Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosímvás, nevíte někdo, jak si zprovoznit Back to Karkand? Mám ho v limitované edici, ale vůbec nevím, jak ho dostat do hry. Díky!
    • zatim si to nezprovoznis, pac to DICE jeste ani nevydali. Vyjde to az v prosinci. Pro limited zadarmo, pro ostatni za prachy.
      • aha, já myslel že limited to mají právě už teď a ostatní dostanou až za měsíc, byla o tom spousta článků... no, asi to tak je..
    • Pretože si ho ešte nedostal, ty dilino *7*
      • 1) nejsem dilina 2) tenhle příspěvek mi moc nápomocnej nebyl, nechtěl bys mi to nějak přiblížit?
        • Jazz
          Ne ?
          Tak jseš asi kretén, když máš přes půlku Back To Karkand papíru 'WINTER 2011' ... *6*
    • + DLC v rámci limitované edice a highres textury?
  • no, tak parada. mam originalku a zahraju si tak minutu, dve, nez to totalne zkolabuje. 2x tvrdy restart kompu. dobre to maji chlapci odladene ... *16* *12* *13*
  • 6-7 hodin :) (hodinu když započtu umírání a trochu blbé načítání)
  • no tak pekne dnes rano nainstaloval a kukam ze to dako nejde. Proste overovanie dat a koniec. :). Chlapci z EA to nejako prepiskli.
  • Ctyrjadro, 20 GB RAM a gtx590. Co vam budu vypravět, jede to skvěle
    • i7 2600k@4.5 + 16GB 1600Mhz + NV580 ;) tiez to davam na Ultra pri 80+ fps ;) vsetko vymaxovane 4xaa + 16aniso ;) akurat ze na 1280x1024, mam 2x 19" a menit zatial nebudem takze NV590 netreba pre mega rozlisenia ;) btw. neprehrieva sa ti ta NV590? cital som na to kopec issues + pozeral nejake youtube videa ze je tam vraj nejaky problem s teplom. Ja som dal GB ultra OC edition a v max ide okolo 72-75C :) stara 280gtx OCedit davala okolo 85-90 v max... vidis to, zapojim ich do SLI ;)
    • seka jak howado , GT9400 :-( , GTX590 = 600 € tak to je pre mna ozaj vela . Ma to niekto otestovane napr. GTX560 ? Alebo slabsou kartou ? Ako Vam to idze ? RAM mam 4 GB
      • Phenom 4x 3GHz, 4GB RAM, HD5770 1GB... Vše na High a po celou dobu bez problémů kolem 60fps. Při Ultra byl znatelný pokles... ale jinak engine rozhodně odladěný a na pohled úžasný (srovnatelný bez problémů ke CryEngine 3).
      • ctyrjadro phenom 965, 8G ram. Gtx 460. hraju vse na ultra v 1920 1080, anysotropni filtrovani 4x, vyhlazovani a vse s nim spojeny vypnuto, plus vypnutej motion blur, pozorovaci uhel 90,a v sync zap a jede to parada hraju multak a nejde se od toho odtrhnout na ceskych serverech i super ping vcera jsem byl nekolikrat 2 i 3 sice nas hralo 10 na 10 ale i tak to byla parada doporucuju vsem paranum a lituju v sechny co tuhle paradu neuvidi pro mne jednoznacne hra roku, to nevim jak musi bejt dobrej ten uncharted 3 ze dostal 10z10 no kazdopadne se to dozvim pristi tejden muhehehehe *9*
      • Mam dvoujadro 2.8GHz, 2GB ram, GTX 460 a vse na medium nastaveni 30-40fps... Procak a ramky jsou slabota a i presto to frčí...
      • Na mobilní GTX 460 to jede úplně v pohodě i na ultra. Otázkou spíš je, jestli se kvůli tomu oplatí upgradovat....
    • Mi to - - - - - píše že Oringin je zaneprázdněn a že oní otom ví a pracují na tom!!!!!!!!!!!!!To je do análu neuvěřitelné já si něco koupím a ono to nejede,protože nějaký OCAS nepočítal stím že budou zavalené servery...
      Už mě to dneska unavuje a zabíjel bych *10* čekejte do 01:00 hod pak to pojede a když je 01:30 tak to do análu napíše sorry ty hňupe my nejsme připraveni,ale jsme rádi že jsi to zaplatil.. *10*
  • Koupil jsem i originalku, ale protoze nejde do zitra hrat, tak jsem ji craknul. Kampan mam zahranou asi z pulky a bavil jsem se skvele, i presto ze mam pocitac ktery uz narokum nevyhovuje, (dualcore 2,6ghz, 4GB ram, Geforce 8800gt), si na nizke detaily bezproblemove zahraji a i na ty nejnizsi detaily to hrave strci veskerou konkurenci do kapsy. Takze ti co jste se lekli recenze, ze je pulka SP nuda, muzu vas uklidnit, neni. Jen je to pojate trochu odlisne jako MW.
    • Ellendway
      Bohužel SP je nuda. Opět se ukazuje mentalita výrobců her. Uděláme z hráče hrdinu své doby, vystřílí 5 tisíc rusů, němců a dalších zlých lidí a bude se cítit dobře. To, že by měl pracovat v týmu je druhá věc, protože tým stojí, klečí a střílí všude možně jen ne do nepřátel.
      • Ellendway
        Je to asi 5 minut co jsem hru konečně dohrál. Slibovali více, slibovali dlouhou, úžasnou kampaň s perfektní grafikou a fyzikou. Jediné, co tam je, je grafika.
        Akce je skoro nulová:
        - Stíhačky jsem si očuchal jednou a to ještě jako střelec.
        - Tanky jsem viděl také pouze v jedné misi.
        - Obrněné vozidla, klasické Jeepy nebo něco jako bývalo v CoD:UI úplně chybí.
        Co se týče fyziky, musím se smát...
        - Tankem jsem nebyl schopný zbořit betonovou stěnu.
        - Věci, které ve hrách Half Life nebo Portal bylo možné odstřelit z povrchu zemského neexistují. Snažil jsem se odpálit pár plechovek, cihel a nic...
        Upřímně si myslím, že tato hra vůbec neměla mít Single Player a pánové z Dice měli dělat jen MP akci... a SP doplnit například v pozdějších DLC.
        • "SP doplnit například v pozdějších DLC"...supr napad...zapaltit plnou cenu jen za multak(a nemam pochyb o tom, ze by plna byla) a pak si k tomu dokoupit za dalsi prachy single....wtf? *7* vic takovych...dyt prachu mame vsichni na rozdavani
          • Ellendway
            U limitované edice máš první DLC zdarma...
        • A na přebalu hry mělo být ještě tučně zvýrazněno heslo: "Myslíme to s Vámi upřímně". *1*
      • A úplně jsem zapomněl na ty zbloudilé kulky, o kterých se zmiňuje i recenzent. Nepamatuji si název mise, je to ta část, kde máte flanknout ten velký bárák, přebíhá se tam přes to nádvoří a pak zezadu lezete s parťákem po žebříku dovnitř. Tak jen při tom přebíhání nádvoří k boku baráku mě zabila zbloudilá kulka asi tak 5x za sebou, prostě žádný náznak střelby, že by zčervenala obrazovka, prostě jen tak z ničeho nic headshot a následný loading checkpointu. Po té páté náhodné smrti jsem měl sto chutí hru zabalit a poslat zpátky do obchodu.
      • Jo, něco podobného jsem zažil včera v jedné z misí, tlačili jsme nepřítele zpět po útoku, spolubojovník stál z jedné strany u vraku auta, nepřítel z druhé a já na ně z boku koukal a nic se nedělo, skáknul jsem si na cígo a cca. po třech minutách pořád nic *1* A nejvíc mě vytáčí, jak pořád běháš za velitelem jak lovecký pes, člověk se nemůže zastavit a trochu se pokochat, spíš by měli NPC běhat za tebou a ne naopka, taková stupidita. Prostě je mi proti srsti, aby mě někdo nutil tempo, v jakém hru mám hrát.
        • To behani za velitelem me tam stvalo hodne. Nekolikrat sem je predbehl (protoze se vetsinou nesmyslne pomalu sunou) a vbehl sem do "You leaving the combat area!!" (nebo neco na ten zpusob) a pak se otocim a akorat vidim modry ctverecek s napisem: FOLLOW. A to se mi stavalo hodne casto..
          • Přímo úžasný je, když se někde kryju, přiběhne parťák, který se chce také schovat a vystrčí mě přímo do deště kulek *1* Ani nevím kolikrát jsem díky tomu natáhl bačkory....
    • Tak pry uz je MP pro cr spusten.
  • Dohrano
    Kampan hodne kratoucka, ai dementni, nevim jestli vic nebo min v porovnani s bf2 nebo cod, ale u koridorovky se to asi da cekat.
    Efekty a grafika asi nejlepsi co sem zatim videl, diky tomu byvaj prestrelky hodne neprehledne, spousta koure, odletujicich trosek atd. Atmosfera perfektni *4*
    • Nevím, hraji v rozlišení 1920x1080 na 24" LCD, nastavil jsem ve hře ultra, ale že bych si z té grafiky sedl na prdel, to teda né. U starého Far Cry nebo Crysis moje srdce stále plesá při pohledu na scenérie na plážích, ale v BF mě grafika až tak neuchvátila, ikdyž pěkná je. Ale ono je to asi spíše dáno tím prostředím, pořád jen sutiny, polorozbořené domy, na druhou stranu letadlová loď vypadala nádherně. Každopádně jsem teprve někde v půlce kampaně, tak třeba ještě přijde něco lepšího.
      • Kingo1983
        Ono je uplne normalne, ze priroda na cloveka posobi krajsie a prirodzenejsie ako rozd.....ny Irak. *4*
        • Ale také záleží dost na stylu grafiky, např. některé scenérie v některých lokacích z nedávno vydaného Rage se mi také hodně líbily a byla kolem tebe v podstatě jen pustina a pár polorozbořených baráčku atd....a to Rage tak dobrou grafickou stránku jako BF 3 neměl. Ale prostě ten pocit v některých pasážích byl skvělý narozdíl od BF.
    • asi tak ... ale nuda to zas nebyla .. AI asi lepsi nez v COD (nebo spis se da rict, ze absence AI je tu zvladnuta lip) .. tak 70% hry jsem ale mel pocit ze hraju nejake vytunene MW ...
  • Pro všechny, co nechtějí čekat na oficiální vydání v EU je tu jednoduchý návod na zprovoznění hry již teď. Pokud to sem již někdo postoval, tak pardon. Nejedná se o žádný hack a nehrozí nebezpečí banu, jak bylo také potvrzeno z podpory EA. Stačí pár kliků ve windows a nastavení proxy. Je to mnou odzkoušeno a zcela bez problémů:

    - Search Windows for “proxy”; Click “configure proxy server”; Click “LAN settings”; Check “use a proxy server for LAN”; Input this IP: 203.232.208.1166, Input this port: 8080; Run the release date check by launching Battlefield 3 on Origin; If the release date check fails, click “retry”; Once it succeeds, disable the proxy; Enjoy playing Battlefield 3!
  • Mam Battla doma. Právě jsem si přivezl druhou MSI GTX560Ti OC, ve sli by to mělo na ultra jen ve FullHD stačit. Jestli ne, tak se taky nepos*ru. Budík mám na 28.10.2011 v 00:30 hod:) Dám si kafe, cígo, pomálu to zapnu a pak si jen krasnej víkend:) Těším se tam na vás, psí známečky moje:)
    • Tak si nařiď budíček, taky na můj dislikePS: UŽIJ SI HO JE ZABAVNĚJŠÍ NEŽ TA HRA
    • proboha na co 560 v sli ??? *1* slape mi to krasne plynule i s jendou 470 *3*
      • No železa v compu není nikdy dost. Teda rozumnýho, né monstra typu 590 a pod. Pokud teda nechcete hrát ve 3D. Mám je dohromady za deset a to není tak hrozný, ne? To stojí víc jedna 580 a dvě 560Ti mají výkonu o dost víc. Eletřinu neřešim, jestli mám dát za hodinu korunu, nebo korunu dvacet, to musí řešit jen ma*or na podpoře co u toho sedí 15 hodin denně. A myslím si, že na jednej 470 to na ultra ve FullHD rozhodně nemůže jet. Teda né 40 FPS a víc. A to je hranice, kdy buď rychle míříš, nebo než se ti to ustálí na makovici toho druhýho, tak se válíš na zemi. Na singla stačí 30, ale na mulťák rozhodně ne, kdo má K/D víc jak jedna:), musí to vědět. I 40 FPS je málo, lepší je 50 a víc.
        • Jen pro info, ty FPS mám na mysli minimální. To že to někomu jede průměrně 50 je hezký, bohužel ale k ničemu. Když koukáte na oblohu a jede vám to 80 je super, ale když se na vás zpoza rohu vyřítí tři maníci a jeden z nich pošle granát do zdi kousek od vás, lítají kousky cihel a vám to padne na 20 FPS, tak vás tam vyřeší jak malýho kluka, ať jste hráč jakkoli dobrej, nemám pravdu?
          • Ne
          • ne
          • hele .. na mainstreamu .. i5 2500K, GTX 560, 8GB RAM, Win7 x64 se FPS stabilne pohybuje mezi 60 a 80 FPS .. a to se karta ani nezadychala .. vetrak se tocil na peknych 64-75% .. jednou se mi stalo ze to droplo v nejake casti na 35 FPS ale asi jen na 3 sekundy a na zacatku jedne mise v desti mi to prvnich 30 sekundach slo jen lehce nad 40 .. takze neplas ...mluvim zatim samozrejme jen o SP ... (jel jsem to s crackem hozenym na original hru, ale predpokladam, ze pri pusteni pres origin to jine nebude) ..
      • a ja sem spokojeny s 50avg FPS na HD4870 :D
    • je to jen hra, nedivoc
  • Tak mi vysvětli jak to,že si tady lidi už vyměnuji zážitky ze singlu i multi???? Mam limitovanou edici a nepusti me to zahrat si ani single.. Diky moc za info,jsem z toho zmateny..
    • toz si to crackni . ja to taky koupil a cekat nebudu kdyz pirati hraji ...
      • VPN nebo Proxy neni pirateni. Ve skutecnosti to dokonce ani EA nezakazuje.. pouze "nedoporucuje". Si zjisti jak a muzes hrat taky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší