Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A další pohádka o tom, jak je redakce Games lynčována za to, že se její vkus neshoduje s vkusem většinového hráče a měli tu drzost, že udělali žebříček podle vlastního názoru a ne takový aby se zavděčili křiklounům a všeobecným očekáváním. Laskavě dop*dele pochopte, že oni to prostě vidí takhle, vy zas jinak a ani jeden názor není správný, ale ani špatný.
    • To je samozrejme nesmysl, ze nazory nejsou spravne nebo spatne. Spatne jsou ty, ktere si lide nedokazou odargumentovat, dobre nazory jsou ty, ktere lide dokazi podporit rozumnymi argumenty. Tim, ze redakce do vyberu nezaradila urcite hry si sama nabehla a kritika je opravnena.
      • Některé záležitosti jsou spíš otázkou vkusu, ne věcných argumentů. Do jisté míry můžeš svůj názor argumentací obhájit, ale přece nemůžeš někomu říct "Je špatně že se ti tohle líbí, protože mně se líbí tohle". A že lidé co sestavovali tyhle žebříčky mají jiný pohled než většina hráčů v diskuzi? To jim přece nemůžeš vyčítat, neřeknu kdyby to prohlašovali za nějakou objektivní pravdu, ale když uváděj, že se jedná o jejich výběr, podle jejich preferencí a kritérií, tak s tim nemam nejmenší problém, i kdyby ten žebříček byl totálně mimo muj vkus
  • Jo a tento rok mi přídej, že jste se na Best of--- vyflákli..... Absence NĚKOLIKA titulů v akčních, naopak Hotline Miami, které je snad všude ( ano určitě je to dobrá hra, ale to trošku přeháníte)....

    Jo a Most Wanted je sand o dost více zklamaním než AC 3...
    • PanVejce
      NFS je zklamáním každý rok.
      • No to není. To by totiž znamenalo, že někdo každý rok znovu a opět očekává od NFS kvalitu, a tomu já nevěřím.
  • Achh AC 3 jsem hrál, hrál jsem i předešlé díly a problém jsem neviděl... ano AI mohla být chytřejší (i tak jsem párkrát umřel) a lov mě vůbec nebavil + u truhly nestíhali rychlost myšky, proto jsem si ji musel snížit. Ale to je za mě z mínusů vše. Zato mlýny nebyly špatné, bitvy na lodích mě velmi bavily, objevování, a asi desítky úkolů jako - okradni, ochraň, zabij, dojdi, předej- ty mě tky bavili. Příběh, až na Conora, který nemá šarm jako Ezio ani Altair, byl velmi dobrý a ani tutoriál mi nevadil, ba dokonce se mi LÍBIL. *1*

    Diablo, MoH, tohle jsou propadáky...
  • Pro mě Crusader Kings II nebylo překvapením. Už jsem si totiž tak nějak zvykl na to, že z Paradoxu občas lezou nepochopitelně dobré věci.
  • chci se zeptat jak to je s tim flashdiskem co jste slibovali zdarma pri te registraci do 31.12.2012 , je to fakt nebo to byla jen fraska protoze pri kazde registraci k vam priputovalo 200kč ? :)
    • rancor1223
      Po 158. Flashdisky se mají rozesílat v průběhu ledna, toť 1.1.-31.1. Takže do konce ledna zbývají ještě dva týdny.
      Aby jste se všichni nep*srali, že dostanete něco zadarmo...
      • Mě už přijdě, že si znás podobné příspěvky dělaj srandu...
  • Nevim no, asi jsem divnej ale Syndicate me bavil a dost jsem si ho uzil ...
  • Podle mě jste podplacený od EA protože zklamání roku je jejich několik her a žádná tu není uvedena(Mass effect 3,dlc pro BF3,atd).A píšete sra.ky o Ubisoft hrách,AC3 není zklamání.
    • Radioaktivni_surikata
      To jo, jsou podplacený EA a Ubisoft shazují. A proto vyhrálo kategorii stříleček Far Cry 3 :D Hra, co lovem zvěre strááášně vykrádá AC. Hlavně, že je to funkce až třetího dílu a na obou hrách se pracovalo několik let...

      Že se nebudou výsledky lidem líbit bylo jasný. To nikdy. Ale kdybyste u toho nadávání aspoň přemýšleli.

      Podle mě je zase nuda ceĺá AC série, na jedno brdo. DLC k BF jsou náhodou fajn, skoro lepší, než původní hra. Většina dlc map je zajímavějších než ty vanilla a navíc módy jako Gunmaster nebo Scavenger celkem oživují gameplay. Ta hra má problémy úplně jinde, především nejhorší síťovej kód co jsem kdy viděl a bugy, který se nikdo neráčí opravovat...
      • Prej dlc jsou fajn ? HAHAHAHAHAHAHA-FANBOY detected.Gunmaster je gungame idiote.
    • Já to třeba vidim stejně, Mass Effect 3 byla dobrá hra, ale AC3 fail. Hold každej na to má jinej názor, skus se stim smířit. *4*

      BTW- Stima DLC na BF3 máš ale pravdu -.-
  • MickTheMage
    Ja vam s tym AC3 neviem. Ma svoje muchy a asi je najzabugovanejsou hrou serie (co si pamatam), ale v konecnom dosledku hra navonok posobi celkom solidne a dobre. Su tu iste veci, ktore jej podkopavaju kolena (spomenute su v clanku), ale imho nie su tolko zavazne, aby dokazali uplne zabit celu hru.

    To taky Mass Effect 3...ten by zasluzil nejaku negativnu cenu urcite. Hned v zavese Syndicate. Diablo 3 by tiez mohlo schytat negativnu cenu, akurat to pre mna nebolo ziadne sklamanie, kedze som to cakal (z priemernej serie, dobru hru nevykresas ;)) ).

    A co sa tyka prijemneho prekvapka - pre mna je to tento rok jednoznacne Dragons Dogma (a ta uz jednu cenu od vas dostala - a zasluzene). Ja som vlastne do poslednej chvile o tu hru nemal zaujem. Ziaden. Trailery ma nepresvedcili vobec, ale nakoneic som neodolal a skusil aspon demo. Bol som tak zahakovany, ze som okamzite objednaval (a to sa mi este nikdy nestalo). A nelutujem. Vyborna vec.
    • Viktor_H
      Rozdíl mezi AC3, Syndicate na jedné straně a ME3 na straně druhé je v "uchopitelnosti". Zatímco body kritizované u prvních dvou jsou jaksi "objektivní", resp. dobře odůvodnitelné (gameplay, deisgn prostředí atd.), u ME3 se kritika týká konce, resp. příběhové části, což se prostě uchopuje těžko a už vůbec nemůže být řeč o nějaké prokazatelnosti. Je to otázka vkusu, prostě se líbí, nebo nelíbí, ani jedno ze stanovisek však nelze pořádně obhájit (ve smyslu prokázat, že je to a to očividně špatně/dobře). Na každý argument je tu protiargument, přirozeně, jelikož ten konec je takto vystavěn schválně...
    • tak to zklamání bude spíš o tom, že všichni čekali megasuperduper hru, která je vystřelí ze sandálů a dostali "jenom" dobrou hru, která ale neni ani nejlepší v sérii, jak by se od epickýho závěru čekalo. U mě to tak teda rozhodně je, u žádný hry jsem letos neměl takovej rozdíl mezi očekáváním a výsledkem.
    • hmm člověk od člověka, považuju se za fanouška série AC, protože jsem jako blázen hrál všechny díly včetně toho na DS a faktem je, že AC3 je první, který nebudu hrát vícekrát než jednou
  • Mno nevím, ale zklamání AC3? Vždyť jsou venku horší hry, které pohořeli. Inu jde taky o tom, kdo čeká od dané hry. AC 3 jsem rozjel v pohodě a bez sekání na svém noťasu.
    Tady jinak mám výtku k jednomu expertu přes lodě, který asi vůbec neví, že tamní lodě té doby neměli ještě motory a nemohli plout 70 km/h *1*

    Jinak pro mě zklamání roku je jednoznačně WAR Z.
    • Doporučuju zkusit hru "Go to School and Learn Grammar". Je freeware.
  • smejki
    Zklamání: Insanely Twisted Shadow Planet
    Překvapení: DayZ, Dear Esther, Legend of Grimrock
    Překvapení 2: že mám čuch na ptákoviny, až mě to překvapuje (snad jediný omyl by mohl být Far Cry 3)
    • Dear Esther jako překvapení. To mě zajímá. Co jsi čekal a co byla realita?

      - J-kun@UnexpectedExpectations
      • smejki
        Čekal jsem hru, dostal jsem Dear Esther
        • No jo, simulátor chození a poslouchání šepotu. Ale dneska jsou tydle "zážitky" místo herního gameplaye v módě.

          Budiž. Pokud se tě to dotklo na duši, tak to asi je překvapení.

          - J-kun@SoBeIt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit