Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smajdal
    Samozřejmě, že si můžou dělat co chcou, ale je snad moc po nich chtít nějakou dávku profesionality a hlavně znalosti o nejhranějších hrách na VŠECH platformách, nejen pc hipsteřiny? Teď ani nemám na mysli tuhle kategorii, ale vůbec obecně mě už pár let vadí, že "pilíře" redakce jsou lidi, kteří snad hrají ročně jen pár her a hustě si myslí, jak jsou nad věcí.
  • kubi-wan
    Nerad bych tu hnidopíchal, ale ten popis "akční adventura", kdysi trochu zcestně vymyšlenej pro Tomb Raidera a jemu podobný (dodnes si pamatuju, jak všichni v časácích psali "dyť to nemá s adventurou nic společnýho"), je tady významově už hodně ohýbanej.
    Jako Horizon, Zelda i Asasín fajn, to mi do tý kategorie zapadá. ale Maria bych osobně označil jednoznačnou plošinovkou (nebo se tenhle název pro 3D plošinovky už nenosí? Mimochodem, letos jich vyšlo k mýmu překvapení celkem dost, ať už nových, nebo remasterů) a Prey bych zařadil do FPSek (je to First Person a Střílí se tam...). Sice jsem ji nehrál, ale rozhodně to neni hra, kterou bych od pohledu označil "akční adventurou".

    Sorry za ty moje výžblepty tady, je to vaše hodnocení, který si můžete dělat jak chcete...
    Jen mě to zaskočilo.
  • Zelda byl vždycky spíš akční/adventura, než rpg.
  • mikezz
    Všetky hry v tejto kategórii mi prídu úplne super. Nehral som ani jednu a keby mám viac času na hranie a ponorenie sa do týchto obrovských svetov, nevedel by som si vybrať, do ktorého z nich si zájdem najskôr. "Akčné adventúry" boli za rok 2017 TOP! Možno mi trochu príde ľúto Uncharted The Lost Legacy, na ňu sa dosť pri bilancovaní zabúda, tiež to vyzerá dosť dobre.
  • Tak tohle měla Zelda jistý :D A já to podepisuju. Skvělá hra.

    Ale když se podívám na seznam nominací (hrál sem z něj všechno), tak vidím jak nabušenej ten minulej rok vlastně byl.
  • Ja bych Zeldu asi zaradil vice do rpg a Maria do plosinovek.
    Jinak pro me je to asi Horizon: Zero Dawn, me ta hra hodne prekvapila dobre vymyslenym pribehem a hodne zabavnyma soubojema proti tem plechacum.
  • Jelikož Nintenďácké hry moc nemusím, tak ze zbylých herbych to určitě dal hře Prey. Ta hra mne opravdu nadchla a jsem rád, že z této znčky vznikl vlastně takový Bioshock/Dishonored ve vesmíru místo původního záměru. Kdo nehrál, tak rozhodně oporučuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit