Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten hate na Overwatch je smiešny. Pochádza od zakomplexovancov, čo nedokážu prehltnúť jeho úspech. Alebo vás štve, že to nie je F2P a nedá sa to upirátiť?
    • když byl free víkend já jsem overwatch ani nevyzkoušel... *7* (protože jsem nemel zájem). To už o nečem vypovídá
      • No spíš to nikoho nezajímá *13*
    • TheGGG
      možná se mi jen dělá blbě z blizzardího omalovánkového stylu a nevidím důvod proč hrát za nějakého kresleného ninju s plastovým lukem, když se můžu prohánět luxusními zákopy WWI
    • spis je to jen dalsi variace na moba
      • spíš ne, teda určitě ne
        • spis uplne
          • spis uplne mimo

            najdi si definici a charakteristiku moba žánru, pak se vrať *1*
  • Mne sa nový Doom nepáčil. Som rád, že žáner bezduchej FPS už je minulosťou. Mix žánrov ako Overwatch je budúcnosť, preto aj nový Quake bude v jeho štýle lebo Quake Live komerčne prepadol.
  • TheGGG
    to je snad špatný vtip
    jinak: top je samozřejmě BF1, pak titanfall 2 a nakonec nové CoD které překvapilo kampaní.
    K výběru redakce se radši ani nebudu vyjadřovat, aby zas na mě nedopadla tvrdá pěst demokracie....

    As to the evil which results from a censorship, it is impossible to measure it, for it is impossible to tell where it ends.

    Jeremy Bentham
  • Lukass
    Tady zas bude nablito.
    na strilecky to byl dobrej rok, a vsechny vypsany sou kvalitni, sam nevim jestli BF1, nebo DOOM a SW 2 sem jeste ani nehral. V minulym roce se strileckam darilo
  • Cože nej střílečka 2016 je DOOOOM a ne že ne!!! Underwač je to nejhorší co blizzard vyplodil za celou svou existenci (ano horší než diablo III) Nemastné, neslané, bez chili a kečupu. Ani těm slenčikám co tam pobíhají nemůžete urvat hlavu! Tohle není střílečka, to je ping pong. Kam ste dali rozum *7* *15*
  • Nejlepsi z uvedenych je Far Cry Primal, ale neni to strilecka.
    Z neuvedenych to je Alienation, to je kralovska zabava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit