Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší stříkačka
  • Za mě určitě shadou wariorr, nebo shei de que II.
  • Kozy
    Za mě bezkonkurenčně Titanfall 2. Původně jsem myslel, že to bude Overwatch ale ten mě poměrně rychle přestal bavit. Titanfall letos nemá konkurenci ani singleplayeru.
  • Overwatch ukazal jednu dulezitou vec. Novy UT je za potrebi jako sul. Z meho okoli vidim, ze OW hraji lide, kteri inak hry nehraji. A nebo presla WoW komunita...

    Kazdou hru proveri az cas. Me uplne rozskal R6 Siege, tak si ja predstavuji moderni hru. Je ale jasny, ze nikdy nebude mainstream. BF1 je pro me ohromnym zklamanim. Stacilo udelatbBF1942/2 proste v nove grafice a s novymi mapami, nemenit ten system hry (respownu atd..).
    • S tím BFkem souhlasím, udělejte mi znova 1942, nebo 2142 v novém a budu spokojen.
    • UT? Radši QC. *1*
      • Q3 arena ? *14* Ale ten novej UT je celkem v poho.
        • Quake Champions. Akorát doufám, že to Bethesda nepodělá...
    • A pribeh ve strileckach? Proc ne, Metro ukazalo jak to ma vypadat.
  • Ristoro
    Za mě Doom a jako druhý v závěsu Shadow Warrior II. Čistokrevné FPS hry ze staré školy v novém kabátku s nadupaným soundtrackem.
  • Morraw
    Za mě Dying Light: The Following a Primal mě taky mile překvapil.
    Dooma jsem si proletěl, ale tyhle střílečky jsou pro mě dost repetetivní. Byť to byla vtipná a svěží hra. Shadow Warrior byl mírným zklamáním po výborném prvním dílu.
  • Jack1947
    No tak přece nebudou trhat partu ne... tak je to bavilo nejíc no. Doom byl přeci jenom až moc reeptetivní *4*
  • hral som len pár hodín doom-a a niečo zo shadow warriora 2. a z tejto dvojky sa ťažko vyberá, ale o chĺpok by asi vyhral doom. mám k nemu voľajak bližšie.
    overwatch ma láka, ale to je multák = nič pre mňa, takže si nechám zájsť chuť. division a titanfall nápodobne. inak podľa reakcií z môjho okolia overwatch zaslúžené umiestnenie.
  • Nejlepší (taktická) střílečka, ještě stále nevyšla... Squad
  • Titanfall 2 bylo pro me zklamani roku. Rozsirene COD nic vic, zatimco kazdej o tom mluvil jako o revoluci....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit