Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, nemá někdo náhodou beta key do HS ? :)

    A nebo účet s Hearthstonem , a už HS hrát nechce z nějakého důvodu? :)

    Byla bych moc vděčná, za možnost si zahrát Hearthstone :)
  • já bych měl zájem. Dám ti účet na Dawngate nebo Infinite crysis
  • http://www.youtube.com/watch?v=_xWjGdrfevQ

    blizzardi klasika
  • Pucim nekomu account nez bude open beta. Skyp : Dzehenuti
  • Pokud by měl někdo zájem mám jeden volný beta key ;) Nabídněte co za něj. Ideálně betu do jiné hry nebo něco podobného.
  • Hehe, docela jsem se na tu hru těšil a zajímalo mě jak získat klíč, ale teď když vidí komentáře, že je hra po čase nudná, tak nakonec asi ani nebudu zkoušet a ušetřím svůj drahocený čas :)
    • Nemyslím si , že hra by bola nuda.
      Len ľudia so slabším srdcom si musia dávať pozor. Tá hra je plná prekvapení až dokonca. Súper na 1 živote a už ho chceš doraziť a zrazu zistíš, že dvomi kartami zrušil tvojich 16 životov alebo zomrieš v 6. kole a súper ma 30
    • ti, ktere ta hra bavi, neztraceji cas psanim do diskusi a hraji :-D
  • Tak nevím, jestli být rád, že mi konečně klíč před pár dny došel, nebo být naštván, že došel takto těsně před zkouškovým :)
  • God-of-War
    Blizzard nekdy stiha? O.o
    • Blizzard je jedno z mála studií, kde se čekání vyplácí.
      • rekni to do oci tem co si koupili Diablo 3
        • Diablo 3 je pro me nejlepsi hra za posledni roky *14* Jen osobni pocit...
        • Diablo 3 je super, kupil som jak PC tak PS3 verziu a chystam sa kupit datadisk a i PS4 verziu. Blizzard proste umi.
        • vzdyt se pristi rok v breznu dockame ne? :-)
  • smajdal
    Hele nic proti té hře, je dobrá, ale po pár hrách proti hráčům jsem nenašel moc, co by mě bavilo, abych to hrál dál. Nevadí, snad příště Blizzarde.
    • Odulin
      Čoveče jsem na tom asi podobně. Jediné co mě trochu drží jsou questy, které vždycky splním a čekám 3 dny na nové.
      • Jo je to skvela hra http://www.hearthstone.name/patch.htm
      • eStar
        U mě jsou to naopak questy co mě úplně odradilo od hraní. Bez nich je progress nulový, ale abych je den co den farmil to se mi opravdu nechce.
        • Shania
          staci ti to jednou za tri dny.
    • Asharak
      Přesně, taky mě to po asi 100hrách přešlo *9*
      • Nejnovější AAA singlerplayer tituly za 1000-1500 vydrží okolo 20 hodin a ty si stěžuješ?
        • Asharak
          Vzhledem k tomu že je to od Blizzrdu ano.
      • 100 her to je tak 16h hodin hrani na hru zdarma, parada co pak takovy cod se svejma 4ma hodinama hratelnosti
  • Stormangels
    Tahle hra me už pěkně se*e!
    V Aréně kdy mám náhodné karty tak jsem tam nikdy neměl nějaké hodně vzácné ani normálně ale když pak hraju tak proti mně nepřátele takové karty maj, vzácné a Legendární.
    Přijde mi to jako pěkně neférová hra když tam někdo má na výběr takové karty jako Ragnaros 8/8 a po skončení kola udělá Random DMG do nepřítele a navíc se mu nic nestane. Pokud si člověk nešetří spelly co dokážou dát potvoru na jednu ránu tak je to na nic.
    • Rovnako aj mna hra hnevá keď prehrávam, ale nemôžem ju prestať hrať
      Arena je cela o nahode a o tom ako skombinovať náhodné karty aby bol deck hratelný. Je asi tak 15 základných kariet ktoré sa uplatnia vždy. Na youtube napr day9 má novú sériu videi, kde rozobera karty a rôzne decky.
      • Zayl
        No hlavně kolega by si měl stěžovat na to, že musí vybírat ze 3 class a ne na karty. Takový hunter bez pořádných karet, nebo rogue bez tempo karet jsou prostě k ničemu, kdežto třeba paladin nebo priest najdou uplatnění vždy.
    • presne arena je jen pouho pouha loterie vse zalezi na tom jake karty vam padnou a v jakem poradi hrac to muze pramalo ovlivnit, kdyby aspon treba na zacatku dostal vygenerovano 90 karet a z tech si hrac musel postavit balicek melo by to smysl, ale takhle je to na pikacu
    • Zayl
      Mana curve, card value, board control.

      Draft je někdy lepší, někdy horší, ale pokud nezvládáš ani 5-3, pak je to tebou, ne arénou.
      • Stormangels
        Jakto že v Aréně maj proti mě furt Legendárky a cenné karty a já z těch 20 a arén neměl na výběr ani jednu.
        • Zayl
          No máš holt smůlu. Ale jestli si myslíš, že tě legendární karty zachrání když neumíš základy ... musím tě zklamat. Mít Ragnarose nebo Yseru je pěkné, ale vítězství to nezaručí.

          Když budeš trochu víc hrát, zjistíš, že mít class karty je daleko důležitější než nějakou legendary, která je akorát tak pěkný bonus.

          Pokud si kamarád s angličtinou, zkus třeba tuhle stránku http://ihearthu.com/vivafringes-guide-to-arena/ a potom se podívej na nějaké streamery jak hrají arénu. Uvidíš že i 9 winů není tak hrozné (můj rekord).
          • zrovna stou yserou, nepotkal sem ještě hru kdy bych vyhrál, pokud ju hráč měl :D
          • Stormangels
            Můj rekord je 5 Winu. A když jsem v aréně zvolil mága tak jsem tam za celou dobu z toho výběru měl jen 3 spelly což je pro maga uplně nanic ten musí mít nejlépe tak 10 karet se spellama. Jako ano i některé takovéhle karty jako Ysera atd jsdem zabil protože jsem měl na to karty ale co to je když mam s Priestem 2x Mindcontrol ale vzal jsem už 25 karet a furt tam nebyl což je smůla. No prostě je to záludná hra...
            • Zayl
              No máš pravdu že občas to je fakt na nic, ale o tom prostě ta aréna je. V constructed vždycky víš že mág má 2 firebally, 2 polymophy .... v aréně jich může mít 5 a nebo taky žádný. Říkám, podívej se na ten link a prostě hraj pro zábavu. Není nic horšího než když jdeš do arény negativní, protože si nenabral všechny karty co bys chtěl. Ten můj jeden 9 win pokus byl paladin bez consecrate a s jedním hammer of wrath, jedinou epic kartou (sea giant) a žádnou legendary... protivník taky nemusí mít vše, co chtěl.
          • Samozřejmě že tě dobré karty zachrání stejnak v každém kole jde udělat jen pár správných akcí 90% té hry stojí a padá s balíčkem karet!
            • OMG konstantne hraji 6+ vyher a kolik arena her maji za sebou? tisice? stovky? spis par nizsich destitek! Takze to vubec NIC NEZNAMENA jen to ze meli STESTI NA KARTY az zahrajou stovky arena her a vsechny 6+ vyher tak se prijd bavit...... Ale mozna se mylim a oni do te hry nakoupili za stovky dolaru/eur arena her a fakt to maji nahrane *1* *3* jako to ze nekdo ma 6+ vyher v par hrach naprosto o nicem nesvedci!
            • Zayl
              Jojo, jde vidět že jsi odborník na slovo vzatý. Tak heartstone nehraj a hotovo, nikdo tě koneckonců nenutí.
            • ty lidi porazi i ten nejvetsi noob co je schopen dat 1/1 zbran rogune ktera ma aktualne 4/2, staci kdyz mu padnou dobry karty, ty nobelovko
            • Zayl
              Doufám že nečekáš nobelovku za svůj úžasný objev.

              Ti lidé kteří konstantně hrají 6+ výher jsou asi magikové, zasvědcení do tajemné kabaly Heartstonu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit