Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pethulla
    Já vždycky když jsem viděl videa nebo četl recenze na AC, tak jsem jenom vrtěl hlavou, co to zase vymysleli. Hloupý boj, "nenápadný" hlavní hrdina, běhání po střechách a následné skoky do sena, no zkrátka jedna pitomost za druhou.
    No, a pak se mi zčistajasna do rukou dostala verze AC3. A přestože ( nebo právě proto, co jsem si o téhle sérii myslel) jsem k tomu přistupoval s velkým despektem, tak musím říct, že mě to až neskutečně chytlo. Souboje najednou nebyly pitomé, ale zábavné, běhání po střechách osvěžující a skoky do sena? Dobrá skrýš se přece vždycky hodí.
    Zkrátka a jednoduše to pro mně, jako hráče Assassinem dosud nepolíbeného, byl příjemný šok. Pro mně je tedy AC3 jednoznačně překvapením roku.
  • Přiznejte se redaktoři games.cz, že vy jste si najali člověka, který vám vymýšlí kategorie "best of 2012". *15*
  • rhaegar
    Největší zklamaní - pro mě jednoznačně Dishonored. Strašně sterilní a plochá hra, která krásně zapadá do dnešního mainstreamu. Největší překvapení - no popravdě moc jich nebylo,ale DLC k Trine 2 bylo lepší než samotná dvojka... tak asi Trine 2 : Goblin Menace
    • Áááá, Dishonored.

      To je podle mě typický příklad hry, která je dobrá v rámci doby, kdy vyšla. Při porovnání s hrami, jejichž odkaz má nést, působí jen jako jejich slabý stín.

      Takže jo, docela sedí na definici "zklamání". Ale zklámáni roku bych jí nedal.
      • rancor1223
        Já bych snad ještě dodal, že Dishonored je tak oslavovaná protože nemá konkurenci. A jak víme, konkurence je důležitá. Každopádně, já už od začátku v nějaké božské zjevení nevěřil, takže mě také nezklamala. Dobrá hra. Nikoli božské dílo.
  • Už je to fakt trapný to je zbytečnej hate ne objektivní názor.... já než kliknul na článek tak už jsem tušil že učitě tam pánové z games narvou ACIII.... Mě se ta hra prostě líbila zas to bylo něco jinýho...
    • - Špatný ovládání (na PC, nevím jak ostatní, ale já si za celou hru nebyl jistej v pohybu a velmi často se mi stávalo že postava udělala něco jinýho než co jsem předpokládal).
      - TRAGICKÝ menu (a tím myslím opravdu totálně, takhle debilní menu má jenom série AC).
      - Naprosto hloupá hratelnost (člověk se nemůže ve město pohnout, aniž by po něm nešlo stopadesát hlídek. ps. tohle nemá nic společnýho s obtážností, to je prostě fail AI).

      Pokud seš fanoušek tý série, tak to nikdy nemůžeš hodnotit nezaujatě.
      • Caincz
        Jsem velký fanoušek série a souhlasím s tebou. Nemá cenu to okecávat, pro ilustraci postačí, že jsem dal cca 1700 za Join or Die edici hned první den co to vyšlo a ještě jsem to NEDOHRÁL.
  • Ale když to vezmu jinak, tak AC III zase až tak špatný nebyl...Každá hra má své chyby a já taky čekal od nového Assassina mnohem více... I přesto jsem hru dohrál a proti příběhu jsem nic neměl. Náhodou se mi zdál lepší než v jiných hrách... Nejvíc mě na AC III uchvátily námořní bitvy a také zároveň jsem se vždycky těšil na nějakou tu menší válku na zemi. Zklamání to je, ale nějak velké to ne. AC III to odpustím, protože to byl poslední díl tak nechci být takový kritik *3* .
    • Tak Desmond přece zemřel a někde to i říkali pokud se nemýlím *4*
      • z ubisoftu hovorili o tom že desmond bude len v AC:3 čiže potom bude iná postava = AC:4
    • Nikdo nikdy netvrdil, že je to poslední díl, příteli :-)
  • Vážně? AC III jako zklamání roku? Já vážně nechápu co se vám na té hře tak nelíbí. Píšete že je tam na denním pořádku masakr. Ale ve hře bylo hodně momentů kdy šla mise vyřešit bez většího masakru, stejně jako v předchozích dílech. Pro mě je to druhý nejlepší díl série. Hned po dvojce. Když to srovnáte třeba s Revelations, které jsem dohrál jenom kvůli příběhu a pak jsem tu hru zapnul jenom párkrát, tak třetí díl jsem hrál i několik hodin po dohrání příběhu. Je tam veliký svět s velkým množstvím vedlejších aktivit. Tohle je obrovské plus u každé hry. Jediné, co mě na AC III zamrzelo, byl konec. Jinak to pro mě byla jedna z nejlepších her tohoto roku.. (1. Mass Effect 3 , 2. Assassin's Creed 3 , 3. Far Cry 3)
  • Zklámaní bych dal Diablo 3 a Mass Effect 3. Diablo 3 je v porovnání s Diablem 2 jako 1000 ku 1. Nemá to cenu díl rozvádět, však víte...

    No, i když Mass Effect 3 je spíš ostuda roku. Prachobyčejná tuctová TPS, která si hraje na RPG pomocí kecacího systému s kartónovými dialogy a k tomu konec, kterej totálně poplive všechno, co si Bioware vybudovali. A jako bonus potom Bioware, EA a jejich ocásci IGN a Kotaku urážejí a zesměšňují hráče pindama a článkama o entitlementu.

    Jako TPS se ME3 nehraje špatně a fandy potěší, že tam jsou jejich oblíbené postavy... ale to je tak vše... hype byl až do nebes, ale realita je fakt ostuda. Připočtem si k tomu SWtOR a vyjde nám, že snad jen fakt ti nejbláhovější a nejnaivnější fandové Bioware se těší na Dragon Age 3.

    A vůbec, proč se držet zpátky, dávám studio Bioware jako ostudu desetiletí. Jací dobří byli. A jací jsou teď? Dělali RPG... teď dělají kecací TPS a mlátičky a potom dělaj machry na hráče... fandům Bioware nezbývá než sedět v koutě a šeptem donekonečna opakovat, že všechno je to chyba EA.
    • " hype byl až do nebes" To je pravda to isté platí na koniec ME3 len opačne.. "Jako TPS se ME3 nehraje špatně a fandy potěší, že tam jsou jejich oblíbené postavy... ale to je tak vše..." Aj keď nie každý myslí že ME3 mal zlý koniec ... (keby to urobily inak bolo by to horšie podla mňa) ďakujem za mínuská .. :)
      • Tak to, že se subjektivním názorem každý nesouhlasí je snad jasná věc. Je fakt, že konec Mass Effectu 3 byl hypovanej až do pekla a to mohlo nějaký lidi ovlivnit.

        Ale ně osobně namých hlavně ten kolotoč, co se roztočil po různých stránkách, hlavně jmenovaných IGN a Kotaku.

        - J-kun@Obvious
      • no ja by som dal ME3 ako prekvapenie (aj keď nie prekvapenie roka :D:D) s tím koncom ale určite nie ako sklamanie roka skôr by som dal ako najviac hate-ovaná hra na internete :D
    • Zrovna D2 taky nebylo ve své době chválený tytul..
      • Také pravda. Ale patche pomohly.

        Možná dělám až moc chytrého, ale předpovídám, že to se u Diabla 3 nezopakuje.
  • Gordar
    Sem rád že to schytalo AC3, tahle série mi není vůbec sympatická. Jinak s WD souhlas, hra jejíž hratelnost je ořezaná na minimum a přesto se skvěle hraje.
  • omg ved vyhlaste uz hru roku konecne :D
  • To games se uplně posralo nebo co ??!! Prej AC 3 zklamání roku 2012 *1* ty vole tohle muže vymyslet jen opravdu kkt. AC 3 byla parádní a promakaná hra *4*. Řekl bych že tu bylo plno jiných zklamání. *4*
    • Hahahahahaha, parádní a promakaná? Je to dort pejska a kočičky. Assasson's Creed takovýbylo už od AC2. A v Reveletions už to bylo sakra cítit.

      Je jasně vidět, že ve plachtě série Assassin's Creed jsou trhliny. A Ubisoft by je měl sakra rachle zalátat pro další díl-
    • Ty si ale hlúpa ovečka *4*
    • walltar
      Já bych s nima i souhlasil ...

      Od té hry se čekalo mnohem víc a očekávání nejenom nesplnili, ale šli zase dál od "assassins" creed do "Call of dutys" creed
    • Neznamena ze ked ma nieco dobru grafiku, fyziku a vyslo 6 trailerov a 5 vyvojarskych dennickov tak je to aj dobra hra... Ked porovnam predosle diely AC s 3. dielom tak je to vazne sklamanie (roka)
      btw. ake sklamanie roka by si dal ty?
      • Já zklamání roka bych dal Mass effect 3 nebo Diablo 3. *3*
      • shmeck
        I pro mě je AC3 krok zpátky oproti předchozím dílům... Když si vzpomenu, jak jsem v Brotherhoodu prolízal Koloseum a podzemí Říma - to byl aspoň zážitek... A s kterou věcí v AC 3 to mám porovnat? S házením čaje do vody? LOL
    • thanes
      Redakce vyjádřila svůj názor, okamžitě ukamenovat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit