Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za me zklamani Mass Effect 3 a to ne kvuli konci (byt ten me take mrzi a to predevsim kvuli pribehu prvniho dilu, ktery je nejlepsi v serii a takove pokracovani a zakonceni si nezaslouzil), ale kvuli tomu, jak totalne znicili tu peclive vyvazenou hratelnost ze dvojky.

    Prekvapeni pak zadne velke nebylo. Darksiders 2 bylo spise mirnym zklamanim, Mark of the Ninja naplnil ma ocekavani a Borderlands 2 prineslo vysperkovanou jednicku. No, u B2 jsem preci jen byl docela prekvapen, jak hodne se jim jednicku podarilo vylepsit a jak obrovsky potencial koncept hry ma.

    Jine hry jsem bud nehral vubec nebo jen prilis kratce na to, abych je mohl oznacit zklamanim nebo prekvapenim.
  • Absolutně nechápu tak mocnou kritiku vůči AC 3. Ano, má své chyby a některé jsou občas až frustrující, ale zase má i klady. Boje se podobají datadisku Odhalení, příběh se mě osobně líbí, ale má své mouchy. Nadruhou stranu co jste čekali? Když se mění období, tak už nemůže být vše při starém. Opravdu si "cenu" zklamání roku nezaslouží.

    Navíc nikde jsem tu neviděl, ani v jedné kategorii Darksiders II, pokud ano vyveďte mě z omylu.

    Jsem váš stálý čtenář, ale podle mě jde kvalita níž a níž, s přibývajícím časem...
  • Takže ACIII asi není nejlepším dílem , kde s AC sérií vůbec začít co ? Čekám něco ve stylu open world Prince Perského ...
    • Taky sem před tím žádnýho assassina nehrál a koupil si trojku. Dohrál sem ho typuju tak do půlky a odložil, skoro sem u něj umíral nudou.
    • vubec s tim nezacinej je to blbost
    • Jo kámo, nedočkáš se. Narozdíl od série Prince od Persia (Sands of Time trilogie) nevyžaduje skákání a parkour v AC žádný skill ani načasování. Prostě držíš tlačítko a ono se to děje samo. A souboje jsou primitivní, protože jakmile se naučít Counter, tak prostě jen counteruješ a zapícháváš jednoho nepřítele za druhým.

      Začni prvním dílem.

      - J-kun@StabbyStabbyStab
  • risa2000
    Kde je Diablo 3? To mohlo soutěžit ve všech kategoriích - "překvapení", "zklamání" a "překvapení a zklamání".

    Jinak mám dojem, že to vyhlašování cen nějak oskarovatí. Nechcete se vrátit jen ke kategoriím: nejlepší hra, nehorší hra a překvapení?
  • smejki
    Tak musím po čerstvým dohrání dodat, že Spec Ops: The Line je taky betelné překvapení
  • Pinkamena
    Assasin si to zasloužil, ale myslím že větší zklamání byl 007 Legends, fuj.

    (EDIT)

    Já vím, zní to nesmyslně, 007 Legends? Ta FPS od Activision? Co si sakra očekával?


    No..jako velkej fanoušek Bonda...jsem samozřejmě na tuto hru čekal dost dlouho.

    Poté co jsem zjistil že ta hra nemá žádné, ale žádné nastavení grafiky (kromě rozlišení), a ovládaní myší je doopravdy bolest, ano pokazily myš ve FPS hře. Je to ho víc, opravdu víc. Ale nechci se kvůli této hře rozepisovat. Opravdu ne...
  • Robotron3
    Assassins Creed 3 že je zklamání roku? Pak je zklamání roku games.cz *2*. Ne ale bezesrandy. Přijde mi že se games.cz nějak výrazně horší. Nejen tohle ale spousta prapodivných názorů ať v novinkách, nebo recenzích...
    • Pinkamena
      Mě se nelíbil žádný Assasin, podle mě tato série byla lechčí a lechčí. Já docela měla rád jedničku, byla tam ta výzva která mi v jiných Assasinech chyběl, ale stejně tato série neni dělaná pro mě, když jsem jí hrál čekal jsem stealth akci jako Hitman, Thieft atd. Spletl jsem se strašně.
    • Nazor ma taku zvlastnu vlastnost ze kazdy ho ma iny...
      • Robotron3
        No a to je problém games.cz. Celé games stojí na tom, že všichni si piplají ty své subjektivní názory, kde i do novinek každý ten svůj "názor" na cokoli si musí napsat a mě už to pak nebaví, protože cokoli čtu na games.cz, tak si myslim uplně něco jiného, než se mi snaží podstrčit. Asi čas na změnu webu.
        • Pojď na zing.cz tam mají normální názory a "uživatele".Podle mě je zklamání roku games.cz.
          • Nič také ako normálny názor neexistuje... to rovno môžeš povedať že si normálny pretože si pravák pritom ľaváci sú rovnako hodnotný....
        • sleepless
          Tak tak, čas na změnu, pokud ti to nevyhovuje.
        • Čéče, tak to bys sis měl vytvořit vlastní forum, a jedinní uživatelé, kteří by tam byli, bys byl ty a spamboti, co by říkali jenom tvé názory, to by byla very good diskuze! *15*
          • Stačí když půjde na Reddit. Tam tě downvoutnou dolů do pekla, když nemáš pozitivní a nekritické názory.

            - J-kun@LeNarwhalBacon
        • Jestli k tomu, tak přistupuješ, tak ano, je čas na změnu webu...
  • Největší zklamání je kníže schlafenberg
    • Hlavne jak zpival ceskou hymnu. Narez! *2*
  • Amylee.Anderson
    No, z nominací na zklamání roku jsem hrála jenom ACIII. Nevim, jestli souhlasit nebo ne, protože redakci tak nějak zklamaly trochu jiné věci. Mě zklamalo naprosté odklonění od "assassinství". To lze sledovat i v dvojce, ale tam mi to přijde takové přirozené, je to kontrast mezi Altairem a Eziem. Jen Connor... to je naprosto černobílý panák, který o assassinech ví prdlačku a že by ho ten černoch naučil něco "vyjímečného" to se říct nedá. Assassina z něj dělá jenom ten hodně pofidérní obleček. Nechápu, jak mohl být Desmond assassin, protože Connor vychovávající svoje potomky v duchu assassinském mi přijde přirozený asi jako fialový hroch.
    No a ten konec nejspíš zkazili na úkor toho, aby si mohli udělat zadní vrátka.
    Na druhou stranu je však postava Haythama hodně dobrá, zvrat co se ho týká je hodně přakvapující a řešení vztahu otec-syn mě prostě dojal. Na hratelsnost si moc nestěžuji, protože pro mě je vždy nejvíc stěžejní příběh. Takže s redakcí souhlasím i nesouhlasím.
  • Nemůžu si pomoct, ale příjde mi, že Games.cz jsou snad podplacení. Takovou brutální zaujatost vůči třetímu assassinovi fakt nechápu...
    • smejki
      ano, podplatil je tvůrce Hotline Miami
    • ...

      - J-kun@GetReal
      • tak hlavně že si ty tři tečky podepíšeš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit