Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahovka na závadu není, na závadu jsou špatné herní mechaniky. I v tahovce lze využívat s výhodou malé rychlé jednotky.
    • Kdyby to bylo na konzoli, tak to ma velikost jednotek podle pixelu na televizi. *3*
  • Hmmm a nebyl Battletech čirou náhodou dávno před nějakým Mechwarriorem právě tahovka s japonskýma modelama ? Jeden by řekl , že na propracovaném deskovém zpracování nelze udělat bídnou počítačovou tahovku .... ale kupodivu se to právě podařilo .
    Bohužel ani ten jejich Shadowrun v Unity mi zrovna nesedl a připadal jsem si jako na horské dráze ... euforicky ale uvázanej ve vozíku , který sleduje jednu trať (bytˇ s odbočklami) . Co se dá zkousnout v RPG už neprochází v taktické tahovce a může se to tisíckrát tvářit jako dnešní XCOM standard , tak fakt že u Xcomu všichni zavřeli oči a tupě akceptovali nelogičnosti které přinesl , neznamená že je někdo na taková pravidla zvědavý i jinde :( ,
    Tuším , že Harebrained zapracují na optimalizaci i vyladění pravidel , ale v zázrak jsem ještě věřil snad před půl rokem , ne teď ..
    • Ono to ziadna biedna tahovka nie je a za 6/10 uz vobec nie. Je to vyborna tahovka. ktora prave neobsahuje ziadne absurdne pravidla ako XCOM, hlavne vo War of the Chosen, kde sa clovek pri roznych podivnych mechanizmoch, ktorym kralovalo odstrelovanie Lost proste musel chytat za hlavu.
      Battletech je po technickej stranke slaby, ale pri Harebrained je to stale pokrok v porovnani so Shadowrunami.
  • Když ubiram nebo přidávám Armor tak to bere prd z tonáže. Je to bug? Jsem čekal jeden Armor tuna a bere to 0.neco....

    Takto nejde oholit mech abych mu dal více zbraní. Tedy s tonáží jde manipulovat jen skrze zbraně :( aby to bylo znát
    • Ghost47
      Jedna tuna je 80 bodů pancíře, je to kvůli tomu, aby ho šlo líp rozdělovat (ostatně i v deskovce to bylo 32 bodů za tunu, tam se fungovalo v menších číslech, aby se to líp házelo na kostkách).
      Jinak na pancíř bývá k dispozici tak čtvrtina tonáže, ne každá konfigurace to samozřejmě využívá naplno.
    • Není to bug. Mam pocit, ze je to neco jako 200Arm/2tuny nebo tak.
  • pichpe

    Po vydání jsem u hry vydržel asi tři hodiny. Štval mě dlouhý loading a optimalizace také nebyla kdoví jaká. Teď po letech jsem hru objevil na Geforce Now a okamžitě jsem tomu propadl. Přeje mi že i s DLC přišel lepší balancing, i když většinou je opravdu nejlepší taktika z recenze a zatím jsem nenašel moc velké využití pro Call shot. Jinak je ale hra velmi zábavná, což je asi přesně to, co se od ní chce :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit