Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    tak toto bylo bez debaty... mise kde ti SPOILER SPOILER upíři zaútočí na Beauclair byla zatraceně epická KONEC SPOILERU. Navíc jako vždy spousta vtípků a zábavné questy...
  • Femto
    "Milovníci mainstreamu by ale měli dát ruce pryč, i přes sivou kštici hlavního hrdiny tohle není Zaklínač.“

    Moc pěkná věta v recenzi na Nioh, která přesně vystihuje úspěch Zaklínače 3. Je pro všechny, to je největší ústupek(čti úpadek), který mohl bohužel u Zaklínače 3 nastat a ono se stalo...
  • Užiješ si to. *4* Mně to připomnělo, jak jsem kdysi četl první díl Zelaznyho Amberu a přišlo mi hrozně inovativní, že jsem vrženej do středu dění a nikdo mi nevysvětluje, kdo jsou postavy a proč dělají, co dělají... abych pak po nějaké době zjistil, že existuje nultý díl alias Devět princů Amberu, kde je to všechno vysvětleno. *4* U Zaklínače trojky jsou navíc vedlejší questy skoro zajímavější, než hlavní dějová linka, kde přeci jen autoři očekávali, že hráč už má něco nahráno a/nebo načteno.
  • Kozy
    Já bych řekl, že si to užiješ, prvního zaklínače jsem hrál deset minut, druhýho vůbec. Knihy jsem nečetl.

    Zajimalo by me, za co ty minusy.
  • jamar28
    Když si zahraju Zaklínače III, aniž bych si zahrál předchozí dva díly, užiju si to, nebo to vůbec nemá cenu?
  • A nejsi sám.
  • Krescz
    jsem prostě věštec :D žádný jiný datáč si to nezasloužil :)
  • flash789
    Vzdyt to rikam..
  • Far Harbor! A tady není ani v širším výběru...
  • flash789
    Far Harbor pro Fallout 4 jo, akorat se dela ze neexistuje.
  • král je zpátky, ačkoliv, on vlastně nikdy neodešel
  • Magister_Peditum
    Z toho výčtu jasná volba.
  • Zde jasná volba. Za tu cenu by to mohla být plná hra...Tomu se další dlc a datadisky tento rok nemohou rovnat.
  • flash789
    Lol..to by jeden nerekl.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit