Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medal of honor nic? nebo to bylo takovy zklamani, ze na nej vsichni zapomneli?
    • smejki
      ne, protože všichni tušili, že to bude <>sračka. Zklamání se vyznačuje (negativním) rozporem mezi očekáváním a výsledkem.
    • Warfighter se dal hrát. Já ho dohrál a byl jsem celkem jakž takž spokojen, protože nejsem zase tak náročný *4* . Bohužel to nebylo nic nového ani nic uchvatného... 5/10 se rovná normální hra, takže podle mě to ušlo no...
    • To byl spíš propadák než zklamání. *4*
    • Spis od toho nikdo nic neocekaval, takze se zklamani nekonalo :)
  • Moc sice strategie nehraju, takže můj dojem asi nemá takovou váhu, ale Crusader Kings 2 je pro mě nejlepší strategie, kterou jsem kdy hrál. V té hře skutečně si připadám, jako bych byl středověkým králem se vším všudy. Myslím si, že svým způsobem je to trošku víc realistické než Europa Universalis a to proto, protože hrajete jednu osobu a ne jako celý národ, kde řídíte všechno. Prostě máte ty pravomoce co má král tzn. jeden člověk a tohle posiluje ten zážitek ještě o kus dál.
    • No ono je to jednoznačně realističtější než EU2 a EU3 (jedničku jsem nehrál). CK2 je naprosto parádní záležitost, které se jen velmi obtížně hledá konkurent. Jde ale o hodně komplexní hru a není to tedy pro každého.
  • Veskoslav
    Pro mě osobně:

    Původně jsem chtěl dát Diablo III. Diablo III sice zcela nenaplnilo očekávání, ale i tak jsem pár desítek hodin strávil, bavilo mě to, líbilo se mi to nakonec. Sice to není zcela to, co jsem čekal, ale zklamání roku pro mě ne. Pak přišel na řadu ME 3 kvůli konci. Ale to jsem si řekl, že je to nesmysl. Hru jako takovou totiž považuji za nejlepší z celé série, co se příběhu a zpracování týče. Tudíž to jsem taky vyřadil. Pak jsem se vrhnul na AC III. Hře jako takové jsem dal šanci, má i své světlé stránky, není špatná, ale je průměrná, navíc nesnáším hlavního hrdinu. Zklamání? Taky ne. Sice rozporuplné pocity, ale zklamání ne. GoT sice je hrozná hra, se skvělou knižní či seriálovou předlohou nemá kromě názvu snad nic společného a herně taky žádný zázrak, zklamání bylo, ale to největší mělo teprve přijít. Nakonec jsem vybral favorita a to The WarZ. Jelikož mód DayZ hraji skoro od začátku, vkládal jsem naděje do dalšího projektu na podobném principu, první informace sem přímo hltal. Žel bohu katastrofální zpracování a vše okolo něj z tého s prominutím sraččky dělají jasného vítěze v kategorii Zklamání roku.


    A překvapení roku? Hotline skutečně ne, ten mě přestal bavit po cca 5 hodinách, The walking dead mě příjemně překvapil a měl jsem ho za mírného favorita. Nakonec mu pro mě osobně vyfouknul rybník skvlý Dishonored, který mě překvapil a zařadil se do sbírky skvělých her mé poličky:)
    • No vidis a ja treba v D3 i vydelal par set euro v AH, takze u me dobry *16* *16* *16*
  • Redakcia Gamesu dokáze vzdy prekvapit... je dobre sem prist a vzdy sa dobre zasmiat nad tou neuveritelnou naivitou ze im tie bludy niekto bude žrat... suhlasim že AC3 nebola hra roka ale rozhodne to nebolo sklamanie roka... musim sa priklonit ku komentárom nižšie - a čo Diablo?????!!!!! hra na ktoru sa čakalo roky, očakávania totálne niekde v oblakoch a konečný vysledok? moze konkurovat akurat tak Dungeon Hunterovi od Gameloftu... nemám slov... dalej prekvapenie roka - čiastočne suhlasim ale myslim si, že tento titul si zasluzi skor Sleeping Dogs a to z dovodu že hra bola ešte pred vydaním zatracovaná a nakoniec? slušný dospelý thriller. Walking Dead malo od začiatku svoje ambicie o ktorých nepochyboval nikto ešte pred vydaním takže fakt nerozumiem ako vyhodnocujete vaše kategorie... je to k zamysleniu...

    PS: dodám, že najvadšia ostuda je to, že Diablo 3 nieje ani v nominácia... s tým chodte fakt do pr*ele...
    • Néééééééé můj milovaný Ašašínš Kreeed či! Proč né ňáká jiná gejm, treba to ošklivé ďáblo.... s tím di fakt do perdele.
      • Jazz
        A ty jdi do pýče k0k0t€.
    • Vrook
      O WD že před vydáním nikdo nepochyboval a Sleeping Dogs že bylo předčasně zatracovaný? *7*
  • Preed
    No pre mna je najvacsie sklamanie roku Amalur,vyberam(a kupujem) si hry,ktore viem,ze ma budu bavit a s tym Amalurom som to teda prestrelil.Mierne sklamanie bolo Dishonored,urcite je to vyborna hra ale imho nedostal hypu ktory ho predchadzal.Prijemne ma prekvapil Mass Effect(aj napriek koncu) najlepsi diel serie a vyborna hra,celkom prijemne ma prekvapil aj AC3,asi mame s redakciou iny nazor na to kam by tato seria mala ist,ocividne,ale nie som nejaky extra fanusik takze stale to bola pre mna len dobra hra ale teda najviac ma asi prekvapil Dark Souls (aj napriek tomu,ze som vedel,ze to bola najlepsia hra/rpg(??)podla games za minuly rok),takych hier fakt nie je vela.
    • suhlasím s názorom na AC3 myslim si že redakcia hodnoti asi podla názoru jednotlivca a to pri ročnom hodnotení nemá miesto.
  • MidnighT91
    No tááák, vážně? Assassins creed III je zklamání roku proč? nejdřív mi vadilo období ve kterém se to odehrává ale dopadlo to tak že už ho dohrávám podruhé, nevidím v něm totiž žádný rozdíl oproti dvojce, která od vás dostala 10/10... Navíc zakončení trilogie je mnohem důstojnější a lepší než, vy víte co...

    To Game of Thrones jsem nevydržel hrát dýl jak hodinu. Assassins Creed III si zalouží 8/10 protože má svoje mouchy ale označit ho za zklamání roku fakt není hezký... Edit: Absolutně zprasené Diablo 3 kterým Blizzard zničil sny miliónů fanoušků se ve zklamání neumístilo proč??? Stejně tak Hitman kterej je asi tak 800x linárnější než AC a u něj navíc celá série stavěla na nelineárním průchodu...

    A ještě jeden edit protože to prostě musím napsat... Baldur's Gate WTF ??? Redakce si letos asi udělala pořádně velkou zásobu lisohlávek, jinak se tenhle článek totiž nedá chápat...
    • jo souhlasim. Pro mě byl Baldurs Gate Enhaced Edition taky obrovský zklamání. Ty čurasové totiž do hry nepřidali téměř vůbec nic. Pořád jsem se těšil, na co novýho narazim a po zabití Sarevoka sem zjistil, že sem nenašel kromě 2 NPC a 2 novejch map Vůbec nic! chcípáci zajebaný, ještě teď se mi otvírá kudla v kapse, když si na to vzpomenu. Starej Baldurs Gate po stažení TUTU, guestů, NPC, itemů dával asi o 400% víc, než tahle recyklovaná sr*čka za 20 US
    • Leonidasss
      S Assassin's Creed 3 je to střela vedle. Holt když chceš hledat mouchy, tak je najdeš všude!
    • Viktor_H
      BG mám v topce a přesto musím ohledně EE souhlasit s redakcí. Pokud ti při hraní v hlavě neustále vyvstává otázka, za co jsi to těch 20 dolarů vlastně dal, kde je ona oproti originálu přidaná hodnota, je něco špatně. Dokonce bych se to nebál nazvat spíš obsáhlým patchem na původní hru... To je docela málo muziky vzhledem k tomu, co za hype kolem toho panovalo.
      • thanes
        To je právě ten problém, BG série je krásně hratelná i dnes, komunita vytvořila hromadu modů, který zážitek ještě zlepšují. Ještě nakrásno nastavili FPS cap na 30, a kvůli tomu (aspoň myslím) se postavy pohybují o něco pomaleji než v BGI (s TuTu).
    • thanes
      Ve článku se nemluví o Baldur's Gate jako takovém, ale pouze o jeho Enhanced edici, která byla poměrně hypovaná a nakonec se toho moc nezměnilo, popř. k horšímu, včetně nových bugů. 90% věcí (kromě nového obsahu), které EE obsahuje bylo možné do klasického BGI dostat pomocí modů a to nikterak složitě. Sám jsem EE koupil, nainstaloval, chvíli hrál a nakonec si nainstalovat klasickou verzi a podpořil ji mody, protože v EE nebyly ještě dostupné a hned zpočátku jsem narazil na několik bugů...
  • Chybí Diablo 3 ve zklamání roku.
    • Konkretneji bych to dal jako zklamani desetileti. Tolik hypu uplne pro nic. Jedina vec, ktera v te hre byla senzacni je combat system, ten se povedl, ale kdyz je zbytek mechanik ve hre odpad, tak to tak s tim dopadne, do dnes neni ve hre PVP, mozna za rok dokonce uz budou duely (Soon™). Vyhodil jsem litr z okna kvuli tomu, protoze jsem Blizzardu veril, ze se po Cataclysmu polepsi, v zivote si uz od Blizzardu nekoupim hru day-one. Od Always-online-DRM afere prvnich par dnu, a neskutecnych lagu, po to, ze cela ekonomika je postavena na Real Money Auction Housu. Dnes uz hru krome mad grinderu, cinanu, a lidma co botujou nikdo nehraje.

      Naopak, prekvapeni pro me docela dost bylo Guild Wars 2. Moc jsem te hre neveril, po par dnech na doporuceni koupil, a cokoliv, krome endgame contentu ma lip vyreseny, nez WoW. Ve hre mam nahranych zatim jen kolem 70 hodin, ale co jsem zatim odehral jsem si opravdu dost uzil. Jediny, co me na hre zklamalo byla optimalizace, bez quad-core core i5 nebo i7 to proste plynule nepojede (45+ stable FPS for me), tak po vanocich s upgradem PC krome grafiky je to o neco lepsi, jeste novou grafiku, a bude to dokonaly. :)
  • A co Dishonored (jako překvapení samozřejmě) ;)
    • thanes
      Dishonored je u mě zařazeno spíše ve zklamáních roku, pravděpodobně by toto "ocenění" i vyhrálo. Je to super hra, o tom žádná, ale druhá půlka byla podle mého názoru dosti špatná, příběh mi přišel dosti předvídatelný, závěr snad ještě horší než v ME3 (pokud se bavíme o "správném" zakončení). Hlavně mi lezl krkem systém, kdy pro "dobrý" konec nemůžete přes stráže procházet krvavým způsobem - nevyužijete pak spoustu herních mechanik (hackování věží a bran, většinu spellů). Prostě to obrovskému hypu u mě nedostálo, i když spousta mechanik byla skvělých, vypíchnu hlavně pohyb po herních mapách, kde asi nemá u současných FPS konkurenci.
    • Tak tam ty očekávání byly vždycky dost vysoko, ne?
  • a zmršeneho hitmana ste kde zabudli ?
  • Musim se pridat, tez zklamani roku Diablo 3. Podridit celou hru aukci je WTF jako nikdy. Jednoznacne nejhorsi hra kterou jsem kdy koupil, a ze uz jsem se parkrat spalil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit