Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co takhle Sunless Sea?
  • Dokud CDP nebude mít cit, kdy vložit svoje hudební podkreslení do hry, je naprosté scestné se bavit i o nominaci. Spíše by si zasloužili nakopat do kulí za to, co předvedli...
    • wenceslaus
      Za souboje, dovedbosti a zkrátka za všechny herní mechanismy ano. Za hudbu a příběh rozhodně ne. Ano, spolu s grafikou je ten soundtrack kýč... ale ve hře funguje výborně.
    • Witcher 3 musí být skutečně vyjímečná hra, když vám leží takto dlouho a silně v žaludku. Pravděpodobně ješté lepší, než jsme si mysleli.
  • Fordzy
    Redakční názor samozřejmě akceptuji a chápu, že je to subjektivní výběr.Ale alespon nezmínit Zaklínače 3 je hřích. *7*
    Dokonce mi přijde redakční výběr dosti hipsterský.
  • Stejne WoW soundtrack je neprekonanej dodnes
  • respektuji názor redakce, za mě je však vítěz jen jeden

    https://www.youtube.com/watch?v=viM0-3PXef0
    • Draken69CZ
      Nevím jak ve hře, ale takhle samotné mě to přijde jak banda vydláků v talentu.
      • Vidle jsou s měkkým "i", leda že bys chtěl říct "vy jeden dláku".

        Do hry to sedne dokonale, ale i takto samostatně ty vokály krásně šlapou jak hodinky.
  • tak trochu jsem doufal, že v nominacích uvidím Life is Strange. jdu brečet do kouta. *13*
  • Mohl by mi někdo z redakce vysvětlit, proč tam není soundtrack z Witchera 3?
    • tak tohle už je vrchol *7* Co tak prvně dostudovat aspoň základku a pak pokládat dotazy...
      • Jj toho se drž
    • Asi preto ze ho vacsina redakcie nepovazuje za najlepsi
    • protože soundtrack z Witchera 3 je hrozný kýč?
      • wenceslaus
        A proto je tam Fallout 4...
    • sleepless
      Protože se nám zkrátka víc líbily soundtracky uvedené v článku.
      • N0isy
        Jestli někdo nedokáže ocenit soundtrack v Bloodborne, kde je hudba naprosto epická a dává všemu drsnou a temnou atmosféru či fantastické vokály a ambientní tóny při dobrodružství v Zaklínači a radši vybral hudbu ze Sunsetu, kde je song snad jen jeden a zní jako každá druhá písnička z internetového rádia, tak nemá vůbec právo podobné "ankety" vytvářet. Tím myslím celou redakci. Tohle vypadá spíše jako parodie, kde jste se snažili být hrozně "cool" a hipsterští, že jste vybrali něco, co nikdo jiný nezná. Chápu, líbí se vám něco jiného, ale tímto jste si v podstatě předem zkazili i další "Best of", které už nikdo nemůže brát vážně. *16*
        • a ne každá epická hudba má něco navíc, čím by si zasloužila nominaci či výhru. bloodborne jsem si naposlouchal a samozřejmě je to skvělé, ale ničím nevybočuje, neinovuje, jen je to jen další epický spektákl. a právě u syndicate bych čekal něco podobného. tradiční generická hudba akčního rázu. ale autor šel jinudy, změnil stereotyp a připravil velmi barvitý a nápaditý soundtrack.
      • Alespoň už víme kdo je tím cenzorem *3*
        • Každý by měl být sám sobě autocenzorem, taková je doba
        • sleepless
          Moderování diskusí mají na starosti kolegové ze supportu...
  • Já bych dal Zaklínače 3, ale samozřejmě chápu, že "slovanské etno" se každému nemusí líbit. Tahle kategorie je hodně subjektivní - musela by se předem stanovit nějaká pravidla, co je "nejlepší" soundtrack. Někdo dává, co se mu nejvíc líbí, někdo něco, co ho něčím zaujalo, jiný svůj oblíbený žánr atd.
    • "Tahle kategorie je hodně subjektivní" - kazda kategoria je velmi subjektivna. O tom tieto ankety su.
  • GlaDOS
    Pro mě je soundtrack roku jednoznačně Everybody’s Gone to the Rapture a to jsem hru ani nehrál. Alespoň do nominací bych ho hodil místo Falloutu 4. Ale jak se říká, proti gustu...
  • Ze zdejších diskuzí mám pocit, že děcka by byla šťastná jen v případě, že by všechny ankety vyhrál Zaklínač...
    • Myslet si, že člověk s jiným názorem je dítě je přinejmenším dětinské.
      • v tom případě by ti "dospělí" hráči Zaklínače měli respektovat volbu redakce a přestat tady dělat ze sebe plačky...
        • Veskoslav
          Držet hubu a krok. Jo komouš jak vyšitý a jenom redakční názor je ten nejlepší:)
          • Veskoslav
            Lepší jsou výkřiky o plačkách a děckách, což?:)
            • wenceslaus
              Šakale ty jsi hrozná histerka. Co na tom že tak reakce rohodla "a hotovo". Tohle je diskuze a tak tu lidi prostě píšou svůj názor (na ten výběr). To není o tom tím něco dokázat, jak si zjevně myslíš.
            • Pan Poláček by prozíravě měl zvolit jinou hru roku než Zaklínač, to bude rekordní návštěva a ty slzy...
            • Veskoslav
              Prostě většině tam chybí Ori, Bloodborne či Zaklínač 3. A když mluvím o většině, tak je to 90% příspěvků v diskuzi. Takže jo, 10% je "spokojeno" a 90% není a chybí jim v nominaci hra. To s nějakou plačkou či dítětem nemá nic společného. Obzvlášť při tomto seznamu her, co je v "nominaci".

              A Off-Peak ani oficiálně nevyšla. Kolik to mohlo hrát lidí? 5000? Možná a to ještě nadhodnocuji podle toho, jaký je "zájem" na Steam Greenlight o tuhle hru.
            • myslím, že si pleteš dojmy a pojmy, já jen shrnuji fakta ze zdejší diskuze. Dobře, ještě jsem zapomněl na dvě plačky s Bloodborne. Jinak nejvíce plaček je z řad Zaklínače, tak trošku stará známá věc...
          • nikde nepíší, že je redakční výběr je ten jediný správný, prostě to tak zvolili a hotovo! Nějaké plačky se Zaklínačem nic nezmůžou. Sry ale je to tak. Výkřiky ala Midnight jsou pak úplně infantilní...
    • Veskoslav
      A nebo proto, že má dobrý soundtrack? Že v tom výběru chybí docela dost Bloodborne, Ori, SC II atd.? Jako sorry, ale tady mi to prostě přijde, že redakce se chtěla za každou cenu nějak odlišit a vybírala z toho, co skoro nikdo nehrál (Sunset nebo Off-Peak, který jsem vypnul po 20 minutách, protože autoři evidentně jeli na něčem silnějším než energetický nápoj).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit