Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Herny klenot, multiplayer nema chybu. 11 / 10 :D
    • suhlasim :D
  • Vím, že se jedná z velké části o multiplayerový titul, ale hra se neustále chlubila singleplayerem, takže jsem ho tak do 1/4 okusil. Musím říct, že pokud se bude akční žánr směrovat tímto směrem tak potěš. To je zcela neuvěřitelné. Zde jsou střípky mých zážitků:

    Vylezli jsme s „mym“ tymem na strechu a hned vedle nas cinkla naskriptovana kulka od ostrelovace, ktery ovsem ma mezi sebou a nami vysoke prekazky. Je navic o patro niz, takze nema nejmensi sanci ani videt, ze jsme se tam objevili. Je to asi bystrozraky clovek nebo ma kristalovou kouli. Pritom ten samy ostrelovac nevidi a tim ani netrefi tak na 60 metru borca z meho tymu, kterymu leze cela palice, protoze se uplne stupidne "kryje" u otvoru v zidce. Mimochodem prvni co na ty strese ten ostrelovac trefi je kvetinac, ktery po te, co jsme toho ostrelovace sejmuli (raketometem samozrejme, jinak se ostrelovaci nedaji zabit), je zpet na puvodnim miste. Zazrak… nebo Matrix. O kus dal jsem se "plizil" mezi desitkami naprosto slepych nepratelskych vojaku (rozumej 5 metru od nich v plne rychlosti, jen prikrceny a metr pod jejich urovni v jakemsi rigolu), takovouto stealth misi jsem fakt nevidel. Cely je to zakonceny zcela neuveritelnym soubojem s krysou!!! Smal jsem se asi 2 minuty. Asi prvni boss v teto hre. Pak zas 10m ode mne spadne barak (protoze ve valecne zone je zrovna zemetreseni – to byva dost casto, ze ano), ale nastesti se mi nic nestalo, a tak jsem jednou rukou ze sebe odsunul kus zelezobetonoveho panelu, ktery mi spadnul asi na nohy nebo co, a sel dal. Hra neustale pise napovedy typu "vezmi RPG ze zeme"... vezmes... "vystrel presne sem" >>>*<<<<, ... vzdalis se z bojiste jen 5m za zidku, napise ti to "mate 5 sekund, abyste se vratili na bojiste" jinak konec. Pak mam znicit nejaky spousteci zarizeni pro bombu a napadne mne zezadu borec pestmi!!! Ma od sebe metr samopal, id*ot. Kdyz jsem se podival dolu na ten samopal, vypadal, jakoby tim byla podlozena skrin. Drepnul jsem k tomu a stal se z toho jen stin samopalu, samotny samopal nikde, stoupnu, je tam, drepnu – jen jeho stin. Zato na druhe strane v mistnosti s timto spoustecim zarizenim jsou 2 ruzovi plysovi medvidci. WTF!!! Idi*tsky, idi*tsky a idi*tsky.
    Zlaty Flashpoint 2.
  • od doby bf42 je to napodobenina cod s malejma mapama,furt stejný a nudný.BF42 byl nejlepší bf.
  • Vrele doporucuju procist
    http://www.overclock.net/video-game-news/1155275-various-battlefield-3-outrage-germany.html

    Pokud vam jsou vase data mila a nepotrebujete aby kazdy vedel co kde na disku mate
  • uz funguje ceske forum na battlelogu:

    http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz/#!/bf3/cz/forum/
  • tak jsem to rpzjel na staricke ge force 9600gt sice nejmensi detaily, rpzliseni 1024 a pravda na 4 jadrovym procesoru, ale hratelnost tim nijak vyrazne netrpy a to je pro mne maly zazrak.
  • Singl....nemluvím o multiplayeru.Jestli si člověk chce koupit tuto hru a nehrát multi....:tak asi bude zklamaný jako já.Délka singlu je opravdu krátká. Nehledě že tak jednu čvrtinu zabírají videa a další část jen mačkáte určité tlačítko.Jinak je vše super atmosféra,boje, grafika prostě paráda.Toď k singlu.PS: opravdu už mě ser....tak krátké hry a u nás za tak velké peníze.
    • hele takhle dlouho už mě nesrala žádná hra, jako kampaň BF3. Nemá to cenu hrát. Input lag, neskutečnej koridor, tuna přiblblejch skriptů, kdy musíš čekat až se připrdolej tvoji (jinak naprosto neschopný) spolubojovníci, jako ocásek běžet za debilní NPC, mačkat quick time eventy (QTE v roce 2011? těžkej old-school), Leaving Corridor Battle Area, už zmíněný instant smrti, auto aim, kterej se vypíná až na obtížnost Hard (auto aim na PC? to si dělaj šoufky?) - jakmile by sis chtěl někam zaběhnout na jinou (lepší pozici) než chce hra, nastává buď konec mise tvojí vinou, nebo narazíš na neviditelnou stěnu, či dostaneš odkudsi do palice, to aby sis příště nevyskakoval, AI se nepohne ani o píď a nespustí se skript. Příběh stojí za hovno, cut-scény se skipujou jednoznačně (výslech zlýho poldy a zlýho poldy je k smíchu) - prostě celý to je o minimálně půlku horší než kdysi tolik kritizovaná, vtipná a výborně se ovládající kampaň BC2. Jedinej důvod, proč pořizovat tuhle hru je teda MP, věc, na kterou bohužel teď nemám čas. No doufám, že DICE nezmrvili aspoň ten, protože singl se fakt NEDÁ. No nic, zpět k Hell s Highway..
      • xtictac
        NO ja mama nahrano 290 hidin v MP a SP jsem jeste ani nezkousel krom coopu s kamosem, ale jak to tak od tebe ctu tak ani nebudu!!! :D
      • Zvláštní.. žádné podobné problémy jsem neměl... jedná se o jednu z lepších FPS storylinů... MP je výbornej a celkově mne hra velmi překvapila... možná máš špatnou sestavu ;)
  • Takze jake jsou moje dojmy po 8 hodinach hrani multiplayeru?
    Po pocatecnim rozcarovani z bety (ktera me mimochodem ani jednou nespadla a to jsem nemel ani beta ATI spealni ovladace pro BF3) respektive z grafiky, ktera se mi zdala jen dobra nikoliv new technology standart co zadupe konzole a PC hry do zeme a ze ktereho me ma spadnou celist jako v pripade Unreal, jsem s plnou verzi spokojen.
    Ano Origin ma problemy, ano je tezke se na nejaky server dostat, ano po vymene mapy to obcas spadne apod...ale v jadru ve hre neni chyba! Nebo jsem si za ty 3 dny intenzivniho hrani nic nevsiml. Proste zazitek je to paradni a nutno dodat ze kombinuje to nejlepsi z Battlefield serie: respektive z BF2, BF2142 a Bad Company 2.
    Proste lepsi "simulace" moderniho valecneho konfliktu v Multiplayeru neni a jeste dlouho nebude. Hra me dostala od prvni chvile a nakonec i ta grafika je uchvatna a ano nejspis je to novy technologicky benchmark pro PC. Opravdu jsem unesen....kdyz nekdo rika ze hra vypada jako lepsi Bad Comapany 2 tak keca. Hra vypada Mnohem lepe a po tech hodinach me dostavaji neskutecne detaily. Kdyz jeste vezmu v uvahu ze se to cele hybe s 64 hraci na mape na I5-2400,4GB DDR1600, HD 6850, SB X-Fi v full hd v high detailech a to plynuje (30-40 fps) tak musim smeknout. Pravdou je ze jsem nakonec zvolil nikoliv full hd ale nizsi 1680x1050 a stale high detaily a hra bezi naprosto plynuje za vsech okolnosti.
    Za sebe, jako fanouska, Battlefield serie davam 10/10 i po pocatecnim zklamani z grafiky (cekal jsem zazral jako v pripade Unreal vs Quake 2). Technik, herne naprosto skvele zpracovana hra, ktera me otce dvou deti prikovala k PC, ze i spanek sel stranou.
    A to je u me co rict, po 2 lete pauze ve hrani her.
    At uz jste nebo nejste fanousek serie, tohle je hra kterou bych vam ze zavahani doporucil.
    V multiplayeru nema konkurenci.
    • palec hore kamo!!!opisal si to skutocne tak ako to je!! BF3 je skvost v mp hrach
  • Taky bych rad neco napsal do diskuze o teto hre.
    Jsem dlouholety hrac Battlefield serie (mam vsechny dily mimo puvodniho Vietnam), samozrejme zkousel jsem i Medal of Honor a Call of Duty series ale nikdy me nezaujaly jako Battlefield serie, jsou totiz vice causal strilecky. Operation Flashpoint a Arma jsou vojenske simulatory, Battlefield serie je nekde uprostred. Stale strilecka ale s prvky realismu, vyvazeny mix mezi Armou a COD tak aby clovek mel stale pocit ze si hraje na vojaky ale nebyl flustrovany z ovladani Army. Jak rikam idealni kompromis.
    Specialne na BF3 jsem si zakoupil 2 mesice zpet nove PC. A nakonec to nevydrzel a pres vsechny diskuzni fora zkusil 2 dny betu. Dojmy ze hry z Bety byly kladne, grafika ...prislo me to jako lepsi Bad Company 2 ale uz v Bete jsem videl ze nasviceni v Metru bylo uchvatne. Byt jsem po reklamni masazi cekal malem zazraky.
    Hru jsem si koupil 2 dny pred oficialnim spustenim v Evrope (Limited Edition z XZONE), coz je EA a DICE trochu nastvali. Vlastne je to poprve co jsem si hru koupil v den vydani (respektive drive).
    PS: nechapu proc recenzanti a lidi sili z kampane v singlplayeru kdyz kazdy kdo si kupije BF serii vi, ze jejich hry jsou multiplayer a kampan je tam jako pridavek.
  • Co mě teda opravdu vytočilo ovládání hry přes prohlížeč, povinost si nainstalovat plugin a nějaký připitomělý Origin klient, to je fakt hnus, ale hra samotná je paráda a splnila to co jsem od ní čekal
    • Ten slavný Origin klient už se díky Razor1911 nemusí vůbec instalovat, ať originálku máš nebo ne. Navíc jsem viděl několik článků o tom, jak Origin odesílá z tvého počítače spoustu zdánlivě nedůležitých informací třetím stranám. To už trochu smrdí. Koupit si za 1000 Kč spyware, to už se vyplatí *1*
      • Nějaký zdroj o těch zasílaných informacích by byl fajn.
        • Netvrdím, že je to tak či onak, každý si z dostupných informací musí udělat obrázek sám.
          • No, ale to nejsou články o tom, že Origin něco zasílá. Jsou založené na odstavci z EULA a na možnosti onoho zasílání.
        • http://www.tomshardware.com/news/Origin-EULA-PC-Gaming-Glorified-Spyware-DRM,13285.html

          http://www.giantbomb.com/news/eas-origin-service-is-basically-spyware-according-to-origins-eula/3616/

          http://www.gamasutra.com/view/news/38304/Crack_Allows_PC_Battlefield_3_Play_Without_Origin.php

          http://www.gamepro.com/article/news/224482/ea-denies-battlefield-3-origin-spyware-claims/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit