Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po par dnech hrani jsem doslova nadsenej. Skvela gameska a MP hodnotim 10/10. To je tak mistrovske dilo ze se to neda popsat. Nemam tomu co vytknout. Co se tyce mne, predcilo to moje ocekavani a je to lepsi nes jsem doufal, na par mesicu minimalne mam o zabavu vystarano. Fakt dobra investice, protoze mi to usetri prachy za hospodu :D
    • Ten multak je fakt naslapanej 10 naprostej souhlas.
  • Recenze parádní a objektivní. Jel jsem na dvoujádru 2*3ghz- stará dobrá GT9600 a 4Gb ram 1600Mhz= vzniklo avg 30 fps a to se nedá, ve větších přestřelkách je fakt nutný minimum 50fps a výš,jinak si to člověk nevychutná. Je potřeba upgrade,ale když koukám na hráče tady co mají core i7 a samý gtx590 atd. tak abych dělal 25hodin denně:) Nějak se zrychlil vývoj her a ceny hardwaru se drží skoro 2 roky na stejný ceně sakra.
  • Pane Smutný jako obyčejně, velice kvalitní recenze s naprosto střízlivým hodnocením...
  • předpokládám,ze s win. XP to asi nešlape???? *13*
    • ne :D nova doba!
  • jo skvělý pokrok např. od Bad Company 2 ale řekl bych že na Call of Duty ještě něco chybí.Dávám 9/10
    • si zabil, to co si tym chcel povedat ze na CoD sa to nechyta? LOL... ak hovoris o singly tak OK, ale BF nikdy nebol o singly... co sa tyka MP tak CoD nema sancu...
      • no singly multi nehraju
        • to o hodně přicházíte, multiplayer je na daleko vyšší úrovni než singl(pokud nenarazíte na úplný lamy:-), singl by tam ani nemusel být, ale je dobrý na seznámení s hrou
  • http://www.youtube.com/watch?v=tcdjpEE4NPc
  • Jazz
    16ti jádro, 64GB RAM, 3x GTX790

    340 FPS, fakt paráda *14*
    • Vím,že je to pouze vtip tedy doufám jinak by jsi se měl nechat vyšetřit ,ale jaký smysl má tento příspěvek, když ani jeden z komponentu neexistuje
    • jo jasný kámo úplně ti věřim...a přines ti to Santa Claus,předal ti to osobně viď?!
    • Až na to že grafická karta GTX 790 neexistuje...
    • JohnyTheZik
      edit: smazano

      (pardon, omyl :D)
  • tak nevim co delam spatne, ale v misi Kaffarov si promluvim s tim rusem, pak tam vbehne vojak, kteryho zrejme musim zastrelit, ale at mackam co mackam nemuzu vystrelit, takze po par sekundach zastreli on me a konec... to je nejakej bug nebo co?
    • tak uz nic, na podesaty se to povedlo, nevim cim to..
      • ales.smutny
        Mně se to napoprvé taky nepovedlo... jestli jsem nebyl připravenej, nebo...? Možná to chce stisk tlačítka aby naskočil kurzor.

        Doufám, že to lidi nebudou brát jako spoiler...
  • Ultimate Battlefield 3 Simulator

    http://www.youtube.com/watch?v=eg8Bh5iI2WY
  • Supermeganarezokrutoprisnediktujici zalezitost, doporucuje 5 z 5 valecnych veteranu .
    • Jooo kojenci ve válce *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit