Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Ešte sa nikdy nestalo, aby som mal 0% záujem zahrať si hru roku vyhlásenú Games.cz. Holt všetko musí byť po prvé.
  • Femto
    Takový indie/hipster web a ani neumíte ocenit nejlepší indie roku. Hyper Light Drifter jedna z nejlepších her roku a nemá ani čestné uznání. Smutné. Jinak vyšlo spousty zajimavých titulů jako Dark Souls/FFXV, Inside. Samozřejmě nejlepší hra roku The Last Guardian a pak až ti další. Overwatch snad ani nemá cenu moc komentovat...
    • Samozvaný arbitr vkusu Femto dorazil. *15* Nadává na hipstery a sám je vydřenej z TLG, což je vrchol hipsteřiny. *15*
    • z indie her na příští rok mě celkem zaujaly EITR, Death's Gambit, Ghost Song ... Hyper Light Drifter vypadá taky zajímavě.
    • Final Fantasy byl dobrej fail, skoro takový průšvih jako Last Guardian
      • flash789
        nemel blbosti..
        • Femto
          proč na něho reaguješ? Vždyť nehrál ani jednu z těch her, několikrát se k tomu tady přiznal :)
          • flash789
            reaguju proto ze s blbci clovek musi mit nekonecnou trpelivost a neustale jim rikat jak se veci maji, Jim to treba nepomuze ale jejich deti by na tom mohli byt lepe.
          • No a? Přeci nebudu utrácet peníze za takové propadáky, to bych byl padlý na hlavu, zvlášť když mají ještě napálené ceny pro konzolový trh, gameplay videa brakovitost těchto titulů jasně dokazují, možná až vyjde nějaký remake pro PC, na vyblité lowres textury a trhající se 30 fps už jsem trochu moc zmlsaný
        • Melu pravdu
  • The Division - čestné uznání
  • Kdysi zhruba před půl rokem jsem ještě věřil, že by tady mohl stát No man's sky jako hra roku... nikdy jsem se nemýlil víc.
    • flash789
      Svym zpusobem to hra roku je, akorat z druhe strany. Takovym popraskem se zadna hra jen tak chlubit nemuze. I kdyz me uplne spatna neprisla.
  • Overwatch je uspesny fenomen a proto si to zaslouzi. Nazor redakce i fanousku respektuju. Nenavist nekterych vuci Blizzardu vyplyva z kontextu megakycovych mainstreamovych her, ktere Blizzard v posledni dobe dela (Starcraft 2, Diablo 3, smer kterym se ubira Wowko, Heartstone atd). A Overwatch do tohoto kontextu megakycu skvele zapada.
  • Jediný dobrý co z Ouvrvoče vylezlo je ta spousta rule 34 obsahu, jinak je to naprosto meh záležitost.
    Když jsem tam viděl Dishonored 2 tak aspoň trochu naděje že redakce ocení masterpiece design, ale to se holt nenosí, škoda. Ale aspoň Grygar za něj určitě bojoval *2*
  • Asi by jste měli opravdu zaměstnat Bulíře...
  • Alex81
    Od L4D mě žádná MP nechytla jak OW. V obou L4D má dohromady cca. odehráno ve vs. 2k hodin.
  • Mart9
    Adam to protlačil *15*
    • Chtěl si říci že to adam "pushnul" ne?
    • ostatne jako vzdy
      • zlatej Grygar
  • pozitivní na to je, že s tím příští rok už snad nebudou nikoho otravovat :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit