Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to sakra je? Za mě tedy jednoznačně Bloodborne. Dyt tohle je epický jako prase
    https://www.youtube.com/watch?v=ALbVEmzY5S4
    • Krescz
      lol
  • A nejlepším soundtrackem podle redakce Games.cz za rok 2016 se stává:? asi myslíte za rok 2015 *3*
    • sleepless
      To byla samozřejmě chyba, je to opravené. Díky!
  • Pridam se. Proc jste zmenili system vyhlasovani na tuhle kravinu. Evidentne i ignorujte prani ctenaru. Je fakt videt, jak moc si vazite nazoru ctenaru...
    • Tilwaen
      Mně to vyhovuje tak, jak je to teď. Kromě milisekundového momentu napětí, kdo to tedy vyhrál, není důvod, aby tam některá hra byla dvakrát.
    • Bubo ty jsi ale idiot, tohle je vyhlášení za redakci, ne za čtenáře *3*
      • Ty jsi idi*t...ctenari chteji, aby to bylo jako predtim. Nejprve predstaveni vsech kandidatu a az pak vitez. Ne ze otevru clanek a hnedka vim ze ten prvni co ctu nevyhral... Nevim, co do toho pletes vyhlaseni za ctenare. Takze za idio*a jsi akorat ty.
        • wtf, vždyť to tak je
          • ringmancz
            není, kdyby bylo, tak je tam Syndicate dvakrát. jednou v nominaci, jednou jako vítěz
    • fallanga
      A jak to dělali předtím? A kdy to změnili? Jen tak pro zajímavost, nejsem tady zase tak dlouho.
  • Najlepší soundtrack je podla mňa Life is Strange jednoznačne! normálne som sa divil že tu vôbec neni
  • Vidlec
    Dle mého názoru:

    1) Ori and the blind forrest
    2) Life is Strange
    3) Project Cars
    4) StarCraft 2: Legacy of the Void
    5) Witcher 3

    Bonus: Europa Universalis IV: Sabaton pack (trolololo)
    • vindalooo
      Jsem rád za SC a Life is Strange. U druhého jmenovaného mne ale trochu mrzí, že jako hudba ke hře je prostě super, ale nedá se to moc poslouchat samostatně. Kromě té písničky z prvního dílu a i ta není zrovna můj vkus.
    • S nominací Life is Strange rozhodně souhlasím. Tento OST mi v Best of 2015 opravdu chybí.
  • Dokud CDP nebude mít cit, kdy vložit svoje hudební podkreslení do hry, je naprosté scestné se bavit i o nominaci. Spíše by si zasloužili nakopat do kulí za to, co předvedli...
    • wenceslaus
      Za souboje, dovedbosti a zkrátka za všechny herní mechanismy ano. Za hudbu a příběh rozhodně ne. Ano, spolu s grafikou je ten soundtrack kýč... ale ve hře funguje výborně.
    • Witcher 3 musí být skutečně vyjímečná hra, když vám leží takto dlouho a silně v žaludku. Pravděpodobně ješté lepší, než jsme si mysleli.
  • A co takhle Sunless Sea?
  • proč tam není Ori nebo Witcher 3 ?
    • asi dáli málo prachů na hudbu a prostě to byl fail... *15* Přitom se OST prodával i k witcher 2
    • protože není *7*
  • Nejlepší soundtrack hmm .... tak asi blo... Undertale :P
  • Přiznám se, že ač mám Wintoryho rád, tak AC jsem z nedostatku času nehrál ani jedno, takže hudbě ze Syndicate jsem zatím nevěnoval pozornost, ale po přečtění článku jsem ji zkusil.

    Objektivně musím říct, že Wintory se toho nebojí, a je poznat, že mu jde o maximální autentičnost. To score zní všemožně, jen ne genericky a ve hře nejspíš funguje skvěle. Subjektivně ale musím přiznat, že jakožto sucker na zapamatovatelné a vzletné hudební motivy tam postrádám nějaké jednotící téma, které by to drželo pohromadě. To score je taková koláž, sice pestrá, ale nesoudržná.

    Věřím, že po Journey by si Wintory zasloužil nominaci na Grammy i za tohle dílko, ale já si ho budu muset asi naposlouchat a k pleti mi mnohem líp šel soundtrack k Ori and the Blind Forest, který mi tu dohrál nedlouho předtím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit