Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, nemá někdo náhodou beta key do HS ? :)

    A nebo účet s Hearthstonem , a už HS hrát nechce z nějakého důvodu? :)

    Byla bych moc vděčná, za možnost si zahrát Hearthstone :)
  • já bych měl zájem. Dám ti účet na Dawngate nebo Infinite crysis
  • zrovna stou yserou, nepotkal sem ještě hru kdy bych vyhrál, pokud ju hráč měl :D
  • Asharak
    Vzhledem k tomu že je to od Blizzrdu ano.
  • Nejnovější AAA singlerplayer tituly za 1000-1500 vydrží okolo 20 hodin a ty si stěžuješ?
  • Jo je to skvela hra http://www.hearthstone.name/patch.htm
  • http://www.youtube.com/watch?v=_xWjGdrfevQ

    blizzardi klasika
  • Pucim nekomu account nez bude open beta. Skyp : Dzehenuti
  • Nemyslím si , že hra by bola nuda.
    Len ľudia so slabším srdcom si musia dávať pozor. Tá hra je plná prekvapení až dokonca. Súper na 1 živote a už ho chceš doraziť a zrazu zistíš, že dvomi kartami zrušil tvojich 16 životov alebo zomrieš v 6. kole a súper ma 30
  • Pokud by měl někdo zájem mám jeden volný beta key ;) Nabídněte co za něj. Ideálně betu do jiné hry nebo něco podobného.
  • Diablo 3 je pro me nejlepsi hra za posledni roky *14* Jen osobni pocit...
  • Diablo 3 je super, kupil som jak PC tak PS3 verziu a chystam sa kupit datadisk a i PS4 verziu. Blizzard proste umi.
  • ti, ktere ta hra bavi, neztraceji cas psanim do diskusi a hraji :-D
  • vzdyt se pristi rok v breznu dockame ne? :-)
  • OMG konstantne hraji 6+ vyher a kolik arena her maji za sebou? tisice? stovky? spis par nizsich destitek! Takze to vubec NIC NEZNAMENA jen to ze meli STESTI NA KARTY az zahrajou stovky arena her a vsechny 6+ vyher tak se prijd bavit...... Ale mozna se mylim a oni do te hry nakoupili za stovky dolaru/eur arena her a fakt to maji nahrane *1* *3* jako to ze nekdo ma 6+ vyher v par hrach naprosto o nicem nesvedci!
  • Zayl
    No máš pravdu že občas to je fakt na nic, ale o tom prostě ta aréna je. V constructed vždycky víš že mág má 2 firebally, 2 polymophy .... v aréně jich může mít 5 a nebo taky žádný. Říkám, podívej se na ten link a prostě hraj pro zábavu. Není nic horšího než když jdeš do arény negativní, protože si nenabral všechny karty co bys chtěl. Ten můj jeden 9 win pokus byl paladin bez consecrate a s jedním hammer of wrath, jedinou epic kartou (sea giant) a žádnou legendary... protivník taky nemusí mít vše, co chtěl.
  • Zayl
    Jojo, jde vidět že jsi odborník na slovo vzatý. Tak heartstone nehraj a hotovo, nikdo tě koneckonců nenutí.
  • Stormangels
    Můj rekord je 5 Winu. A když jsem v aréně zvolil mága tak jsem tam za celou dobu z toho výběru měl jen 3 spelly což je pro maga uplně nanic ten musí mít nejlépe tak 10 karet se spellama. Jako ano i některé takovéhle karty jako Ysera atd jsdem zabil protože jsem měl na to karty ale co to je když mam s Priestem 2x Mindcontrol ale vzal jsem už 25 karet a furt tam nebyl což je smůla. No prostě je to záludná hra...
  • ty lidi porazi i ten nejvetsi noob co je schopen dat 1/1 zbran rogune ktera ma aktualne 4/2, staci kdyz mu padnou dobry karty, ty nobelovko
  • 100 her to je tak 16h hodin hrani na hru zdarma, parada co pak takovy cod se svejma 4ma hodinama hratelnosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit