Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nespamuj tady vole.
  • Veskoslav
    Zlobři sou jako cibule.
    Smrděj?
    Jo… Ne!
    Rozbrečej tě?
    Ne!
    Á, když je necháš nějakou dobu na slunci, tak zhnědnou.
    Ne!
  • Koukam ze Witcher 3 je jako cibule. *15*
  • Pardon, mela to byt reakce reakce na Femtovu peci o Mantorovo zdravi...
  • Spis mam strach o tvoje cevy, zjevne nezvladaji dokrvovat mozek...
  • VergiliusGrey
    Ono srovnávat DS a W3 samo o sobě není úplně OK. Hrál jsem sice jen DS1, ale tyhle dvě hry kladou důraz na dost odlišný věci. Jinak souhlas, že se RPG v posledních letech spíš zhoršují.
  • já myslím že autoři W3 to mysleli dobře a že to není primárně stvořeno pro "čistý konzum", prostě se jim to jen (dle mého) ne úplně povedlo. Není to špatná hra, dal bych tomu 85/100, ale ta hra postrádá hloubku, ať už RPG mechanik nebo příběhu. Toulání se po prázdném světě plném otazníčků a utopenců není to pravé ořechové. DS je dle mého určitě lepší hra než W3. Ono vůbec RPG hry v posledních 10 letech devolvují a ne evolvují. Něčeho tak promakaného jako BG2 už se nejspíš nikdy nedočkáme.
  • wau! To bylo trapné. Není ti trapno, že vím o Zaklínači více než ty? Přestaň sem tahat jiné hry a debatuj o Zaklínače.
  • Chyták

    Nejsi ty ten, co si myslí, že je Dark Souls rpg? *1*
  • Nejsi ty ten, co si myslí, že Mistle je chlap a ještě vůdce Potkánu?
  • VergiliusGrey
    Já bych to viděl takhle: O vínu a krvi si nese většinu chyb, co měla základní hra. V čem se mě třeba líbil víc je hlavní příběhová linka a trochu rozmanitější vedlejší úkoly. Ale jestli se ti moc nelíbila základní hra, tak bych to asi vynechal. Zas tak zásadní zlepšení se nekoná.
  • Ovšem zdaleka ne tak trapné, jako tvoje účinkování tady, tomu se to ani neblíži. Kdybys alespoň místo prázdného nenávistného brekotu předvedl nějaký argument, ale na to evidentně nemáš, takto má tvé prázdné tlachání váhu mušího trusu, už se prosim dál neztrapňuj, dobrá rada *4*
  • Ne, nejsou to mastičkáři, jsou tam dle oblečení i vyšší mágové. Nepotřebuji Reddit, ten thread o tomtu questu byl i na offiko stránkách CDP, jenže CDP to vlákno smazal, víc vědět nepotřebuji. Triss mohla každý den z těch pár mágu teleportovat a nemusela čekat, až Geralt vyřeší s pánvičkou a přijde všechny zachránit jako ten udatný rek z pohádky.

    K těm monstrům: Dost často jsou plaché potvory, takže tady ten argument o válce je mimo. K té válce. Ta vlastně neexistuje, jsou to jenom dvě strany a žádná válka se skutečně neděje. Dokonce i Skyrim měl lépe zpracovaní války než Zaklínač 3.
  • Já bych řekl, že jsem podal dost důkazu, že je to hra stvořena pro čistý konzum. Což nemusí být v zásadě nic špatného, horší je to u žánru low fantasy, pak to dopadá tragicky jako Witcher 3, který se tak transformoval do žánru high fantasy. Na tom žánru není nic špatného, když je to pateticky krásné jako Pán Prstenu, tak je to samozřejmě v pohodě, problém je, že high fantasy u Zaklínače 3 je pateticky trapné. Tak trapné, že se stydí i hráč za monitorem.
  • Vogon
    Zase, ve Velenu je válka a i jeho obyvatelé považují Velen za nejhorší místo na zemi. Nehledě na to, že Velen mají pod prstem velmi silné čarodějnice, blíží se konec světa a Divoký Hon a Ciri skáčou ze světa na svět.
    Netřeba snad říkat, že ne každý čaroděj je schopný se teleportovat a všichni co tam zůstali, vypadali jak nějací nízcí mastičkáři. Všichni velmi mocní mágové se určitě už dávno teleportovali. Triss je dobračka a chtěla pravděpodobně pomoct těm slabším mágům, proto neutekla sama. Nehledě na to, že to je magie, a magie v žánru fantasy je od toho, aby nedávala smysl.
    jsem si jistý, že pokud použiješ google nebo se podíváš na Witcher 3 subreddit, tak odpověď najdeš.
    Třeba zde: https://www.reddit.com/r/witcher/comments/3b1g64/if_mages_and_witches_are_so_powerful_why_cant/csi1lqm/
  • PS. Dívejte na to vlákno a Mantorkovi už naběhla cévka. Tohle vypadá zatím moc fajne, no není to mnohem zajímavější, než kdybych se anonymně pojmenoval Femto, kde by byla všechna ta zábava...
  • Tomu se říká Role-play postavy. Naprosté vcítění do postavy! Nevím, jestli jsem se snažil někoho přechytračit, prostě nemůžu využít svůj nick, tak jsem se pojmenoval takhle. Nesnažil jsem se maskovat vůbec nic, což je naprosto evidentní! Jelikož jsem na herním webu a bavíme se o Zaklínači 3, kde Wild Hunt je čistá kopie Skull Knight, tak bych předpokládal, že tu Berserka budou všichni znát.
  • Ale nestrapnuj sa, pises ako anonym Griffith , pretoze Femto nie je k dispozicii a tym padom sa neda napisat ako Femto, ze? A ty tu splietas cosi o inteligencii ;-) Kludne si mohol pouzit anonymneho Femta, ale nie kazdy co sem chodi, tak ma tvoju smiesnu existenciu precitanu a pozna Berserka , tak to skusas s inym nickom aby si neposobil tak opustene so svojim jedinym a pravym nazorom na Witchera.
    Pozri na anonymneho autora, takto sa to robi aby si nabuduce nevyzeral tak trapne ked "nebude k dispozicii nick".
  • Vogon
    Jediný člověk, o jehož inteligenci vážně pochybuji, jsi ty.
    Všichni určitě znají obskurní vysoce NSFW japonský komix. *7*
    A navíc je to odkaz úplně nesmyslný, protože poté co existuje Femto už žádný Griffith není, a fyzická prezentace Femta, která vypadá jako Griffith, už není Griffith, protože je silně ovlivněn tím, z kterého těla vznikl. Navíc si jsem dost jistý, že Femto se nikdy nenazval Griffithem.
    Ale jedno se ti musí nechat, stejně jako Griffith děláš všechno špatně a tenhle plán jak všechny přechytračit je podobně stupidní jako plány jeho.
  • Nechapeme sa, uz to, ze len niektore Vocation mozu equipnut len urcitu zbran je hlupost, ale ok moze byt. Ale aby som po tom ako prepnem Vocation zrazu nemohol pouzivat zbran, ktorou som doteraz hlusil stovky priser je strasny nezmysel. Horsie urobeny multiclass som v RPG systemoch snad nevidel. Samozrejme, ze stats growth system a augmenty su dalsia vec co nuti prepinat Vocations, kedze nie su zdielane medzi Vocations a tym padom ak chcem augment, ktory podporuje moj herny styl, tak proste musim do inej classy, ak chcem povedzme maximalnu strength tak musim do Fightera na Vehemence a zaroven Varriora na Clout + dalsie 3 Vocations na specialne podmienky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit