Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aa 60-tkový bot na plusy mínusy tady zase uřaduje hehe
  • za mě Crypt of the Necrodancer
  • del0
    Těch smazaných postů od anonymů. *7* Je třeba tady s tím systémem diskuze začít něco dělat, pánové.
    • čirou nahodou se mazalo ve velkem jak se tady objevil sefredaktor
    • prvně bych smazal tebe, možná něco horšího. Možná bych tu nechal uveřejnit tvoji fotku. To by bylo fajn :)
      • del0
        Ty bys nesmazal ani disketu...
        • to je pravda, moje PC nemá ani DVD mechaniku a o disketové nemá cenu ani hovořit, ale ty takový nostalgik určitě přenášíš data na disketách.
          • socka co nemá ani na DVD mechaniku a dělá tady machry *1*
            • každý není tak bohatý, aby si mohl dovolit DVD mechaniku...
  • Překvapuje mě, že se tu neobjevil Everybody's Gone to Rapture
  • Najlepší soundtrack je podla mňa Life is Strange jednoznačne! normálne som sa divil že tu vôbec neni
  • největší průseer čekám v DLC, ty opravdu dobré DLC tu nemají ani recenze, takže těžko něco volit...
    • dlc ma taky vlastni kategorii? na tech anketach se kritizuje kde co, ale ze se tim legitimizujou loupezivy praktiky jako remastery a dlc, to nikomu uz ani nevadi *6*
  • Já to říkal v čtenářském Top článku, že prostě nej soundtrack od Austina Wintoryho k AC S :D a Redakce se mnou souhlasí! I am so happy! *14*
  • N0isy
    Hudební sluch redakce = 0 *15*
    • ty jsi psal co jsi o Bloodborne, ale Bloodborne se vytáhl až v DLC a navíc to pořád nestačí na https://www.youtube.com/watch?v=AB6sOhQan9Y a to bych mohl postnout většinu z Dark Souls a bylo by to lepší. To samé můžu udělat u MGSV se čtverkou či trojkou.
    • Veskoslav
      Však počkej. Online hru musí zákonitě vyhrát LoL *1*
  • Osobně správná volba a víte proč? Witcher 3 a Ori je kýč. MGS V je stín oproti předchozím dílům. Bloodborne je taktéž stín oproti Dark Souls. Takže redakce zvolila dobře :) A klidně se z toho poserte....
    • jen víc takových kýčů prosím a budu spokojený hráč.
    • Veskoslav
      Dneska jsem doposlouchal ten slavný Syndicate....Kopírka AC II. A ty se klidně po*er z toho, že většina s redakci a jejich hipsterským výběrem nesouhlasí. Hlavně si to pak nezapoměň kliknout, aby jsi se necítil meněceně, napsat to pod 20 dalšími nicky, aby to budilo dojem, že nejsi v tom sám a nakonec to završ tím, že na jednu stránku napíšeš 50 dalších příspěvků o tom, jak je Zaklínač 3 brak, odpad a kdo ví co ještě.
      • proč bych si měl jako klikat? Jakákoliv tvá reakce na mou osobu mi zaručí dost plusek. Jinak Zaklínač se dost svérázně pohybuje na hraně kýče, braku a to jak příběhově, tak stylisticky, tak hudebně. To snad musí vidět každý...
        • wenceslaus
          Jako všechny hry.
          • opravdu? Journey např? Srovnal bys to ze Zaklínačem? Dal bys to na stejnou úroveň kýče a braku?
            • wenceslaus
              Jasně... "A ty nevíš miliónkrát nic!" *7*
            • v tom případě absolutně nevíš!
            • wenceslaus
              Bez mrknutí oka.
        • Veskoslav
          Ano, nevidí to 90% herní obce, ale 10% jako ty o tom budou mlet pořád dokola....Kdyby nebyl Zaklínač 3, tak lidé jako ty si ho vymyslí...
          • 90% jsou masy bez vkusu, co volí Babiše, poslouchají Abbu, pijí pivo z plastu, jezdí oktávkou a chodí do města s tesco taškou. Tím se jako chceš řídit? Nenech se vysmát...
            • Jde to i v míru a pokoji bratře. Jako že nesnáším Abbu= jsem hipster? Ale jdi chlape...
            • Veskoslav
              Nevidím jediný důvod proč na trolího hipstera jako ty reagovat jinak.
            • tvůj problém je, umíš reagovat jen jako kanálník, proto tě nemůžu brát v potaz jako člověka na úrovni. Raději si běž pustit http://www.csfd.cz/film/233930-mamma-mia/komentare/
            • Veskoslav
              Ty každým příspěvkem dokazuješ, že jsi vážně hodně jednoduchý člověk, už jenom srovnání provinčního disko šaška a Abby vypovídá, že to zrovna nebude s tebou v pořádku.
            • reaguješ velice zvláštně a nedává to smysl :) Ale jinak na Abbě a Michalu Davidovi je špatné úplně vše...

              Jinak znáš ten o potrefené huse? S tím Tescem jsi to vážně zabil. *1*
            • Veskoslav
              Evidentně jsi deb*l. Na to nic jiného nejde napsat. Mimochodem co je špatného na Abbě, chápu, že jsi nejspíš nějaký hipster, co zrovna zkouší dietu z hoven, nosí ekologický motýlek vyrobený z mrtvoly kamaráda, kdy zbytek kompostuje na zahradě. Ale myslel jsem si, že tupci jako ty už vymřeli. Mimochodem v Polsku volí Babiše? A jen na okraj, v Tesco nakupuji jenom proto, že mám rád samoobslušné pokladny, takový dětský sen být pokladním, protože jsem si myslel, že ty peníze si pak člověk bere. Ale dál ze sebe dělej debila, jenom to ukazuje, co za hlupáky jsou největší kritici W3.
  • Heylelelelele lele lele lele, kdo nezná tento skvost, jako by nežil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit