na jednu ránu tak je to na nic.
  • tak tomu ze Blizzard ano Blizzard stihne vydat open betu jiz v prosinci neveril snad ani ten nenajivnejsi snilek, vsak zname Blizzard a ta mobilni verze za par mesicu *1* no mozna, mozna pristi vanoce sotva....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit