Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Výborná volba. Overwatch je hra, která bude hýbat světem ještě dlouho.

    Za mě osobně: Darkest Dungeon, Firewatch, Momodora: Reverie Under the Moonlight, FFXV a Banner Saga 2.
  • Mne mrzi ze se do uzsiho vyberu nedostal tw warhammer. Na te hre je znat ze do toho dali srdce a vyhrali si s detaily
    • DwaR
      musím súhlasiť. včera som ju kúpil a už sa za to nenávidím. to zas bude prebdených nocí :)
  • zaty
    Za mě loni
    Salt and Sacntuary - vynahradilo mi částečné zklamání z DS3
    Dark Souls 3 - i když pro mě nejhorší ze Souls her, tak stále o parník před většinou AAA produkce
    The Witness - tahle hra mě nehorázně chytla a po dohraní vyplivla do prázdnoty :)
    • Vogon
      Doporučuji vyzkoušet Momodora: Reverie Under the Moonlight a právě vydaného Hollow Knight, dost dobré 2D Souls klony.
      • zaty
        Díky, přidal jsem si do wishlistu, protože jsem si konečně pořídil PS4 a jedu Bloodborne a k tomu si rozehraju Nioh, což mi sežere veškerý čas na hraní.
  • Overwatch hra roku ?!? *8* Tak to jsem asi pořádně divnej, když jsem ji hrál asi 30 - 45 minut a přišlo mi to hrozný, vypnul a odinstaloval jse to... *9*
    • hmm za u dobu ses urcite naucil ovladat aspon 1/3 hrdinu a vyzkousel vice nez 2 mody..tyjo koupit hru za litr a hrat jit pulhodky-tvoje vyplaty bych chtel mit
      • tak kupovat ji nutne nemusel, bylo jiz nekolik vikendu kdy bylo mozne hrat OW zdarma.
    • Asi má pořádnou tlačenku :-D
  • ringmancz
    když se v podcastech bavíte o Overwatch, tak půlka redakce k tomu nemá co říct (resp. to komentují jenom Aleš, Adam, Vašek). to je potom zvláštní, když vyhraje hru roku

    i když to vlastně dává smysl, pokud se oni shodli na jedné hře a zbytek vybral jinou
    • flash789
      Tak v redakci nemaji k hodne hram co poradneho rict. jako ja jim fandim, ale nejsou na tom dobre, pomalu ale jiste se zajem ctenaru zacina presunovat na hrej.cz, tam je mlada krev, jsou aktualni a docela je videt ze ty hry hrajou. mozna si kluci v games.cz mysli ze kdyz maji ty aktualni recenze ( Horizon atd) v Levelu ze to staci, ale nemyslim si..
      • ringmancz
        pro někoho možná jo, ale mně je většina lidí z hrej nesympatická. navíc za sebou nic nemají, takže je pro mě horší je uznávat jako autoritu
      • Mart9
        Je potřeba říct, že zrovna vyhlášení her roku Hrej vyhrálo na celé čáře. Jak načasováním, tak zveřejněnou diskusí o volbě jednotlivých kategorií. Ani nehodnotím samotný výběr.
      • Jj ze je v levlu recenze na horizon a tady ne, to mne taky poradne nastvalo.
  • Hnisavec
    akože ak by som išiel ad absurdum, tak ak mohol vyhrat Overwatch hru roka, tak kludne mohol vyhrat aj Clash Royale. Obe sú najpredávanejšie a najhranejšie, dokonca Clash Royale ešte ovela viac. Obe obsahujú zopár mapiek na PvP hranie. Obe majú základ z F2P hier. Overwatch by mohol byt kludne kedykolvek f2p hrou a Royale je dokonca zadarmo. Obe nonstop firmy nerfujú aby nedošlo náhodou k výhode iných hráčov. Obe neponúkajú žiadnu inú pridanú hodnotu navyše len vybrúsenú hratelnost voci druhým hráčom. Obe motivujú hráča odomykaním truhličiek a zbieraním vecí. Obe majú infantilnú detinskú grafiku. Obe nonstop hráči dokolečka grindujú a opakujú rovnaké taktiky na výhru. Takže asi tolko k Overwatch. Nebyt to hra od Blizzardu a masívneho hype, tak potom ani pes neštekne. A áno hral som to, ale podla mna to je totálna nuda a poznám XY zábavnejších multákov. Plus tá grafika a štylizácia je ozaj 12+ max. A SuperCell tiež na čo siahol premenil na zlato.
    • Viz předchozí komentář. Hrál jste vůbec tu hru...? ^^; A co se týče grafické stylizace - jde zkrátka o designové rozhodnutí, které se někomu líbí a někomu ne. Což ostatně celá hra. Přijde mi spíše infantilní a dětinské takto plakat, že se velkému množství lidí po celém světě líbí hra, která se vám nelíbí (a navíc si k ní vymýšlet výtky, které nejsou pravdivé, že...). Stačilo by napsat, že s výběrem nesouhlasíte, a bylo by... Běžte si radši místo psaní podobných komentářů zahrát něco, co vás baví. ;)
    • Overwatch nemá pay2win mechaniky ani free to play části, trochu mimo
  • Ristoro
    Overwatch hra roku a Dark Souls III ani v čestném uznání. Respektuji názory druhých, ale všechno má své meze.
    • flash789
      DS 3 totalne zapadla, dobre ze uz nebude dalsi, From mel pravdu ze dalsi dil by byla hloupost delat.
      Nioh pekne polozil serii DS kytku na hrobecek a budeme se tesit co dalsiho From vymysli.
      • První DS je legenda, pak už je to hlavně vývar. Bloodborne může bejt lepší jak DS, ale nikdy z něho nebude taková legenda jako z DS, protože ten přinesl nový směr... BB je "jen" nadstavba v jiných kulisách.
        • flash789
          From mel ,,DS novy smer,, uz davno predtim nez vetsina lidi na zapade vedela ze nejaky existuje. Armored Core serii pocinaje a Kings Field serii konce. Novy smer to je maximalne pro lidi co nevystrci prrdel ze zapadni produkce..
          • Ale líbí se mi, jak do toho vždycky zatáhneš západ vs východ a vždycky si u toho nakálíš do úst. Přitom já se bavil jen o DS. Kdybych byl hloupej fanboy jak ty, tak jednoduše řeknu, že rpg a vůbec první hry vymysleli na západě a můžeš držet hubu a krok...
            • Nikdo tvojí osvětu nepotřebuje, maximálně tě budou považovat za hlupáka. Ale je to tvůj boj. *15*
            • flash789
              jasne ze zatahnu, protoze obvzlast tady na games je japonska herni osveta potreba jako sul..
          • Až na to, že Kings Field je inspirovaný Ultimou Underworld z té západní produkce ty znalče... *7* Taky sem si nevšiml, že by Armored Core vytvořilo svůj žánr, narozdíl od DS...
            • MechWarrior vyšel o několik let dřív, než Armored Core. Armored Core žádný žánr nevytvořil stejně jako KF má předchůdce na západě. Zabal to pls.

              Btw, DS je možná od From Software a je to nástupce Kings Fieldu, ale ve finále má blízko spíš k hrám typu Severance, Die By The Sword, Rune nebo Dark Messiah of Might and Magic.
            • flash789
              Blbe. Neurazej se jen to jen pratelske osloveni. Bavime se o From ne? Tak co sem tahas Ultimu. zamotal ses do toho sam, ze bys dosel az k pongu, ty chytrej. A to jen proto ze za kazdou cenu musis oponovat. navic to ze ti ty dve hry prijdou podobne vubec nemusi znamenat ze se tim from inspirovali, mozna jo mozna ne, kdezto inspirace DS Kings Fieldem je zcela evidentni, a to hlavne proto ze to je od stejnych tvurcu, a o tom se celou dobu bavim.
              Armored Core zadny zanr vytvaret nepotrebuje, tach 5 dilu a asi 3 spinoffy bohate staci k tomu aby si vystacila sama o sobe.. A kdybys chtel hledat podobnou hru na zapade, tak ti usetrim praci prolezani internetu, Heavy Gear.
      • Hnisavec
        diskusie k hre tvorí možno 1% hráčov...ostatní na to dlabú, kúpia hru a hrajú a evidentne podla predajov aj podla Metacritic je Dark Souls v top 10 hier 2016 oprávnene. A myslím si to aj ja, čo som mal z Demona platinu skôr ako to začalo byť cool a dakto to tu vobec poznal. Za to že Dobrovský nonstop točí s Alešom, že ich to nebavilo a majú už dost tej série, neznamená že to je pravda. Podla mna je DS3 to pravé pokračovanie DS1 a 3x lepšia hra ako DS2
        • flash789
          Nejsi jedinej, ja hral Demon Souls nekdy na prelomu roku 2009/10. japonska krabicka ale hra byla anglicky. Ukazoval jsme ji kamaradovi a ten rikal ze to nejaka divna japosnka hra ktera se jen snazi vypadat zapadne. (pak hral dark souls stovky hodin:) Platinu jsem nemel :)
          Ja mam DS 2 nejradsi, teda Scholars edici, tezko rict proc, ale ta mechanika ze muzu vytlouct potvory a uz se neobjevi me nejakym uchylnym zpusobem uchvacuje (jednou tu hru vycistim celou, nekdy..hmm)
      • Femto
        Nioh je výborná alternativa a je dobře, že ta hra vznikla, těžko něco mohla položit na lopatky, když minimálně tři hry od FS jsou lepší než Nioh. Jestli Dark Souls 3 zapadlo? Nemyslím si. Je to nejvíce oceňované RPG roku spolu s FFXV, i když to samozřejmě nic neznamená, tak určitě minimálně v tomhle směru nebyla zapomenuta, aréna na PS je hodně aktivní, takže ani v tomhle směru není zapomenuta.
        • flash789
          nevim me proste globalne prijde ze dva predchozi dily byli daleko protezovanejsi..
      • Ristoro
        Dejme tomu, že tě DS III nechytl. To s tím Nioh budu prostě ignorovat.
        • flash789
          Ale jo, me se to libilo, ale zdaleka jsem u toho nezazival stejny euforicky pocity jako u hrani jednicky nebo dvojky...si to priznej, ze ty taky ne:)
          • Femto
            tys zažíval nějaké euforické pocity u dvojky? Já jsem do toho šel, že prostě nejde, aby vznikl další masterpiece jako Bloodborne, to prostě nebylo možné a také se nestalo, v globále je to výborná hra, i když má své problémy a nedrží si kvalitu po celou dobu hraní...
            • flash789
              Mne na DS 3 vadilo par veci, Nesli vylepsovat armory, fan service z jednicky nebo treba taky to ze mi prisla o dost lehci nez predchozi dily. Bossove taky nic moc, vetsinou jsem je dal na dva nebo tri pokusy. Nejtezsi boss pro me byl Aldrich, tam sem zhebl asi 15x, ale jinak to bylo na ty dva az tri pokusy, treba Sulyvahna jsem dal na prvni pokus, a to kazdej strasil jak je hroznej:)
            • Femto
              Já ti nevím, ale jenom Irithyll of the Boreal Valley je lepší než celá dvojka *3*
            • flash789
              Jo, euforicky jsme prochazel prazdne levely bez potvor, pocit z dobre odvedene prace:)
      • Hnisavec
        lol netrep, šak tá hra trhala rekordy série predajmi: http://nerdist.com/dark-souls-3-is-breaking-all-sorts-of-sales-records/
        • flash789
          Tak trhala, ale uz o ni nikdo moc nemluvi...kdyz si vzpomenes jak dlouho byla po ruznu okecavana jednicka i dvojka..proste ty tri dily stacily..
  • 2016 byl dle mého na hry celkem slabý rok. Z té spousty titulů mě zaujalo je pár her - Tyranny, Stellaris, Darkest Dungeon, Shadow Tactics, Salt and Sanctuary, Dark Souls 3. To není seznam her co jsem hrál, jako spíš které bych si ev. zahrál. Ale nejspíš žádná z nich "must play"
  • Na to že je Overwatch FPS a není to CSko, tak sem u ní vydržel docela dlouho :) A jelikož jsem se z CSka a FPS obecně vyléčil už před lety, tak bych taky asi volil jinou hru...
  • Hnisavec
    Best of Games 2016 mi strašne pripomína Oskary posledných rokov...tiež som žiadnu tú ocenenú hipsta srač..ku už pár rokov nevidel a absolútne ani netuším ako dačé také može byt vobec v užšom výbere... *15* *15* *14*

    Úplne nepochopitelná absencia Inside, Uncharted 4,,,,,,,prítomnost pofidérnosti ako Hitman, Total War, Dark Train. Za mna asi ozaj len ten Dark Souls 3 alebo Witcher Vínko. Obe vybrúsený diamant v královskom RPG žánri. A na obranu Last Guardianu ..za prvé Olejníkov blábol je úplne ale úplne mimo, po patchi ani jeden lag, žiadne problémy s kamerou a keď sa človek o Trica stará, vždy urobí čo má po pár sekundách,,,za to že je niekto mimon a nepochopil základný princíp hry Ueda ozaj nemože. Kto miluje Uedove hry (ako ja) a hral to ako človek nie ako pras3 , tak je to u neho určite artová hra roka.
    • Mad max měl 7 oskarů.. co to zase meleš?
      • Hnisavec
        Mal...v irelevantných technických kategóriach....celé zle. Keby dostal film roka alebo aspon réžiu potom oka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit