Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsem priznivcem multistrilecek (vsehovsudy jsem hraval jen FEAR combat) ale u Overwatche kroutim naky 60. lvl - asi prave proto,ze jak tady lidi pisou neni to strilecka :) Bavi me rozmanitost hrdinu, variabini prubeh souboje, bavi me to ze hra nehodnoti pocet killu - nikoho nevyzdvihuje,nikdo tam neni za ocividnou lamu..proste bez nervu, staci 2-3 hry denne, Blizzard tohle proste umi..s vyberem jednoznacny souhlas
  • Lukass
    Uplne vim jak to myslis, a souhlas. Doom je fakt pecka.
  • Singl jednoznačně Call of Duty: Infinite Warfare.
    • TheGGG
      ty si děláš srandu, ale toto CoD bylo pokud jde o single jedno z nejlepších a rozhodně překonalo v SINGLU BF1 a možná i titanfall 2
      • Tak vzhledem k tomu, jaká je single BF1 kravina bych se ani nedivil...
      • Nedělám si srandu. Call of Duty jsem ignoroval už hodně dílů, až do tohoto.
        • Jelikož jste ignoroval několik předchozích dílů, tak vám Infinity Warfare může přijít "novátorské" nebo zajímavé, ale jinak je to pořád bída. I když je o trochu lepší bída než pár předchozích dílů ;)

          A osobně single player, který se dá dohrát za 6hodin, ani nepovažovaji za hru.
          Pokud nemáte zájem hrát multiplayer, tak vyhodit 60$ (1500kč) za 6 hodin hraní je hrůza.
          • TheGGG
            lepší 6 hodin nabyté akce, než 60 hodin nudného open worldu... pro mě je 1600,- nic a nové CoD si kvůli singlu klidně koupím...
  • nejlepší střílečka rozhodně dead efekt
  • JohnyTheZik
    Kazda hra Blizzardu neni hit, viz Heroes of the Storm :D..
    Jinak Overwatch proc ne, za sebe bych asi rekl Titanfall 2 (uz jen kvuli ty sp kampani) a nebo BF1 friends in high places a pigeon scena :D!
    • Tjn, že si nechali utéct Icefroga a Dotu byla jedna z největších chyb, co Blizzard udělal
      • True story.
  • tomekbobek
    za mě jednoznačně SUPERHOT
    • homosexual_registered
      to je názor!!!
      Ale cituji z recenze zde: „Tvůrci vymysleli skvělý koncept, ale už kolem něj nedovedli vybudovat stejně skvělou hru.“
      • tomekbobek
        To je pravda, ale mně stačil koncept a znovuhratelnost arén. Jednou tejdně si zapařim pár levelů a kocham se. Bej Neo mi žádná jiná letošní hra nenabídla :D
  • OverWatch jako najlepšia strielačka : Pche tak s tým taký Lukáš Grygař určite nesúhlasil. Doom je podla mňa neskutočná strielačka ,old Shol strielačka jaká tu nebola už dlho.
  • 1. Shadow Warrior
    2. Titanfall 2
    3. BF1

    Hodnotim len SP a viac FPS som tento rok nehral, Doom ma este len caka. Overwatch je u mna v kategorii multaku ;-)
  • flash789
    Strilecky me nejak prestaly bavit, driv jsme je hral rad ale posledni roky vubec. Jedine snad Borderlands 2 ktere me tak nejak bavi porad. Ale docela bych chtel aby Team 17 ozivil svoji serii Alien Breed 3D, ty dva dily co vydali kdysi na amize byly ve sve dobe excelentni a davali na zadek i samotnemu Doomu., jenze oni se porad patlaji s tema cervikama.
    https://www.youtube.com/watch?v=vstH_dZNqlI

    ve sve dobe Alien Breed 3D disponoval takovymi vecmi jako pruhledna voda, granaty z granatometu s odrazeli od zdi, takze se daly poslat za roh, tocita schodiste, multiurovnove lokace, stinovani, svetelne efekty a dalsi veci o kterych se Doomu ani nezdalo, ale je fakt ze AB3D vysel az dva roky po nem, ale na Amigu to byl next gen jak prase. TEAM 17 umel, dneska jsou jen svojim stinem, kez by se probrali.Jo, a ta obtiznost, to byla hra kde se z chlapcu stavali muzi :)) Dark Souls je oproti tomu obtiznosti arkada pro chrome:)
  • Veskoslav
    1. Doom
    2. Titanfall 2
    3. Dishonored 2 (i když fakt nevím, kam tu hru zařadit)
    4. Overwatch
    5. Shadow Warrior 2
    • Dishonored patří do katerogie adventura...
    • Na jakou jsi hral dooma obtiznost? Ja na nightmare, nechlubim se ale jsem proste dobrej... jinak se divim ze nemas na prvnim miste overwatch asi jsi dostaval posledni dobou na budku. Hold multiplayer neni zadna sranda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit