Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze zdejších diskuzí mám pocit, že děcka by byla šťastná jen v případě, že by všechny ankety vyhrál Zaklínač...
    • Myslet si, že člověk s jiným názorem je dítě je přinejmenším dětinské.
      • v tom případě by ti "dospělí" hráči Zaklínače měli respektovat volbu redakce a přestat tady dělat ze sebe plačky...
        • Veskoslav
          Držet hubu a krok. Jo komouš jak vyšitý a jenom redakční názor je ten nejlepší:)
          • Veskoslav
            Lepší jsou výkřiky o plačkách a děckách, což?:)
            • wenceslaus
              Šakale ty jsi hrozná histerka. Co na tom že tak reakce rohodla "a hotovo". Tohle je diskuze a tak tu lidi prostě píšou svůj názor (na ten výběr). To není o tom tím něco dokázat, jak si zjevně myslíš.
            • Pan Poláček by prozíravě měl zvolit jinou hru roku než Zaklínač, to bude rekordní návštěva a ty slzy...
            • Veskoslav
              Prostě většině tam chybí Ori, Bloodborne či Zaklínač 3. A když mluvím o většině, tak je to 90% příspěvků v diskuzi. Takže jo, 10% je "spokojeno" a 90% není a chybí jim v nominaci hra. To s nějakou plačkou či dítětem nemá nic společného. Obzvlášť při tomto seznamu her, co je v "nominaci".

              A Off-Peak ani oficiálně nevyšla. Kolik to mohlo hrát lidí? 5000? Možná a to ještě nadhodnocuji podle toho, jaký je "zájem" na Steam Greenlight o tuhle hru.
            • myslím, že si pleteš dojmy a pojmy, já jen shrnuji fakta ze zdejší diskuze. Dobře, ještě jsem zapomněl na dvě plačky s Bloodborne. Jinak nejvíce plaček je z řad Zaklínače, tak trošku stará známá věc...
          • nikde nepíší, že je redakční výběr je ten jediný správný, prostě to tak zvolili a hotovo! Nějaké plačky se Zaklínačem nic nezmůžou. Sry ale je to tak. Výkřiky ala Midnight jsou pak úplně infantilní...
    • Veskoslav
      A nebo proto, že má dobrý soundtrack? Že v tom výběru chybí docela dost Bloodborne, Ori, SC II atd.? Jako sorry, ale tady mi to prostě přijde, že redakce se chtěla za každou cenu nějak odlišit a vybírala z toho, co skoro nikdo nehrál (Sunset nebo Off-Peak, který jsem vypnul po 20 minutách, protože autoři evidentně jeli na něčem silnějším než energetický nápoj).
  • Mart9
    To vůbec není napínavé *1* *1* *15* *2*
    • Corvus
      No jo, srandičky, jenže smutné na tom je, že je to fakt.
  • Osobně správná volba a víte proč? Witcher 3 a Ori je kýč. MGS V je stín oproti předchozím dílům. Bloodborne je taktéž stín oproti Dark Souls. Takže redakce zvolila dobře :) A klidně se z toho poserte....
    • jen víc takových kýčů prosím a budu spokojený hráč.
    • Veskoslav
      Dneska jsem doposlouchal ten slavný Syndicate....Kopírka AC II. A ty se klidně po*er z toho, že většina s redakci a jejich hipsterským výběrem nesouhlasí. Hlavně si to pak nezapoměň kliknout, aby jsi se necítil meněceně, napsat to pod 20 dalšími nicky, aby to budilo dojem, že nejsi v tom sám a nakonec to završ tím, že na jednu stránku napíšeš 50 dalších příspěvků o tom, jak je Zaklínač 3 brak, odpad a kdo ví co ještě.
      • proč bych si měl jako klikat? Jakákoliv tvá reakce na mou osobu mi zaručí dost plusek. Jinak Zaklínač se dost svérázně pohybuje na hraně kýče, braku a to jak příběhově, tak stylisticky, tak hudebně. To snad musí vidět každý...
        • wenceslaus
          Jako všechny hry.
          • opravdu? Journey např? Srovnal bys to ze Zaklínačem? Dal bys to na stejnou úroveň kýče a braku?
            • wenceslaus
              Jasně... "A ty nevíš miliónkrát nic!" *7*
            • v tom případě absolutně nevíš!
            • wenceslaus
              Bez mrknutí oka.
        • Veskoslav
          Ano, nevidí to 90% herní obce, ale 10% jako ty o tom budou mlet pořád dokola....Kdyby nebyl Zaklínač 3, tak lidé jako ty si ho vymyslí...
          • 90% jsou masy bez vkusu, co volí Babiše, poslouchají Abbu, pijí pivo z plastu, jezdí oktávkou a chodí do města s tesco taškou. Tím se jako chceš řídit? Nenech se vysmát...
            • Jde to i v míru a pokoji bratře. Jako že nesnáším Abbu= jsem hipster? Ale jdi chlape...
            • Veskoslav
              Nevidím jediný důvod proč na trolího hipstera jako ty reagovat jinak.
            • tvůj problém je, umíš reagovat jen jako kanálník, proto tě nemůžu brát v potaz jako člověka na úrovni. Raději si běž pustit http://www.csfd.cz/film/233930-mamma-mia/komentare/
            • Veskoslav
              Ty každým příspěvkem dokazuješ, že jsi vážně hodně jednoduchý člověk, už jenom srovnání provinčního disko šaška a Abby vypovídá, že to zrovna nebude s tebou v pořádku.
            • reaguješ velice zvláštně a nedává to smysl :) Ale jinak na Abbě a Michalu Davidovi je špatné úplně vše...

              Jinak znáš ten o potrefené huse? S tím Tescem jsi to vážně zabil. *1*
            • Veskoslav
              Evidentně jsi deb*l. Na to nic jiného nejde napsat. Mimochodem co je špatného na Abbě, chápu, že jsi nejspíš nějaký hipster, co zrovna zkouší dietu z hoven, nosí ekologický motýlek vyrobený z mrtvoly kamaráda, kdy zbytek kompostuje na zahradě. Ale myslel jsem si, že tupci jako ty už vymřeli. Mimochodem v Polsku volí Babiše? A jen na okraj, v Tesco nakupuji jenom proto, že mám rád samoobslušné pokladny, takový dětský sen být pokladním, protože jsem si myslel, že ty peníze si pak člověk bere. Ale dál ze sebe dělej debila, jenom to ukazuje, co za hlupáky jsou největší kritici W3.
  • Me tu chybi Life is Strange ...nerikam, ze je to zrovna muj styl, ale atmosferu ve hre to dokreslovalo paradne
  • Zdejší diskuse jsou vážně k pláči *12*
    • fallanga
      Ty jsi tu nový, viď?
  • Paul_cz
    Syndicate zrovna hraju a bohužel mě tam moc to fidlání nezaujalo. Zkoušel jsem poslouchat i samostatně, ale nebavilo mě to..asi mám vkus jinde. Nejlepší AC soundtrack měla asi čtyřka, už jen za ten Kingston ambient track.
    Tenhle rok dle mě vyhrává TW3, ať už pro ty úžasné ambienty:
    https://www.youtube.com/watch?v=gwRAhP4winA
    Nebo combat tracky:
    https://www.youtube.com/watch?v=uXh4fGo_VdM
    Nebo zpívanou Wolven Storm:
    https://www.youtube.com/watch?v=lMvAAfPs0UE
    Zkrátka tohle mi do vkusu padlo dokonale, stejně jako samotná hra.
    Honorable mentions:
    Dying Light: https://www.youtube.com/watch?v=we4VSllrakc / Bloodborne https://www.youtube.com/watch?v=ICSk8-pJkX8 - taky skvělá práce.
    • nelepší ac soundtrack čtyřka wtf? lol ty musíš být hodně v pjéči
  • Corvus
    Sorry, nerad do toho znovu reju a je to naposledy, ale letos jste "best of" nominace prostě odfláknuli. Nikdy na to nebylo tolik stížností jako letos... Nominací čili článků/odstavců je minimum, když už nějaké, tak (čistě podle mého názoru) chybí zásadní kusy, navíc je podle mě neskutečný fail nenapsat odstavec vítězné položky mezi nominované a tím připravit všechny fanoušky, co se těšili na loňský herní výkvět, o překvápko. Nikdo nemusí vůbec číst předchozí odstavce a rovnou sjet na vítěze.

    Ano, chápu, že dnes je kur****y kůůůůl NEČÍST a jak má cokoliv víc než 140 znaků, tak nikoho nic nezajímá, nečte, zavře stránku... Jak něco není obřím fontem a pokud možno dotykové, nikoho to nezajímá... Z podcastů jsme taktéž měli možnost slyšet principála Poláčka, jací jsme my, co chodíme na diskuze do Games.cz, lůza a nemáme mozek (což je přístup nad kterým kroutím hlavou a je neuvěřitelný jak diskutující házíte do jednoho pytle po boku trollů a haterů). Nedá se nic dělat...

    Za mě jste letos best of články odflákli a dejte nám to (nám nespokojeným) v podcastu sežrat. Sorry všem, že opět museli číst nespokojený příspěvek s letošními best of články. Víc už o tom ani nepípnu, slibuji.

    P.S.: Tohle píšu jako člověk, který vyrůstal už na Excaliburu, prožil s vámi celé období Levelu, Hrej a denně chodí na Games.cz.
    • Jack1947
      Nebylo by lepší tedy se na ty Best of ouplně vykašlat? *7*
    • sleepless
      "Z podcastů jsme taktéž měli možnost slyšet principála Poláčka, jací jsme my, co chodíme na diskuze do Games.cz, lůza a nemáme mozek" - K tomuhle chci jenom dodat, a fakt si to poslechni ještě jednou, že řeč byla o lidech, co diskuse záměrně plevelí nesmysly, urážkami a jinou formou trolingu. Myslím, že jsem to už několikrát během podcastů zdůraznil. Z věcných diskusí mám naopak radost, a přestože se do nich nezapojuju, sleduju, co v nich čtenáři píší a připomínky vnímám. Nevkládej mi tedy prosím do úst něco, co jsem opravdu neřekl. Do jednoho pytle s lidmi, jejichž výblitky mažeme den co den, se házíš v tomto případě sám. Já bych to neudělal, nemám důvod, protože tvá připomínka k letošnímu systému je věcná.

      Důvod, proč letos vypadá Best of takto, je prostý - nechceme mlátit prázdnou slámu. Samozřejmě, že by kdokoli z nás zvládl vyplodit pár odstavců o vítězné hře v jedné kategorii dvakrát, třikrát, desetkrát, ale věř, že bychom jinými slovy opisovali pořád to samé, což mi i vůči čtenářům nepřipadá dobré. Stačí jednou napsat, proč jsme danou hru vybrali mezi pět nejlepších, potažmo jednu z nich vybrali jako nejlepší. Zdůvodňovat to dvakrát znamená psát dvakrát to samé, ale pokaždé jinými slovy. Tak je to aslespoň myšlené.

      Opravdu ale sleduju, jaké jsou reakce a příští rok to vezmu v potaz. Takže napsat, že ti něco nevyhovuje, je dobře. Díky za to, fakt. I když to stačí jednou, netřeba to psát pod každý článek :) Formát letošních Best of článků to už sice nezmění, ale budu na to myslet příští rok.
      • Představit nominované a hned za tím mít vítěze, ktery mezi nominovanými nebyl působí fakt divně. Co takhle příště spíš od prvního odstupňovat pět nejlepších dle výběru redakce.
      • Veskoslav
        Příští rok je to s prominutím už ho*no platné, když je debilní systém už letos, který jak je vidno odmítáte změnit a neustále jej tlačíte "vpřed".
        • sleepless
          Nemáme zatím indicie, že by se to celé lidem plošně nelíbilo. Asi proto, že systém zůstal, až na jednu drobnost, stejný. Jen zkrátka o jedné hře z pěti nepíšeme to samé dvakrát, nýbrž jenom jednou. Jinak je model stejný a navíc jde v prvé řadě o vybrané hry. Ae dobrá, za předpokladu, že se opravdu nebude čtenářům plošně líbit, tak systém příští rok upravíme. Naráz ho ale měnit na základě ohlasu několika lidí bez jakéhokoli vyhodnocení, to by bylo krátkozraké, nesystémové a jenom by to působilo zmateně. Tvůj názor beru samozřejmě v potaz, díky za něj, ale celou anketu si vyhodnotíme až po jejím skončení - a plošně. I když by bylo fajn vyhovět každému jednotlivému požadavku, tak to není logicky možné, protože každý z desítek tisíc našich čtenářů preferuje něco trošku jiného.
          • Veskoslav
            Není stejný, pochopte to....Otevřete článek a hned první hra a Vy víte, že nevyhrála. A to je nesmysl. Takto to bylo aspoň nějaké překvapení než člověk sroloval dolů. Toto mi prostě přijde, že jste si ulehčili práci o jeden pitomý odstavec navíc. A to je ten problém. Dříve to fungovalo a dobře, i když je to 5 sekundové překvapení, tak člověk aspoň měl "naději", že jeho favorit vyhraje. Takto otevře, vidí, že první hra v seznamu nevyhrála. A rovnou sjede dolů na to, kdo vyhrál a proč. A to je prostě blbé a špatně zvolené.
        • samozřejmě o tom šéfredaktor může uvažovat až příští rok, letos mají nějaký systém a rozhodně by to nevypadalo dobře, kdyby změnili systém v půli vyhlašovaní...
    • Oni flákají celý obsah. Chtělo by to změnu přístupu a vedení.
      • N0isy
        Bohužel, je to tak. Jde to s tímhle webem čím dál více z kopce.
  • kubi-wan
    U mě to letos jednoznačně vyhrál Ori.
    • Vidlec
      Přesně tak! Jako WTF. To to hodnotili podle jedné písničky? Ori je jeden z nejlepších soundtracků vůbec. Life is Strange měl taky OST naprosto parádní.

      Taky mě zklamalo, že v listu není Project Cars. Co se týče hudby, tak to bylo naprosté překvapení. A příjemné.

      Na druhou stranu OST k Syndicate se mi líbilo a to jsem to ani nehrál. Jak to působí ve hře tím pádem nevím, ale asi to bude dobrý.
      • hraju to AC a mohu potvrdit že ten soundtrack tam krásně zapadá, lépe než soundtrack k AC Unity :) moje top jakože určitě. Sice škoda že Family zní jenom v hlavním menu, ale furt je ten soundtrack jako celek Austinovo alpha omega.
  • N0isy
    Dnešní Best of 2015 se vám opravdu vede čím dál více. Nejsou to spíše S*ačky of 2015? Tohle je opravdu k smíchu. Nedát tam Bloodborne, MGSV:TPP či Witcher 3...tohle nikdo nemůže brát vážně.

    https://www.youtube.com/watch?v=kA614N3IHD4
    https://www.youtube.com/watch?v=ALbVEmzY5S4
    https://www.youtube.com/watch?v=8mByDcrNSV0

    https://www.youtube.com/watch?v=83jWwQfK-f8

    https://www.youtube.com/watch?v=NknjE2SBPxw
    A ještě to vyhraje Syndicate, kde jsou remasterované melodie ze AC 2...nice. Pobavilo. *15*
    • Nedivím se, že tam MGS nebylo. Phantom Pain měl jednoznačně nejhorší soundtrack v sérii. Bylo to mdlé, nezajímavé, zvlášť dynamická hudba během hraní. MGS měly vždy skvělou hudbu, takové Alert Theme z MGS 1 a 3 a Main Theme z MGS 2 si pamatuji dodnes, stejně jako Snake Eater a The Best is Yet to Come, ale z Phantom Pain mě zaujalo jen Sins of the Father, a to bude jistě i tím že ji pouštěli v každém druhém traileru.
  • vonTossis
    Pro mě jednoznačné zklamání, že ani ve výběru není Ori. Fakt škoda. Určitě by si to zasloužil. Překvapilo mě to, ale sto lidí, sto chutí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit