Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdo tvojí osvětu nepotřebuje, maximálně tě budou považovat za hlupáka. Ale je to tvůj boj. *15*
  • MechWarrior vyšel o několik let dřív, než Armored Core. Armored Core žádný žánr nevytvořil stejně jako KF má předchůdce na západě. Zabal to pls.

    Btw, DS je možná od From Software a je to nástupce Kings Fieldu, ale ve finále má blízko spíš k hrám typu Severance, Die By The Sword, Rune nebo Dark Messiah of Might and Magic.
  • Tilwaen
    Redakce zklamala, nevyhrál Owlboy.
  • Proc mi to prijde jak typicky komentar PCckare, ktery to zrejme ani nehral...je to PS exkluzivita, takze je to spatna hra. Hlavne me bavi cist ty zvasty o linearnim akcnim tunelu...no jo, je to linearni akcni filmovy tunel, ono to tak od zacatku serie taky tak bylo prezentovano...takze kdo nema rad podobny typ her (ja jim rikam akcni oddechovky), dobre vedel, do ceho jde.
  • PreidaQ
    Mě Darkest Dungeon bavila hodně. Grafika, atmosféra i soubojový systém je brilantní, ale ta hra je celá založená na grindu, neustálém opakování stejných bossů a úmorném levelování postav a já vždy ztratil motivaci v té hře pokračovat (rozehráno 2x). V tomhle ohledu si nemyslím, že by si zasloužila ocenění "hra roku".
  • Shenkster
    Za mě jednoznačně DOOM ! *16*
  • To je jako napsat, ze akcni filmy typu Smrtonosna past, nebo prave Indiana Jones nestoji za nic, protoze jsou nerealne, precpane akci...doufam,ze na takove filmy uz jenom z principu necumite, kdyz uz jste tak glorious... :D
  • Jsem PC hrac, Uncharted se mi nelibi... :D... typicky ucastnik diskusi na games.
  • flash789
    Vzdyt styl grafiky muze byt zachovan, jen je proste kvalitnejsi..spis si myslim ze by na atmosfere mohlo jen pridat..
  • Já teda nechci mluvit za ostatních, ale právě styl grafiky Darkest Dungeon se mi velmi líbí, ke hře sedí a dodává jí atmosféru. Být to v nějaké ultra realistické grafice... čím by to zaujalo a nezapadlo mezi stovky jiných, stejně vypadajících her?
  • flash789
    vesko ty radsi nemluv, ja se bavim o Darkest Dungeonu, kdyby mel moderni grafiku a mel ty same mechaniky jako ma...jaka crysis a battlefront...to se mi snad zda..jestli mas potrebui neco dodat tak napred mysli a necti jen posledni prispevek z vlakna..
  • Veskoslav
    To je neskutečný blábol....Všichni víme, jak dopadl Crysis nebo Battlefront.
  • DwaR
    z veľkej časti máš pravdu. mýliš sa len v jednom - " dava to alternativu hlavne AAA vyrobcum na to kaslat a o inovantni a napadite hry se prilis nezajimat". naopak! obrovský úspech niektorých indie titulov by mal nakopnúť AAA štúdiá, pozrieť sa týmto smerom. dopyt tu je. a je veľký, točia sa v ňom nemalé prachy. tak čo skúsiť trochu rizika a zaloviť v tychto vodách? hráči im to jasne ukazujú - chceme nové hry, chceme hry s nápadom, s príbehom, chytľavé, orginálne.

    ja teda vidím indie scénu nie ako alternatívu, ale ako vyrovnaného súpera veľkých firiem. pokiaľ mi neponúknu to, čo chcem hrať, bohužiaľ mám len dve cesty - nehrať alebo hrať indie a dúfať, že z tých malých štúdií vyrastú mladé šťuky, ktoré urobia vietor v zatuchnutých rybníkoch. i keď hrozí to, že keď vyrastú, stanú sa mainstreamom, ktorý bude chŕliť generické hry ako teraz veľké AAAčka.

    jedninou naozaj smutnou vecou na tomto celom je, že pod indie scénu spadli všetci garážnici, ktorí polepia nejakú pixelhovadinu a hrajú sa na kráľov sveta. to sa poprieť nedá a to je naozaj zlo. chápem, že nie sú prostriedky, ale veľa hier ukazuje, že aj za málo grošov sa dá urobiť veľa muziky.
  • Musím souhlasit s lol. To tu kategorii mohlo vyhrát klidně dead by daylight a ta hra tu ani není. Což se nedivím, protože ta hra se pořád mění.
  • flash789
    Kdyby tu ultramoderni grafiku mela byla by daleko uspesnejsi, takze ne, nemas pravdu..
  • Ale ja nepisu, ze se mi DD grafika libi, ale ze neni potreba ultramoderni grafika pro uspesnou hru.
  • DwaR
    tak hrateľnosť by som ešte vedel odpustiť, predsalen, všetky tri diely sú už pár rokov staré a vývoj sa posúva vpred. bohužiaľ mne uncharted naozaj neponúklo nič naviac, nič, čo by ma zaklincovalo do stoličky a prinútilo si hru zapamätať, alebo znova zahrať. to som napr. zažil s mass effectom. jednotka je dnes už zastaralá mechanikami, aj graficky. no napriek tomu má ten ťah na bránu, ktorý ťa posadí a ty hráš, lebo to ťahá. to som u uncharted nezažil.
  • DwaR
    dôvody prečo som to kúpil sú vedľajšie. ale od tak vychválenej a do neba vynášanej série som čakal proste niečo viac. ako sa odvolávaš vyššie - nejaký presah, niečo naviac, nie len prezentáciu a obyčajný priemer, ktorý o pár rokov temer nemá čo ponúknuť a je vyžitý.
    a aké sú recenzie na 4-ku ma vôbec netrápi. aj trilógia mala desiatky a nebrala ma. imho, štvorka by musela byť poriadny odklon od série
  • flash789
    Ale to je kvuli hracum, vime? Protoze plno lidi jim ty hry bez napadu hraje, a ti co se jim to nelibi se uchyluji k indie. Az hraci dostanou rozum a budou mit pozadavky ktere jsme psal vyse tak budou pekne hry z napadem, nebo si snad nekdo mysli ze napady jsou domena jen indie tvurcu? Vsechno je jen otazka poptavky, ale dokud budou nejprodavanejsi hry Fra Cry a Assasin Creed tak se nezmeni nic. Tu moc tohle zmenit maji hraci, nikoliv AAA vyrobci her. Cele tohle je dalsi negativni projev indie manie, protoze to neni tak ze to dava alternativu hracum, ale dava to alternativu hlavne AAA vyrobcum na to kaslat a o inovantni a napadite hry se prilis nezajimat, a nadale dojit jedno a to same dokola. Takze originalni a napadite indie hry odsaji z prostoru zajmu AAA vyrobce nespokojene hrace, kteri si nasli alternativu a zustanou jen ti co si nestezuji a zvesela kupuji jedno a to same porad dokola za 59.99. Kdyby indie manie nenastala, tlak na AAA vyrobce delat originalni a zajimave hry by byl daleko vetsi, a treba by to mohlo i neco zmenit.
  • DwaR
    no a preco velkí AAA vydavatelia neprinesú nečo inovatívne, orginálne a zábavné? prečo tu máme každý rok len a len 100x vylúhovaný čaj s vyššou číslovkou?
    ja by som tiež uvítal veľa indie hier v lepšej grafike, ale čakať ich od sony, ubi, blizzu a pod. nemá cenu. tak vezmem zavďak aj hrami od menších štúdií/jednotlivcov, ktorí majú aspoň snahu a často ju pretavia aj do reality.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit