Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PanS
    Vidíš tam někde zmínku o sobě? Mně jenom přijde vtipný, jak se z tématu nejlepší DLC roku stal flame o tom, jestli není Zaklínač jen tupá RPG stvořená pro čistý konzum.
  • Ne, nejsou vzácné a ne nevyskytují se většinou při zakázkách. Jestli jsi jel závod na koni v noci, tak je hned půlnočnice na poli při trase závodu. V podstatě na každém větším poli ve Velenu je půlnočnice či polednice. Navíc v Bělosadu je hned zakázka na půlnočnici. Ve Velenu jsou gryfové, baziliškové a všemožné vzácnosti, které v jedničce potkáš tak jednou za celou hru. Že potkáš Gryfa v Bělosadu a pak i ve Velenu je WTF pro lore Zaklínače. To se nebavím o questech, kdy zachranuješ čaroděje, kteří by se mohli kdykoliv teleportovat. Těch nesmyslů jsou tam tuny...
  • Vogon
    Nevím, na co zíráš, protože tady se nikdo o DS nebaví, protože AoA nebylo nic extra.
    Pokud zíráš na mě, protože mám rád DS a dovolil jsem si říct, že se mi něco na Z3 nelíbí, tak tě zklamu, protože mě Z3 dost bavil.
    Pro mě je rozšíření roku Far Harbor pro F4, protože ukazuje, že Bethesda naslouchá, a opravuje chyby původní hry.
  • Ty opravdu nebudeš moc inteligentní, že ano? Tak ještě jednou a pomaleji. Já se nesnažím nic maskovat, proto jsem se stejně pojmenoval, je to naprosto triviální anagram, jen jsem čekal, jaký hlupák prvně se nachytá a začne tvořit velice zajimávé vlákno. Tak nějak jsem čekal tebe Mantorko. Myslím, že většina lidí ví, že Femto=Griffith, Berserk je tu docela populární. *15* *3*
  • Priznavam, s takou celebritou jako jsi ty se nemohu merit...
  • Post Griffitha z tohto isteho threadu pod nasou hadkou s Femtom:
    Griffith (anonym)
    typický mantorek který jen fabuluje a svoje subjektivity podává jako argumenty Já jsem sem tahal Nioh?...

    Ty si tak ubohy, ze ani len maskovat anonymov nezvladas. V rovnakom threade sa prezradis.;-)
    A to ani nehodnotim tie argumenty preco Witcher HRA nici lore...to je ako z pomocnej skoly, ze vela monstier. No lebo je to hra, predstav si, ze po nakladacke kde Witcher vyviazne na pokraji smrti sa v tej HRE nelieci 2 mesiace u dryad, elixiry sa nevaria hodiny, na koni z Velenu do Novigradu nejdes dni atd...ze by to bolo tym, ze je to herne rpg , a nie simulator Zaklinaca? ;-)
  • PanS
    To zírám. Witcher vs DS Ultimate RPG Battle *15*
  • Vogon
    Přestaň se ztrapňovat.
    Ve velenu je hodně příšer, protože tam byla válka a všude jsou mrtvoly, což příšerám voní. Ve Velenu se vyskytují především nekrofágové, což zase dává smysl, polednice a půlnočnice jsou stále dost vzácné a jsou většinou přenechány pouze pro zakázky.
    Questy jako ten s polednicemi v Z1 tam stále jsou. Část s potracenkou v úkolu Krvavého Barona je podobně chytrá a využívá mechanik hry, kdy uklidňuješ potracenku stejně jako klepnu.
    Celé Srdce z Kamene je taky postaveno na práci s folklorem(Dekonstrukce Fausta) a daří se to tomu rozšíření výtečně.

    Jediná věc okolo vysvětlení příšer, co se Zaklínači nepovedla je to, že lidé si najímají zaklínače na příšery, protože jsou silnější než stráže a mají stříbrné meče. Bohužel, ve hře jsou obyčejné stráže daleko silnější než Geralt(Vždy mají místo úrovně lebku) a stříbrné meče jsou častým lootem. To by se samozřejmě vyřešilo, tak že by Geralt nemohl útočit na nevinné, což by on stejně nikdy neudělal, a hra by s nesnažila být lootovací RPG.
  • Vogon
    Jak tě ubývání růstu statů nutí k přepínání? Právě naopak, můžeš hrát jak chceš, protože vývoj postavy se zpomalí. A zase nemusíš přepínat, protože každý stat je dobrý pro každou vokaci. Postava schopnosti po přepnutí vokace nezapomíná, všechny augmenty může používat každá vokace a core skilly a kouzla pro určitou zbraň taky nezapomíná a můžeš je použít na vokaci, která používá stejnou zbraň.
    DD není grind pro statistiky a úrovně, nejen že nemáš důvod spěchat, ale hra neobsahuje žádné bariéry, kdy nemůžeš ublížit příšeře, která má pro tebe moc vysoký level, takže pokud jsi dostatečně dobrý, tak zvládneš všechno. Grind pro výbavu začíná pouze v DA, a to pouze pokud chceš, natáhnout hrací dobu/získat to nejlepší, protože normální i vyvinutá forma Daimona se dá zabít úplně v pohodě s obyčejným vybavením.

    Zaklínač 3 není špatná hra, taky jsem se bavil, ale byla by zdaleka lepší, pokud by RPG systémy vývoje postavy odstranili úplně. Nejen, že nedává smysl proč se Geralt už potřetí od té doby, co ztratil paměť musí učit techniky šermu, ale škodí to i bojovému systému, protože pokud by mohl hráč využívat všechny schopnosti, tak by ten soubojový systém dosahoval hloubky her od PG a hratelnost by se nelišila, protože hráč využívá podobných taktik, ať už se soustředí na znamení nebo šerm. To samé výbava, ta hra vůbec nepotřebovala nějaký polovičatý crafting systém a byla by lepší bez něho. Vždyť nedává smysl, když hráč za hru posbírá desítky stříbrných mečů, když jsou v lore považovány za drahocenné a závěr hry, se tváří, že tomu tak je.
    Zaklínači 3 by prospěl postup Stephena Kinga, nebo třeba Fumita Uedy. Odeber z díla vše, co nepodporuje hlavní téma. Zaklínač není kovář. Zaklínač je mistr šermu, nemá se co učit z technik, ale používat v boji mozek.
  • Nejsi náhodou ty ten, co se na internetu chlubí chlupatým zadkem a považujete to za symbol mužství? Nejsem si jist, jestli ty by ses měl moc ozývat *15*
  • Tezko. Soutezit s Femtem v trapnosti je predem prohrana bitva...
  • Jo, Bobe, to si vzdycky reknu u tebe...a vidis jak to dopadne?
  • Ty asi nebudeš moc inteligentní, že ano Mantorko? Kdybych chtěl měnit nick, tak se pojmenuji jinak než Griffith, že ano? To dá rozum, že ano? Stíháš? Ve zkratce můj nick není k dispozici v současnosti :)
  • Femto to si si ako zmenil nick , len na to aby si s tou trapne ohranou kritikou Witchera nevyzeral tak sam? Da sa byt aj trapnejsi? ;-)
  • monstra tam pořád jsou! Stačí si vzpomenout, jak Geralt zabíjí při přechodu řeky v mraze tu vzácnou létavici(nevzpomenu si na jméno), problém je, že ve Velenu jich lítá několik, v každé jeskyni je něco extrémně vzácného, co jsi v jedničce potkal jednou za celou hru. Chápeš, kam ti mířím? Je to prostě Dragon Age:I Tady je ta zmíněná kvantita. Prostě to tam sekali bez rozmyslu a svět působí naprosto nevěrohodně. Svět Zaklínače i v knihách pořád obsahoval monstra, ale chtělo to, aby tu hru netvořili pro konzum...
  • Ano, v jedničce bylo normálně monster na akčnější hru, akorát že akčnější hra potřebuje mnohem víc monster, než se kterými počítá Sapkowskiho svět. Sám jsi napsal, že tam je problém na monstrum narazit. Souhlasím, protože v tom je ten vtip - lidé se bojí monster, ale ta už dávno vybili až na pokraj vyhubení. A když se pak díváme, co si lidi dělají navzájem, tak se nabízí otázka, kdo je tady monstrum... no a tak dále. Ve hře jsou tři p*dele příšer, které tam z pohledu lore nemají co dělat. I ti blbí utopenci u řeky se každých pár hodin obnovují... to se asi taky v tom světě běžně neděje, že... Prostě je to hra a v prvé řadě má bavit.
  • V tvem pripade hlouposti...
  • Ale prd. Monster tam bylo normálně na akčnější hru, navíc to tam bylo i příběhově vysvětleno. V první kapitole pár ghůlů, později tam bylo více kikimor, ale to bylo vysvětlené nějak těmi pokusy, takže to +- sedělo. Vždyť jenom u každého otazníku maš spamovaní utopoenců do nekonečna. To se utopil celý Velen nebo co? V jedničce pár utopenců u řeky, naprosto logické a ne aby po celé mapě byly zástupy utopenců. Trojka je slátanina...
  • V jedničce je taky milion monster a že jich tam není tolik, jako ve trojce, je dáno spíš rozlohou než něčím jiným. Mimochodem, polednic si tam taky pamatuju tři náruče v těch polích. *4*
  • flash789
    Srovnavat FF 7 a Fallout muze jen ignorant a pitomec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit