Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Je toľko super hier a stále nemôžem pohopiť, ako ľudia môžu strácať čas podobnými hovadinami ako je táto. Ako vývojom, tak hraním.
  • Asharak
    Vychází k vůli části lidí, kteří nenávidí Overwatch a chtějí podobně vypadající hru aby se OW posmáli, a sami vychválili jejich modlu.
  • Asharak
    Rychlokvaška se snahou rychle z lidí něco vytřískat. Nojooo aby se nepřidal do Mobamánie i Gearbox *1*
    A k tomu podobný systém ceny jako OW, a ještě o 10$ dražší, wtf *15*
  • jenže kremser je objektivní recenzent a OW bude recenzovat nejspíš Homola nebo Olejník
  • Jack1947
    Moba infused games jo ale FPS MOBA není, žádný pojem. To je jako říct MOBA s prvky FPS lol.
  • Veskoslav
    Ty jsi ještě větší hlupák než jsem si myslel.
  • DLC zachrání málokterou hru, očekávat však, že obsahové DLC opraví/změní už v samotném základu nepovedené a nedodělané herní mechaniky je absurdní.
  • Zajímalo by mě, kolik by dal třeba Uncharted 4. Určitě málo. *cough cough*
  • Jack1947
    Kdybych se nevyjádřil tak jak by si na mně a hlavně kde reagoval. Pojem FPS mOBA si vymyslel sám? protože to fakt neexistuje...
  • Veskoslav
    Je to FPS moba Jacku. A prosím tě, nevyjadřuj se, když o tom víš s prominutím naprostou p*ču.
  • michaliuz18
    skusal som betu a vymazal po chvíli , bolo mi jasne ze to bude srajda,.. potom som skusal overwatch a nevedel som sa od toho odtrhnut :)
  • Pokud Tohle má 5/10 tak OW max 6,7/10
  • TheGGG
    konečně jsi dane napsal recenzi, se ktero se dá souhlasit.... vidíš že to jde, tento trash zaslouží klidně míň...
  • ne nemělo..
  • Au moje oči močí duhu....
  • No ty mas ale myslivnu, to se opravdu musi nechat. Jak takovej gen mohl vubec prezit, to je zahada.
  • klasicka kremserovska recenze. hlavne ze jdeme proti proudu *1*
  • Jack1947
    Není to MOBA, ani střílečka. Není to Borderlands, ale ani League of Legends... aháá už vím co to je je to blbost a zoufalost... *7*
  • Po Aliens: Colonial Marines jim to docela přeju. Fuj, to bylo škodolibý.
  • Největším problémem Battlebornu je to, že vychází podobně, jako Overwatch. Kdyby to vyšlo před rokem, troufám si říct, že by to mělo šanci na úspěch. Takhle to jenom zapadne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit